-
Fototrend
FIFA 17 topikösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Darabokra
senior tag
bocsi, de én ilyen trükköket nem figyeltem meg a játékban, csak nyomtam, és egyébként így sem megy rosszul, pár hete van egy xone, és már meglett a div1. Az előtt PC-n nyomtam, ahol állítólag sokkal gyengébb a mezőny, a konzolosok szerint, de simábban ment a div1 be való feljutás, mint PC-n sokkal durvább csapattal.
-
toome1985
tag
Szerintem ne add fel. Az elesen rovidre lott labdakbol ritkan lesz kontra. Probald meg rovidnel allo csatar kornyekere olyan 80%os erővel belőni. Az sem hatrany ha a kapu felé tekeri a beado. Ha meg jön már a labda akkor probald a labdafedezést lenyomva tartani a lövés/fejeleshez. Nalam Icardi Perisic eleg sokat fejel igy. Nem feltetlenul gol de fole ala mellé is jobb mint hogy letamadnak.
-
ShiberMonkey
senior tag
A szöglethez visszatérve, Godínnal, Matippal, Adurízzal veszélyes voltam mindig.
Ha adhatok neked egy tanácsot akkor (ps4-en) 2X nyomd meg D-padon a le gombot így eléred hogy tömörüljenek a kapunál utána meg ahol van a tizenegyes pont oda vagy picit elé húzd az irányzékot( eközben már nyomd a beadást is) körübelül 3,5-4 bárig ( egy idő után ráérzel). A beadás után én szoktam a bal hátsó ravaszt nyomni a stickkel pedig a hosszú sarokra célozni. Így baromi veszélyes tudok lenni kapura és egy seasonban legalább 3 gólt összehozok belőle
-
gabigyerek
senior tag
"hajjak meg" ha nem 50 az agresszió

Lehet az is közrejátszik, hogy aktívan nyomom a gegen pressinget, meg 45 méterre a kapumtól én inkább a középpályával lépek vissza szerelni, plusz, hogy a magasra tolt védelmi vonalammal amúgy is mindenki feljebb kezd el védekezni.
Lehet ez így mind összeadva adja ki, hogy nem lépegetnek fel

