-
Fototrend
FIFA 17 topikösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
_adaml21_
őstag
A 18-ról majd itt beszélgessünk

-
_adaml21_
őstag
Nem is rád gondoltam

A Juve gyenge volt a másik félidőben, a Real pedig kíméletlenül kihasználta minden lehetőségét.
Buffont rettentően sajnálom.
Habár én Higuain nagy kritikusa vagyok, az ő "láthatatlansága" szerintem most nem elsősorban rajta múlt, de tény, továbbra is hiányzik belőle az a one-second-factor, amivel egy váratlan pillanatban döntő tényezővé válhat egy fontos mérkőzésen (aminek, mint ma - is - láthattuk, CR az iskolapéldája) - ez az ami miatt továbbra is azt mondom, hogy rettentően túlárazott, és egy szinttel az abszolút elit alatt van.
A mai meccs után mondom azt először, hogy ez nem lehet puszta véletlen meg mázli - ez a Madrid nagyon jól össze van rakva, főleg Bale nélkül, Európa legkiegyensúlyozottabb csapata, brutál cseresorral (ami persze nem sokáig lesz fenntartható). Amitől most ilyen kiemelkedők tudtak lenni, hogy Cr7 már csak egy eleme, egy kíméletlen és halálpontos befejezőcsatár, de nem feltétlenül a legjobb és legfontosabb eleme a csapatnak - és az ilyen csak a csapat hasznára válhat hosszútávon - nem tudom, a Barca pl. mikor lesz legalább ennyire független Messitől.
Mondjuk mindezektől függetlenül számomra sokat elmond a Realról, mint intézményről, hogy a csapatkapitánya lehet Ramos...
-
_adaml21_
őstag
Srácok, elhiszem, hogy magasak az indulatok, BL-döntő meg minden, de ez egy FIFA fórum, ne offoljuk már szanaszét a topikot, főleg ne személyeskedéssel. Köszi.
Amúgy vicces, hogyan egymás torkának bírnak szaladni a magyar "drukkerek" egy spanyol és egy olasz csapat miatt, bezzeg a vasas-fradi meccs után senki nem k*rvaanyázott itt

