- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Andras-G: Az internet veszélyei [2. rész] - Facebook Marketpalce
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
Új hozzászólás Aktív témák
-
bugizozi
őstag
Sziasztok!
Universal Media Studio-val lenne olyan gondom, hogy a HP Microserver gen8 processzorát 100% kiterheli videólejátszás közben. Tekerni nem is lehet, a TV csak pörög, egy idő után kiírja, hogy instabil hálózat. Néztem a folyamatoknál, hogy a ffmpeg processz a ludas.
Mit lehet tenni ez ellen?
Próbáltam, hogy a konfig fájl-ban kikapcsoltam a kódolást, de nem változott semmi
[link] [link] Köszi!

disable_transcoding = truedisable_transcode_for_extensions = mp4,m4v,mkv,avi,mpg,mpeg -
bugizozi
őstag
Sziasztok!
Pár napja Universal Media Studio-t kezdtem el használni, és azt vettem észre, hogy a félbehagyott videókat duplikája. Ez a webes felületén is látszik, van egy folytatás fájl, de a TV-n az elsőt nem lehet lejátszani, csak a másodikat. Meg lehet ezt valahogy oldani, hogy csak 1 fájl legyen, és ha valahol abbahagytam akkor utána indításnál felajánlja, hogy elölről akarom-e kezdeni, vagy ahonnan abbahagytam?
Köszönöm!

-
bugizozi
őstag
Szia(sztok)!
Feltettem a Serviio-t és lenne két kérdésem ezzel kapcsolatban:
1) Amikor kiválasztom, hogy mely mappákat szeretném megosztani, akkor lehet e olyat, hogy ne az összes almappát ossza meg, hanem csak azon belül bizonyos mappákat?
2) Amikor a TV-n kiválasztom az eszközöknél a Serviio-t, akkor alapból 3 mappa jelenik meg (Audio, video, image), ha belemegyek a Video-ba, azon belül van hogy folders, majd sorozatok stb... meg lehet az oldani, hogy ha rámegyek a Serviio-ra, egyből legyen egy olyan mappa hogy folders és tudjak böngészni, ne kelljen külön kiválasztani a média típusát?
Ezek az LG SmartShare programban működtek és már hozzászoktam

Viszont ez a Serviio lényegesen gyorsabb mind a HP microserveren, mind a TV-n.Köszönöm!

-
bugizozi
őstag
Sziasztok!
Van otthon egy LG 42LF652V tv-m és egy HP Microserverem. A HP-ról akarok filmeket lejátszani hálózaton, ezért feltettem az LG SmartShare programot. Nagyon egyszerű beállítani, megy is minden ami nekem kell, viszont maga a program eléggé leterheli a HP-t. AMD N36L proci, 2 GB memória, Windows Server 2008 R2. Az lenne a kérdésem, hogy melyek azok a szoftverek amiknek esetleg elég lenne kevesebb erőforrás is. Serviio pl?
Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo ThinkPad L13 Gen 3 i5-1245U FHD+ 16GB 512GB 1 év teljeskörű garancia
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy Xcover 5 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 235 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