-
gabigyerek
senior tag
VIcc ha igaz

Amúgy azt realizáltam, hogy a WL és az online szezon között elég komoly különbségek vannak delay kapcsán.
Sima szezonban (lekopogom) egyre kevesebb ilyen meccsel találkozom, de amint indítasz akár egy kvalit a hétvégére már jelentkezik a probléma. Talán a kettő nem ugyanazon a szerver rendszeren keresztül bonyolódik.
-
LedyGyuszi
addikt
hétvégén...
Boateng érkezett... ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
én 2 módszert alkalmazok...
1, rövid ötös sarkára lövök 3-as erősséggel, amennyiben nem kezd már a rúgás előtt ott fészkelődni
(ha elkezdene fészkelődni, akkor odahívok a rúgóhoz egy ember és általában azzal az emberrel jön utána, így az 5ös sarka felszabadul...)2, odahívok a rúgóhoz egy embert, így a bennti tömörülésben nagyobb lesz a hely. és megpróbálom belőni az 5ös sarka és a 11-es pont közötti területre. miközben érkezik a labda, elkezdem föl/le rángatni a kart, majd a fejelés pillanata előtt teszek egy fél kört a labda felé -> kapu felé. sokszor az a játékos fejeli így el, akit eredetileg nem is irányítottam...)
-
gabesz82
őstag
Én viszonylag sok gólt (2 meccsenként 1 biztos) lövök a szokásos 5-ös sarkára ívelősből Aspas-szal. Egyébiránt igen... ha elpattan, tuti hogy az ő támadója fog startolni rá, az egy szem védőmet pedig biztos lesprinteli (persze az egyszem védőm ilyenkor aki hátul marad az Alba, tehát igen, abszlút reális hogy lesprintelik...).
-
chop
őstag
Nagyon regen es nagyon ritkan (a 16-ban joval tobb szogletgol volt). Es tenyleg eletveszely, mert szinte mindig kifejeli, 99%-ban sajat emberhez es pillanatok alatt lekontraz. Szoval inkabb kisszogletezek es igy probalom beadogatni.
Es bar en nem szerzek golt szogletbol, nem is nagyon kapok. Eletszeru.
Most egy eleg franko vesztoszeriaban vagyok, 6-1-3-mal jutottam fel DIV2-be, ott 7 vereseg zsinorban, majd DIV3-ban 3 szinten zsinorban. Es nem szoros meccsek vannak, gyakorlatilag bucira vernek, az ellenfel jatekosai gyorsabbek, erosebbek, furgebbek (passzolok es mire odaer a labda, az ellenfel jatekosa mar hatulrol elveszi a labdat. Probaltam hasonlot, mondanom se kell, a fedezes a masik oldalon rendesen mukodik, nem ferek hozza a labdahoz. O igen.
). -
Csokipuding8
tag
Szerintem ehhez mindegy h profi e valaki, ez a rohadt lagg, bármilyen formában, rettentő idegesítő. Nem lehet kiszámolni egy szaros passzt sem, semmi. Nem is értem amikor valaki így le tud tolni egy meccset. Én ha csúnya ha nem, mindig kilépek :\ Csak a legszebb hogy a latency dísznek van ott ennyi erővel.
Teljesen átérzem amit írsz. Játszanék, megvan a lendület, megvan a király csapat de mindegy is milyen, 4->3->2 osztályon fun csapattal mentem keresztül, tele ezüsttel meg 80 körüli aranyakkal, kolumbiaiakkal amúgy. Én nem tartom magam semmire, eljátszok ahogy tudok, ott vagyok ahol vagyok/vagy ahova a gép enged..? - de amikor még azt sem engedi a gép hogy leszarom módba élvezkedj kicsit, az már nagyon kiábrándító. És akkor az egyéb faktorokat mint nagyon idegesítő ellenfél akit még jobban el szeretnél verni, egyéb bugok, hendi-érzet stb-ről nem is beszéltem... Gáz na...
-
Csokipuding8
tag
Inputtal nincs mit tenni, mindegy milyen csapat van... A legnagyobb rákfenéje az összes eddigi fifának 13 óta, ez a túl sok összetevő, amikből a bugok fakadnak, és megölik/megölhetik a játékélményt. Én is örülök hogy a lóvé ennyire összejött idén, jó csapat, variálási lehetőségek, de örülök ha 10/4-5 meccsem élvezhető. Mint mindenkinek... és ez nagy baj :\ Grat a csapatodhoz, akartam kérni h belinkeld, megelőztél.
Valamint még egy tipp: IF Sandrot próbáltam, nem túl sok meccsre, de amíg megvolt, azt tapasztaltam hogy nem ad érdemben annyi pluszt amilyen az ára. Ment piacra, kis bukó, jött vissza a sima lapja, tökéletes. Ebben a részben nekem még Alabát is veri. Én a szélső védőimet sokat használom támadásnál, és erre tökéletesen alkalmas az alapja is.
-
MdewC
nagyúr
Na a kapkodás...
4-3-2-1-re alakítom! 
Azért toltam bele Higu árát Pogbába, mert remélem drágul még, relatíve jó áron sikerült venni, inkább játékosban álljon, még OTW Kante jöhetett volna szóba, meg IF Sandro, de gondoltam akkor megpróbálom túltolni a kp-t...

Akkor van a baj, ha jön a tökéletes fő gonosz, az input delay, akkor meghalt a játékom a csapattal együtt.