-
_adaml21_
őstag
válasz
LendvaiFeri1
#18912
üzenetére
Ismét bebizonyítottad, mennyire elfogult vagy.
A squawka, whoscored, meg egyéb futballstatisztikákkal foglalkozó oldalak meg biztos buták, tájékozatlanok, sőt, hovatovább, a Barca pénzeli őket. Csak azért, mert minden oldalon lényegesen jobb értékelést kapott a német, mint Keylor.
Félreértés ne essék, szenzációsan védett a costa ricai-i is (Piqué fejesénél majd' besz*rtam), csak azt nem értem, miért kell duzzogni, meg nem elismerni az ellenfél teljesítményét, számra pontosan kétszer annyi védése volt, egyszerűen nem értem, mi a vita tárgya.Más téma: Komolyan, mi az ok, ami miatt még mindig Benzemát nyomatja Morata helyett a tar-gall? Olvastam csúnya pletykákat, hogy Perez bácsi megparancsolja a Kopasznak, hogy a gálakezdőt kell feldobni a fontos meccseken, különben az állásával játszik, de azért az durva lenne, hogy ekkora befolyással bírjon az öreg...
-
_adaml21_
őstag
válasz
LendvaiFeri1
#18866
üzenetére
Ja, elég szarul védett.
-
_adaml21_
őstag
válasz
_adaml21_
#15870
üzenetére
Ja, és hozzátenném, hogy egyetlen PSG-s nyilatkozatot (sem Emery, sem a játékosok részéről) sem olvastam, amelyikben a bírót hibáztatják, mindegyikben kiemelik, hogy saját maguk b*szták el.
Ez a fajta viselkedés megint csak az eszetlen Anti Barcások kenyere, amikre még mindig nem tudok szebbet mondani, mint azt előzőleg tettem, de MDewC kérésére nem ismétlem meg...
-
_adaml21_
őstag
válasz
LendvaiFeri1
#15866
üzenetére
Szívesen, ebben semmi vicces nem volt, csak fanyar irigység, ezt a vak is látja.
Bemásolnék egy független, La Ligaval foglalkozó oldalon született bejegyzést, remélem elfér még itt, aztán többet nem offolok.Pár sor a "bundáról", bíróról, meg az összes agyatlan hülyeségről:
Kár lenne tagadni, Suárez baromi nagyot homorított a második büntető előtt, de egy ítélet alapján megítélni az egész meccset, elég nagy elkeseredettségre utal, amit nyilván a Barcelonát nem kedvelő emberek táborának a többsége érez most.
Nagyon hosszú meccs volt, ezért jobb lépésről-lépésre átfutni azokat a szituációkat, ahol hibázott a játékvezető. Kezdjük a büntetőkkel:
- A nyolcadik percben tiszta kezezés a PSG tizenhatosán belül, nem ítélt semmit, pedig jogos lett volna a büntető. 1-0
- Az ellentámadásból Draxler kiharcolt egy Mascherano kezezést, néma maradt a síp. Bár, ha nincs az előző, ez sem történik meg ugyebár, de vegyük annak. 1-1
- Neymar felé megy a labda, ám visszarántják a tizenhatoson belül. A kontaktus egyértelmű, a mez is nyúlt. 2-1
- Messi szabadrúgását Marquinhos és Thiago Silva blokkolta, és mind a két játékos kézzel ért a labdához, előbbi kétszer is. Konkrétan ott flipperezett a kezeik között a labda. 3-1
- A második félidőben egy PSG játékos beadja a labdát, Piqué leszorított kézfejét ér a labda, néma maradt a síp. Jogosan. 3-1
- Arda Turan beadja a labdát, ami egy szabadon lófráló kézfejben akad el. 4-1
- Angel Di Maria megindul, Mascherano utoléri, és felrúgja (?). Itt nem foglalok állást, mert a videón nem látszik egyértelműen a fizikai kontakt. A sok kamuképből meg nem lehet sokra következtetni, de adjuk meg. 4-2Tehát a katalán csapat kettővel több büntetőt nem kapott meg, mint a PSG. Ebből persze most vonjuk le Suárez esetét, tehát csak eggyel.
A Barcelona első büntetője: Meunier elesett, oké. De jól lehet látni, hogy nem Neymar fut bele, hanem ő esik elé. Innentől fogva teljesen mindegy, hogy véletlenül esett-e el vagy sem. Az viszont jól látszik, hogy még a könyökét is kiteszi a belga, szóval egy teljesen jogos büntetőről beszélünk, mert a brazil nem tudta kikerülni, ha szerette volna se.
A lapok:
