Új hozzászólás Aktív témák
-
BBmaster
csendes tag
Köszönöm a segítséget!
Sajnos eddig nem jöttem rá a megoldásra, minden beállítás látszólag rendben van. Egyébként több 11700 és 12400 MHz közötti adó bejön, V és H egyaránt. Csak a 12400 fölöttiek hiányoznak, de azok mind, nem csak az Osztrákok, hanem egyéb környékbeliek sem jönnek be, amiknek a LyngSat szerint lenniük kéne :-S
Igazság szerint a beltérivel csak annyit tudtam megnézni, hogy bejön azon a transporderen is (a 12633H-n) a jel, van elég erő és minőség. A csatornákat nem tudtam megkeresni, mert nem akarom felülírni a jelenlegi csatornalistát a DigiTv miatt. Sajnos más beltérim nincsen.
Mi lehet még a baj? Lehet, hogy a fej hibás és nem jön be ez a freki tartomány? És lehet, hogy a beltérivel én rontottam el valamit? Egyéb ötlet?
Előre is köszi:
Új hozzászólás Aktív témák
- Battlefield 6
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Futás, futópályák
- Nagyrobogósok baráti topikja
- Mikrotik routerek
- Építő/felújító topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Tudományos Pandémia Klub
- Kedvenc zene a mai napra
- További aktív témák...
- Bontatlan Lenovo T14S WUXGA Touch Ryzen5 Pro 7540U 16GB 256GB Radeon 740M Win11 Pro 3év Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3060, 94% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B650M R5 7500F 32GB DDR5 1TB SSD RX 7700XT 12GB Zalman Z1 PLUS A-Data 750W
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3583, 100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 64GB 512GB 5500M macbook garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
wassermann