De azért örülök a keretnek.
-
Csokipuding8
tag
Evidens válasznak tűnik, de eladnám a helyedben. Ha jól vettem le valamelyik utóbbi kommented alapján, elég jól állsz pénzügyileg. Pont emiatt a két véglet opció. Vagy eláll a csapatban - esetleg használgatod, nem tudom mennyire fekszik a játéka azon kívül hogy jó befektetés... "volt?"...
Másik h eladod és bejön effektíve közel fél misi.. De szerintem azt írtam le amit te is tudsz. Én tény h eladnám most mert gyorsabb ember kell előre, és a lóvé is kell a tegnap linkelt csapat megépítéséhez
-
-
Edgar2621
őstag
Szerintem sokat segít az új latency bar. Eddig majdnem minden meccsem zöld volt, de természetesen sok laggos meccs következett ezek után. Most már nehezebb zöld kapcsolatos meccset játszani, de megéri várni, mert ilyenkor szinte kizárt a lag. Viszont az igaz, hogy török, arab stb ellen nem szabad játszani, mert sosem jó a kapcsolat.
-
Meghivott
addikt
-
Garsza
veterán
Aki nagyon hiányzik nekem az IF Marci. És ami legszomorúbb idén még TOTS lapot sem fog kapni nagy valószínűséggel.
Mondjuk nincs ilyen csapatom és nem is lesz soha csak egy vízió.
(#16561) marcess
Ha a neted szakadna meg 100% hogy vereségnek könyvelné el a game. Max akkor nem ha az ellenfélnek szakad meg. Mondjuk akkor általában győzelemnek szokta elkönyvelni. -
Edgar2621
őstag
-
etaclan1984
őstag
Nem emlékszel ? Volt itt többször is olyan link amikor TOTY hét volt hogy páran bemagyarázták maguknak hogy a promo packoknál ahol mutatta lent egy sávnál hogy mennyi vásárolható még belőle zászló színeket véltek felfedezni és hogy akkor olyan nemzetiségű játékosokat fognak nyitni

-
Meghivott
addikt
Jön most ez a szülinapi hét, így eladtam pár értékesebb BPL játékost (haszonnal), a következő WL-ig pedig kedvet kaptam egy brazil csapathoz (kolléga linkelt itt hasonlót). Régi kedvencem Joaozinho, Jesust még nem próbáltam, illetve van egy 86-os Mirandam és egy SIF Dantem, őket is melegen tartom. Ennyi az ok.
-
Kristof_94
nagyúr
Köszi!

Eredetileg úgy szerettem volna, hogy Bréjtvéjt van a bal oldalon, alatta Matuidi és bal védőben SBC Kurzawa, de akkor meg a másik oldalon nem lenne túl jó a védelem, mert nincs jó holland jobb oldali védő.(#16420) etaclan1984 : Nem, csak megtetszett! Eriksen, Courtois és Kanté adott, a többiek meg annyira nem vészesek.
-
gabigyerek
senior tag
Nagy grat a div 1 hez.
Silver csapatok amúgy idén nem olyan OP-ok mint a 16-ban voltak. Ott ha bejött a meccs előtt a csapat és hogy full silver brigád már tudtam hogy izzadós lesz. Idén nem erőltetik. (Vagy csak én lettem jobb
)Amúgy a játékmenettel kapcsolatban azt látom, hogy van hogy meccsről meccsre változik. Van amikor tényleg nem lehet szerelni, van hogy automatikus, van hogy normál.
Pl. tegnap egy meccsen Boufal ellen izzadtam meg, aki rendre 3 védőmön ment át és ellökte méterekre Bonuccit

-
Edgar2621
őstag
Játszva a játékot és látva mások meccseit már elfogadtam hogy ez csak egy újabb arcade game, amit sokan tévesen futballszimulátornak neveznek. Sajnos ez az igazság és az Ea nagyon okosan kitalálta mèg pluszban, hogy miként lehet mindenkinek sikere a játékban. Az Ai bármikor bármire képes pro és kontra, az egyik meccsen kocog a védőm a támadó mellett, a következőn meg olyannyira ultra agresszív az egész csapatom, hogy esélye sincs az ellenfélnek. Ilyen az idei Fifa, elfogadni persze nem könnyű, talán nem is lehet teljesen.
-
evibly
senior tag
De, nagyon is. Van olyan, hogy másodpercekig nem tudom befolyásolni a történéseket. Az összefutásokról, 90. percben kapott öngólokról nem is beszélve.
Ennek ellenére először a FUT champs pályafutásom során eljutottam 18 győzelemig, de egyszerűen azért, mert volt időm ennyit játszani. Akár a Gold 2 is meg lehetett volna, mivel volt még vagy 10 meccsem, de azt csak a családi béke súlyos veszélyeztetése mellett játszhattam volna le