A sárgákat egyértelműen aránytalanul a Barcelona kárára osztogatta, elég csak a szabálytalanságok/lap arányra rátekinteni, de mérkőzésen is látványosan kijött. Véleményem szerint három pirosat kellett volna kiosztani. Az egyiket Suáreznek, reklamálásért, és színészkedésért. A másik kettőt Meuniernek, és Trappnak. A belga lehozta lap nélkül a meccset, ami kész röhej, hiszen már az első félidőben kiszórhatták volna, a német kapus pedig közel 10 percet húzott el a meccsből.
És akkor most rákanyarodnék a sokak szerint aránytalan hosszabbításra. Ha csak Trapp 10 percet húzta az időt, akkor a 3, illetve 5 perc hosszabbítás vajon jogos-e? Ezt mindenki döntse el maga.
Roberto gólja bőven a rátett idő lejárta előtt született, és nem, nem volt les. Tök egyértelműen nem. Továbbá az öngól a futball része. Valamint az első találat is áthaladta teljes terjedelmével a gólvonalat, úgyhogy szabályos volt az is.
Összességében szerintem csak egy Barcelona gól nem volt szabályos, de ahelyett kaphattak volna egy másik büntetőt. A sors amit elvesz, azt visszaadja, szokták mondani.
A PSG saját magának köszönheti ezt a vereséget, mert elment Katalóniába bunkerfocit játszani, és időt húzni. A jobb csapat, és a jobb foci jutott tovább. És bármennyire is fáj, szabályosan, mert ezután a meccs után nem a PSG-nek kell sírni a bíró miatt, bár utólag a Barcának is visszaadta azt, amit tévedett. Mindenféle nevetséges kifogás ellenére jogos a katalánok továbbjutása, és semmiféle mocskolódás nem fogja elcsúfítani ezt a történelmi tettet.
Ami borzasztóan szomorú, hogy még mindig ott tartunk, hogy legyen szó bármilyen csapatról, akár a Barcáról, Realról, Ticóról, Bayernről, akárkiről, még mindig ott tartunk, hogy ha valaki büntetőt kap, az automatikusan csal, és a legtöbb ember még csak véletlenül se nézne mélyebben a dolgok mögé.
-
_adaml21_
őstag
Sajnálom, ha magadra veszed, elsősorban nem Nektek (fórumozóknak) szól, hanem annak a fostengernek, ami bizonyos facebookos oldalak kommentszekciójában folyik, bár Feri tett egy elég nagy, és határozott lépést azon színvonal felé a rendkívül szellemes Bundáskenyér képpel, gratulálok érte, megérdemel egy 5-öst.
Az utolsó bekezdésem stílusáért elnézést, de a tartalmáért nem.
-
_adaml21_
őstag
válasz
LendvaiFeri1
#15838
üzenetére
Csak nem bírom ki: hány olyan Real-meccset szedjek elő neked, ahol sorsdöntő helyzetekben kedveztek/tévedtek a Madrid javára?
Maradjunk annyiban, hogy az elmúlt 10 évből simán felsorolok legalább 5 ilyen esetet, Copa Del Rey, és BL. A híresen kedvező sorsolási szerencsefaktorról meg nem is beszélve...Szánalmas ez a szurkolói hozzáállás, sajnos a szószóló Real-szimpatizáns oldalak is az ilyen infantilis, habzó szájú tizenévesek szintjét hozzák, valószínűleg, mert a kínálat a keresletet próbálja minél nagyobb mértékben kielégíteni. Ez egy tény.
Mint ahogy az is tény, hogy az első tizenegyest meg kellett adni.
Az is tény, hogy a másodikat nem kellett volna megadni.
Egy következő tény, hogy a PSG saját magát verte meg.
Egy fontos tény, hogy ehhez kellett egy még soha ilyen szenvedélyesen, és intenzíven játszó Barca.És ami a legfontosabb tény: ezzel örökre beírta magát a történelemkönyvekbe a csapat. Az pedig, hogy a bíró tévedései segítették hozzá a Barcát ehhez a történelemíráshoz, csak a kisebbségi komplexusokkal küzdő bezzeg-a-szomszéd-tehene típusú kisstílű emberek fejében marad majd csak meg.
Jóéjt srácok,
make love, not war. -
_adaml21_
őstag
Közben Parolo mesternégyesnél tart a Pescara ellen, ott is fix az IF.
-
_adaml21_
őstag
válasz
Rypejakten
#12514
üzenetére
Az az igazság, hogy veled értek egyet, de tényleg hagyjátok abba.
A coin vétel/eladás természetesen tiltott téma a topicban, mivel illegális. Soha nem szólok érte, ha valaki finoman jelzi, hogy van nála olyan, ami neki nem kell, de másnak kellhet, ha utána ezt szépen elrendezik privátban.
-
_adaml21_
őstag
válasz
#16514048
#12076
üzenetére
Én meg ezt +1-elem, nektek meg ezt kell tiszteletben tartani, hogy valaki így gondolja.

