-
Fototrend
Aki engedély nélkül készít, alakít át fegyvert, az a “Büntető Törvénykönyvről szóló 2012. évi C. törvény 325. §-ába ütköző lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntettet követ el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Varga Csaba
aktív tag
A te önvédelmi problémáidra ideális és relatíve olcsó megoldás lehet,egy: GÁZDEFENDER.
Ez egy forgótáras gáz-riasztó revolver amelynek az elejére rácsavarható egy toldat ebből 15mm-es gumigolyó indítható vaktölténnyel.
Ennek az energiája nem elegendő halálos sérülés okozására, viszont egy kicsit lelohasztja a támadókedvet, ha mégsem akkor még 5 db gázlőszered marad védekezni.
A fenti eszköz megvásárlása nem engedélyköteles!! Otthontartani, szállítani szabad!
Viselni (rejtve) viszont, ahogy már azt elmondták, csak engedély birtokában lehet!
(viselés: testen rögzítve, rejtve)
Nem rejtve viselni még engedéllyel sem lehet ugyanúgy ahogy a többi önvédelmi fegyvert sem. (Kivétel, ha az illető egyenruhában teljesít szolgálatot)
Üdv
Új hozzászólás Aktív témák
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- MEDION ERAZER Cooling Kit V2 Vízhűtés - MD 62737 Beast 16 X1 gamer laptophoz
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- 365 NAPRA RÉSZLETRE BANKMNETES KAMATMENTES , GAMER PC ,LAPTOPOK , GAMER SZÉKEK , GAMER MONITOROK
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