Arra jöttem rá közben, hogy hiába is erőlködök, nagyjából 50-50 százalékban jönnek a meccsek. Igyekeztem ezt elfogadni, nem rágörcsölni, és tényleg az történt, hogy amennyi győzelem jött, szinte ugyanannyi vereség is. Most legalább már a kvali is megvan, péntekig a közelébe se megyek ennek az izének

-
gabigyerek
senior tag
Tegnap sikerült beletolnom 5 meccset div3-ban.
Valami változott tuti.
Nem tudom, hogy csak nálam, de vannak elég durva automatikus mozgások is még az éppen irányított emberrel is. Kb a sprint+ irányt nyomva Nainggolan úgy ráállt az emberre mint egy hőkövető rakéta.
Illetve olyan is volt, hogy felpasszoltam a labdát szélre, ráváltott a szélsőre aki folyamatosan hátrált és hiába húztam az analógot hogy mozogjon a labda felé ő csak távolodott

Ettől függetlenül egész jó meccseim voltak, ki is kaptam, fordítottam és nyertem simán is.
Gomez és Dybala elől veszedelem. Még a jó öreg 4-3-2-1 high pressure majmokat is megtornáztatom. Imádom amikor elől egy Martial-Vardy-Mané hármassal állnak fel én meg nyomok egy PTB-t és máris semmit nem ér a gyorsaságuk
ellenben a high pressure miatt a csatáraim ki lehet ugratni és akkor jön PAPU 
-
Edgar2621
őstag
Lehet, hogy nem egyszerű, de nem is úgy kellene csinálni ahogy az EA gondolja. Ők semmilyen keresőmotort nem építettek be, random bárki bárkivel játszhat. Ez a seasonsben még jól el is rejthető, mert ritkán találkozik az ember profival, de a WL tele van jobbnál jobb játékosokkal és sok közülük profi, vagy az akar lenni. A lényeg hogy nem hobbiként tekint a játékra. Na most én például aki hetente kétszer ülök le játszani és kb 6 teljes WL van a kezemben valamint 35 season, milyen eséllyel indulok az ellen akinek több ezer óra van a kezében. Pedig nem áll rosszul a kezemben a joystick, fejjel lefelé csak ritkán tartom😀
-
Meghivott
addikt
Miután visszaálltam bpl-re, behúztam a gold1-t, de voltak olyan dolgok... Nem részletezem, mindenki tapasztalja. De ezeket egyszerűen nem lehet szerintem minden meccsen kiküszöbölni.
Érdekes, hogy ismét minden meccset behúztam ahol CR, Bale, Messi, Suarez, IF Pogba vagy komolyabb piros lapok voltak.
Két maradandó élmény volt: Tottit (nem 99es) nem tudta sem Kante, sem Koscielny lefutni, illetve az ellen csatára az 5. percben lesérült, a gép ki is írta, be is mondta, tehát nem arról volt szó, hogy ápolást követően jól van, de bírta még a hosszabbítást is és két gólt is vállalt. -
gabigyerek
senior tag
Adom, mert néha div 4-ben is ki lehet fogni olyan okádékokat akik ellen egyszerűen nem lehet mit csinálni.
Spanom is ps-en div-1-2 között mozog és múltkor átjött és kiestünk div 3 ból
szóval a 40/40 es mutatókat WL-ben egyszerűen nem értem, tényleg végignéznék egy ilyen sorozatot. -
Edgar2621
őstag
Nálam jó ideje ő az egyik középpályás és csak jót tudok mondani róla. Támadásban és védekezésben is csúcs kategória. Erős, jól szerel, középpályáshoz képest gyors is és nagyon jól lő távolról. Emellett a labda sem pattog el tőle, ami ugyancsak nem hátrány. Annyira nem erős a ziccerpasszokban, legalábbis én nem éreztem úgy, de minden másban tökéletes.
-
gabesz82
őstag
ki így ki úgy... ez a foci szépsége, és sajnos sokszor nem az ami a pályán történik, köszönhetően a bíróknak... szerintem a Neymar elleni tizivel nehéz vitázni, az hogy a bíró nem fújta be elsőre nem indok szerintem arra, hogy kétes legyen...
egyébként meg miért lennél irígy? Ti simán továbbmentek szerintem kedden.
-
Attis1117
tag
dettó nekem is elkönyvelte 3-0-al (igazából 4-1-re nyertem, de ez most nem is fontos)
ami viszont meglepett: tegnap már nem játszottam, ma reggel mondom játszok egyet meló előtt.
sajnos nem jegyeztem kivel játszottam de életem legküzdelmesebb meccsén vagyok túl. rendes játékidő 0-0 kapura lövések 3-2 ide! nem sok mi? olyan jól védekeztünk mind2-en hogy nem fértünk egymás 16-osa környékére. játékmenettel nem volt gond! szerintem a játékosaim azt csinálták amit elvártam tőlük (beindulások, pontos passzok, helyezkedés tekintetében.) próbálkoztam formációváltással de valószínüleg mindketten ugyanabban az időben és valószínűleg ugyanolyan felállással
ezért a játék képe változatlan maradt. Hosszabbításban egy-egy kihagyott helyzet mind2 oldalon eredmény maradt 0-0. Tiziknél már több rizikót vállalt az ellen. Nagyon pontosan akarta rúgni őket. 1-et védtem,1 mellé, 1 kapufa 2 védhetetlen tizi. Nekem sem ment olyan könnyen 2-őt védett 3-at berúgtam, ebből 1-be beleért a kapusa. Izgalmas meccs volt a résztvevőknek. Kívülállóknak nem tetszett volna sztem a nagy küzdések miatt.
Az eredmény nem is fontos ha kikaptam volna is ezeket leírtam volna. Jó volt végre egy olyan meccset játszani amit az elejétől a végéig ÉLVEZTEM! ahol azon kellett agyalnom h milyen taktikával tudok túl járni a másik eszén miközben ő is nyom mint állat és őt is le kell reagálnom.
Sok ilyen jó élményt kívánok nektek is Nőnap alkalmából!
(szándékosan nem ilyen mérkőzést írtam...)más: 30 packból a legjobb egy 83-as bravo volt. Bravó ea...