Amúgy szerintem zárjuk le ezt a parttalan vitát ennyivel, ugyanúgy meg lehet védeni és támadni mindkét oldalt. Ez kb. olyan, mint a ps vs. Xbox, bmw vs. Audi, iphone vs. android, sose lesz kollektív egyetértés. -
_adaml21_
őstag
válasz
#16514048
#12067
üzenetére
Mondjuk ilyenkor elkezdek számolgatni, hogy egy ilyen nyitásért tulajdonképpen egy teljes napig (na jó csak olyan 5-6 órát) kellene dolgoznom. Hiába, mindenkinél más az értékrend... Ha meg anyuci/apuci pénzét költi az emberfia ilyen könnyelműen, arra inkább nincs is semmi mondanivalóm...

Nem személyeskedés, vonatkozik az összes 12 éves youtuberre is. -
_adaml21_
őstag
válasz
Kristof_94
#12054
üzenetére
A twitch-nek van egy 5-6 mp-es késése, ez ilyen.
-
_adaml21_
őstag
válasz
bajzal
#12044
üzenetére
A védelem (Umtiti-t és Varanet cseréld meg), és a támadósor rendben van, de az a középpálya vékony lesz DEF és PHY értékekben.
Vagy az egyik középpályást feláldozod egy komolyabb VKP érdekében (Iborra, Nzonzi, Casemiro), vagy kettőt cserélsz le közepesebb képességűekre (mint Andre Gomes). -
_adaml21_
őstag
Nyomatok egy kis tviccset, hátha van valakinek kedve esti bénázásaimat nézni, meg közben csetelni kicsit

[link] -
_adaml21_
őstag
-
_adaml21_
őstag
válasz
LendvaiFeri1
#11954
üzenetére
Hát valami hihetetlen módon megváltozott az eredményességem, mióta erre a felállásra váltottam.
Középhosszú távon egy BPL csapat a vágyam, és Martial-Willian miatt azért ott visszatérek a szélsőkhöz
-
_adaml21_
őstag
válasz
etaclan1984
#11950
üzenetére
Na ezt a kettőt konkrétan nagyon sok helyen láttam/hallottam már, de Martialt Marcinak hívni még tényleg sehol

(#11933) - = Zk = -: Az írásod ugyan elég kusza, de megpróbálok válaszolni...
1. A 360-as mentésedet biztosan nem tudod felhasználni One-on.
2. "...hogy csapatot, mentalitást..." hogy mivan?!
Ezt komolyan nem értem, megmagyarázhatnád, mire gondolsz. 
Ha valaki érez kedvet, ajánlhatna megfelelő chemistry lapokat a 2 keretemre. Illetve ajánlhatnátok Sosa helyére valakit. Nem rossz, de kicsit többre vágyom. Ja, és ilyen idióta futóbolond Niangról szó sem lehet

Egyéb javítási tanácsokat is elfogadok

-
_adaml21_
őstag
válasz
LendvaiFeri1
#11945
üzenetére
Hát ja, de őt se sokan használják CM poszton

-
_adaml21_
őstag
válasz
etaclan1984
#11943
üzenetére
Marci az Marchisio, itt a félreértés, még soha senki nem hívta Marcinak Martialt

-
_adaml21_
őstag
válasz
Rypejakten
#11865
üzenetére
Annyit fűznék hozzá, hogy szerintem egy átlag játékosnak ideje/energiája sincs weekend league-ezni, magamból kiindulva.
Épp nemrég beszéltem erről, hogy ha tudnék is weekend league-be szerepelni (jelenleg nem érzem úgy, hogy a játéktudásom elég lenne oda), nem tudnék végigjátszani 40 meccset egy hétvége alatt. Nekem olyan 10 meccs/nap körül van a plafon, ha azokat koncentráltan végigjátszom, rettentően elfáradok fejben. -
_adaml21_
őstag
válasz
LendvaiFeri1
#11856
üzenetére
Ez a tied? Grat. Azt a Brozovicot külön irigylem tőled.
-
_adaml21_
őstag
válasz
LedyGyuszi
#11815
üzenetére
Jöhet a tviccs

bdave16: Grat!
Temocskosélet, mennyi lejátszott meccsed van, meg milyen statod! 
-
_adaml21_
őstag
A BPL-t mindenképp, az mondhatni ilyen "sztenderd" team. BHV-nek Shaw, Boufal helyett meg Martial

A hybrid nekem nem igazán tetszik, a Bundes eléggé rendben van (Götze a kérdéses azon a poszton), meg a spanyol is eléggé beast.
Ha nekem kéne választani, én BPL-spanyolt nyomnám!

