Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz SeniorTilla #73987 üzenetére

    Nincs még jogsim, szóval ezek a konkrét példák nálam nem állnak fenn, de gyalogos, biciklis és rolleres közlekedésben persze előfordult már... :DDD Akkor értem a lényeget, természetesen igyekszem szabálykövető lenni, csak érdekelt, hogy ha 100%-ig mindent betartunk akkor ezek a helyzetek hogy állnak.
    Zemplénben egyébként várakat szoktuk nézni mikor kirándulunk, ott gondoltam hogy mikor felérünk a romhoz, akkor azért egy rövid felvétel a tájról talán belefér.
    A mydronespace app-os kérdéssel kapcsolatban, ha jelölöm a zónát ahol felszállnék, ott mindig ki fogja írni ha az problémába ütközne amúgy? (tiltott, korlátozott légtér) Azt tudom, hogy a lakott területre vonatkozó korlátozást nem nézi, az az én felelősségem.
    Illetve Mini 2 SE esetén ugye nem kötelező a biztosítás, csak általánosságban írtad?

Új hozzászólás Aktív témák