-
Meghivott
addikt
-
_adaml21_
őstag
Sajnálom, ha magadra veszed, elsősorban nem Nektek (fórumozóknak) szól, hanem annak a fostengernek, ami bizonyos facebookos oldalak kommentszekciójában folyik, bár Feri tett egy elég nagy, és határozott lépést azon színvonal felé a rendkívül szellemes Bundáskenyér képpel, gratulálok érte, megérdemel egy 5-öst.
Az utolsó bekezdésem stílusáért elnézést, de a tartalmáért nem.
-
Kristof_94
nagyúr
Jaja, azt is találgatták. Lehet úgy lesz, mint tavaly a Leicesternél, mindenki kap egy Hero lapot, változatlan értékekkel.
Amúgy a drága EA igazán kitalálhatna néhány jó szűrőt a piacra. Pl. én most 84-es játékosokat keresek 2k alatt. Tök jó lenne, ha belehetne állítani, hogy mekkora összérték között keressen játékosokat, mint pl. Futheaden...
(#15848) _adaml21_:
+1
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- ASUS blog: 2K-tól a 4K-ig és tovább a Radeon RX 9000-es szériával
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Revolut
- Hivatalos a Poco X8 Pro Max gigantikus akkukapacitása
- Ha az alaplapi hangchipnél jobbra váltanál, itt az új Sound Blaster hangkártya
- Diablo IV
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Autós kamerák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite használt, szép állapot 97% akku 6 hónap garancia
- Sony PS3/PS4/PS5 és kézikonzolok Okosítása és Szoftveres szintű javítása - MÁR 13.00-S PS4 IS!
- Samsung Galaxy S22 / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




de azért sok sikert, hátha megtalálod az ideális kombót a pontrúgáshoz

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

dzsízász... új játékot kapunk?!

.