-
_adaml21_
őstag
De szerintem ez is baj, hogy amikor nem FIFA-zol, akkor is FIFA-s videókat nézel a neten***, meg azon gondolkozol, kire kéne csapatot építeni, mit kéne custom tacticen változtatni, milyen felállást kéne kipróbálni...
Szerintem teljesen félre kéne raknod, gondolni se szabadna rá 7-8 napig. Biztos a patch is benne van a dologban, de sokkal inkább személyes oldalról ered dolog, ez meggyőződésem. Ajánlhatok neked pár frankó sorozatot, hogy elfoglald magad a felszabaduló szabadidődben

Nem azért írtam, mert unalmas a panaszkodás, évente átlag 1-2x mindenkinél előjön ez az állapot, én tényleg segíteni szeretnék

*** - Amikor meghallom ezt a szörnyű balkán kiejtésű 'if jú vant csíp end széf kóínsz', a hideg kiráz, rettentően unszimpi ez a pali, és egyre inkább az, a sok hasznos videóitól eljutott ő is a hatásvadász, már-már clickbait videókig. Az, hogy coint reklámoz, arra meg inkább nem is mondok semmit...
-
_adaml21_
őstag
válasz
Kristof_94
#11527
üzenetére
Persze, de donationt (tőlem) ne várj

-
_adaml21_
őstag
Jovetic a Sevillában, kölcsönben.
Én az Interes lapját is bírom 
Brozovicnak a nonrare Gold lapja is félelmetesen jó, főleg, ha ahhoz mérten nézzük, hogy nonrare, szerintem az a SIF szenzációs lehet.
-
_adaml21_
őstag
válasz
Kristof_94
#11500
üzenetére
Jó lesz ez a felállás, értelmes Silver szélső nem nagyon van (legalábbis nem tudok róla).
Viszont abszolút érdektelen vagyok ezüst játékosokban, nem is tudom, kik vannak, így a kérdést továbbpasszolom. -
_adaml21_
őstag
válasz
Kristof_94
#11498
üzenetére
Csak ezüstöt akarsz? Mert Mbemba egy marha jó kis védő, őt kár lenne kihagyni, illetve Micah Richards is jó. Meg Tioté se rossz középen.
-
_adaml21_
őstag
válasz
Rypejakten
#11487
üzenetére
Ez marha hasznos, köszönjük, a topikösszefoglalóban a helye!

Nekem csak két kérdésem van, hogy jut eszedbe ilyeneket próbálgatni, és mikor van időd erre?

-
_adaml21_
őstag
válasz
LendvaiFeri1
#11406
üzenetére

-
_adaml21_
őstag
Nekem csak egy kérdésem lenne, hol van Thiago Silva?

Egyetértek, Piqué helyett Pepe, és Bonucci is előrébb lenne a sorban nálam is.
Neuer is vicces... De Gea, és Buffon is sokkal előbb.A spanyol liga fölénye valahol érthető, mindkét nemzetközi kupában ott voltak a legjobbak között (Barca, Atleti, Real; Bilbao, Villareal, Sevilla), illetve Messi és Ronaldo kirobbanthatatlan ugye. De kicsit azért jobban is körülnézhettek volna az európai fociban. Nálam pl. Kanté bármelyik három győztes középpályásnál előrébb lenne a rangsorban.
Akiknek a helye jogos szerintem: Ramos, CR, Suarez, és Messi, a többi erősen kérdéses, de nem nagyon tudok olyat Kantén kívül, akit egyértelműen a jelenlévők elé sorolnék. Talán Griezmannak kellene, hogy helye legyen még, de a három támadónál nem jobb, középpályásnak jó indulattal sem tudnám berakni, illetve az őszi szezonja nem sikerült túl jóra.
Talán még Higuaint raktam volna be, szenzációsan asszisztált CR aranylabdáihoz, meg a Juvéban is tűrhetően játszik

-
_adaml21_
őstag
válasz
LedyGyuszi
#11312
üzenetére
Köszönöm nagylelkű felajánlásod, egyelőre megvagyok így, élvezem ezt az apró építgetés részét a dolognak.

Inkább majd egy meccset nyomhatnánk valamikor.
Ma játszottam egy pár mecset megint, Div7-et behúztam, egyelőre nagyon megy ezzel a számomra új felállással (4312). Itt van a két csapatom, meglepően erős keretekkel is fel tudom venni a harcot velük, főleg az olaszokkal:
Fő keret
FitnessIde sikerült eljutni 3 nap alatt, kereskedni még nem tudtam. Az olasz csapatot mindenképp tovább akarom vinni, a padon láthatók a továbbfejlesztési ötletek, alsó sorban azok, akiket sok pénzért vennék később...
Második csapatnak meg valami BPL-t képzelek majd el hosszú távon.
-
_adaml21_
őstag
válasz
Stylerr
#11306
üzenetére
Hétközben a Daily Knockout Tournamentekkel lehet az adott hét végi WL-re kvalifikálni.
Illetve DIV1-be feljutáskor, DIV1-ben bennmaradáskor is kapsz kvalifikációt (ha jól tudom).
Valamint, ha a WL-ben elérsz egy adott szintet, akkor megkapod a következő hét végire is a belépőt. -
_adaml21_
őstag
válasz
SzakalyAti
#11300
üzenetére
Azt én is elfelejtettem megemlíteni, hogy én is kábellel csatlakoztattam az Xbox-ot a routerre.
Bár korábban a PC is kábellel csatlakozott, szóval esetemben az összehasonlítás alma az almával.Input lag nálam eddig nem jött elő.
-
_adaml21_
őstag
válasz
SzakalyAti
#11280
üzenetére
Így van, kell az ilyen csapat a tophoz.
veterángeri: épp erről beszéltem, hogy sok olyan van, aki legalább olyan, vagy jobb eredményeket ér el, mint ő, de lehet ezt sokkal szimpatikusabban is tálalni

-
_adaml21_
őstag
válasz
SzakalyAti
#11276
üzenetére
Hát azért ez se sokkal olcsóbb, mint Ronaldo, Messi, de ilyen szinten WL-ben nem lehet ennél sokkal gyengébb csapattal érvényesülni.
Grat az eredményhez!
-
_adaml21_
őstag
Én nem látok semmi különbséget egyelőre a PC-hez képest gameplayben.
Nincsenek coinhackerek, és nagyon arányaiban sokkal kevesebb a laggos meccs.
Színvonalról még nem tudok nyilatkozni, eddig Div10-9-8-7-et tükörsimán nyertem, 2 X és 2 vereség volt a sok győzelem között.
Piacnál azt veszem észre, hogy a drágább játékosok (Neymar, Messi, stb.) némileg olcsóbbak, viszont az olcsó, de OP játékosok drágábbak (pl. PC-n 2000 körül vettem Butlandet, Boxon 3500-4000). A contractok viszont őrületesen olcsók, rare gold 300 buy now-al mindig van, licitben 250-ért kifogni se lehetetlen.Összességében nagyon jó döntés volt Box-ra átmennem. Tetszik az Xbox rendszere, a barátlista, party, stb, pofonegyszerű Twitchen streamelni, valamint az okostelefonos alkalmazással játék közben is tudok chatelni.
Annyi, hogy drága, ha mindent összeadok (gép, Live, játék). -
_adaml21_
őstag
válasz
zsolti72837
#11247
üzenetére
Újra megy srácok

Twitch LINKMa már játszottam párat, úgyhogy fáradok, de megpróbálom ma megnyerni Div7-et, meg egy kicsit feljavítani a kereteimet.
-
_adaml21_
őstag
válasz
Rypejakten
#11238
üzenetére
Sorry csak a négy órával megcsúszott ebédet voltam már kénytelen bepótolni.

15 perc múlva folytatom
-
_adaml21_
őstag
Srácok, gondoltam kipróbálom ezt a Twitchet, nézhetitek, ahogy nyomom a Divisiont

-
_adaml21_
őstag
Azért én rögtön fel tudnék sorolni kb. 5 olyat, aki minden hétvégén 35+/40-el operál, de közben nem egy ordenáré paraszt

Nálam az verte ki a biztosítékot, hogy a tényleg élvezhetetlen minőségű, szakadozó, hangban 1 mp-et késő youtube-os meccse alá odaírta valaki, hogy "sajna késik a hang, legközelebbi videódnál jó lenne ha javítanád, jól játszottál". A válasz erre az volt, hogy "nem pro youtuber vagyok, hanem pro fifas, akinek nem tetszik, az nem nézi". Nem hozta meg a kedvemet a további videóihoz, mert amúgy tényleg elég szenvedős volt végignézni azt is
Na, offolom az offot.
Eddig nagyon tetszik a Box-os FIFA, coincsalóval nyilván nem találkoztam, és lagos meccsem sem volt az eddigi 15 online mérkőzésemen, pedig a Div10, Div9, Div8 ilyen szempontból különösen kritikus szokott lenni PC-n. Valszeg ott nem a netkapcsolattal volt baj legtöbbször, hanem a konfiggal, és gondolom azért is ragadtak meg sokan az alsóbb osztályokban.
Eder 13 meccsen 22 gólnál jár, jelzem, hogy csak online Divben, és friendly seasonben, tehát nem semi-pro gép ellen lövöldözöm vele a gólokat hármasával
-
_adaml21_
őstag
Múltkor én is néztem a közvetítését, meg néhány youtube videóját. Tény, ami tény, jól játszik, látszólag semmi olyat nem csinál, amire nem lennénk mi képesek, csak azt, amit mi sok gyakorlás után 90-95%-os sikerességi rátával csinálunk, ő azt olyan 98-99%-ossal, jóval kevesebbet hibázik,mint egy átlag játékos.
Amúgy nekem a stílusa miatt eléggé unszimpi, de ez szubjektív dolog
Ahogyan a videóiban beszélt, illetve ahogy leoltotta a (z egyébként tök jogosan, és építő jelleggel) kritizáló kommentelőket youtube hozzászólások között... Na mindegy, fifázni, azt tud 
-
_adaml21_
őstag
válasz
zsolti72837
#11151
üzenetére
Szerintem csak a weekend league-el játszik, ezért nincs döntetlene.
-
_adaml21_
őstag
Na srácok, aki tud, vegyen fel Xbox One-on, én is megpróbálok mindenkit felvenni

adaml2121 néven keressetek
A topikösszefoglalós listán én személy szerint végigmegyek, illetve ha valaki nem látja magát ott, és szeretne felkerülni, jelezze
Szívesen fogadnék nagylelkű coin boost felajánlásokat is, ugyanis jelenleg még a 200-as boostra sincs elég XP-m, és azért azzal jóval gyorsabban menne a csapatépítés

-
_adaml21_
őstag
válasz
LedyGyuszi
#10418
üzenetére
+1 a közvetítésre

-
_adaml21_
őstag
válasz
LedyGyuszi
#10413
üzenetére
Ez az elfordulva, hosszút kilőni, tök mindegy, hogy rossz lábbal, a leg OP-bb dolog a 17-ben. Ugyanaz, mint 14-ben a beívelés-fejes, vagy 15-ben a löbbölt indítás.
Nézegettem lefekvéshez profi, top100-as FIFA-sok WL meccs összefoglalóit, és 70%-ban ilyen gólokat lőnek. Valamelyik borzalmasrettentő kiejtésű profi Coinhirdető (Krasi, vagy Ovvy, már nem tudom melyik balkán herceg) még valami tutoriált is csinált róla
-
-
_adaml21_
őstag
válasz
Kristof_94
#10248
üzenetére
Én még azért a Forzát is szívesen nyomnám, meg ha már így alakult kipróbálok egy-két game-et, az új Hitmant, GTA 5, talán ennyi.
De a legfőbb érv a FIFA volt, sajnos úgy érzem, lassan már csak a hackereknek lesz megfelelő a PC-s FIFA. De ahogy látom, sok hiba a konzolokat se kerüli el, mint a lag, hendi, stb.
-
_adaml21_
őstag
válasz
zsolti72837
#10215
üzenetére
Januárban jön már csak meg. Nem baj, legalább tanulok a vizsgáimra.
Vagy CS-zek![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
_adaml21_
őstag
Köszönöm, anyagi szempontból ez egy kifejezetten rossz döntés volt, de most az érzelmek felülírták ezt!

Sajnos van egy menthetetlen, gyógyíthatatlan kütyübuzéria-betegségem, és időről-időre vennem kell valami új kütyüt - most az Xbox lett ez.
Gondolkoztam sokat a PS-en is, de végül amiatt, hogy a FIFA Xbox cím, valamint a meglevő (és imádott) One kontroller miatt a Box mellett döntöttem.
Na meg, piszok jó áron sikerült egy ilyen igen vagány színű, limitált S-t megkaparintanom

-
_adaml21_
őstag
válasz
szupersanyi
#10196
üzenetére
Én a MU meccset konkrétan pont láttam, szerintem nem volt az olyan hatalmas teljesítmény, pont úgy láttam én is, ahogy te megfogalmaztad, hogy Herrera és Carrick is jobb teljesítményt tesz le az asztalra, mint a Goldenboy. Ezen kívül volt neki 1-2 akrobatikus megoldása, amivel úgy nagyon őszintén sz*rt sem ért (az a kapurapöckölése szép volt, meg minden, de kb. én megfogtam volna), én ezért nem adnék IF-et. Igen, Ibrának kellett volna kapni a meccs alapján.
A Chelsea meccset viszont tényleg nem láttam, hiszek neked.
-
_adaml21_
őstag
válasz
Blashe
#10190
üzenetére
Hát Hazard legalább a Whoscored szerint is a meccs embere lett, Pogbáról még ez se mondható el... Hihetetlen mennyire túl van hypeolva ez a srác a játékban (bár szerintem a való életben is).
zsolti72837: Persze, amint meglesz a Box, felveszek minden xbox-os fórumtársat!

Kicsit sajnáltam is otthagyni a PC-t, Feriékkel egész jól el szoktunk lenni, remélem Box-on is hasonlóan jó a közösség, na meg azt is, hogy egyre többen pártolnak majd át, talán tömeges mozgalmat indítok el ezzel
-
_adaml21_
őstag
Na srácok, az én PC-s FIFA pályafutásom viszonylag hirtelen, de végetért

Áttérek Xbox One-ra, berendeltem egy limitált deep blue One S-t FIFA 17-el, elég jó áron. Azt még nem döntöttem el, hogy a FIFA 17-et megtartom-e benne, vagy eladom, és majd áprilisban, amikor bekerül EA Accessbe, akkor térek vissza, de valszeg nem fogom addig kibírni, így januártól a 0-ról indulok.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy arra van lehetőség, hogy ugyanúgy, mint PC-n, a magasabb szintet elérő játékos tud nekem coin boostot, kölcsönjátékosokat, stb. küldeni?
Mindenkinek további "jó" szenvedést a coinhackerekkel, én meguntam, feladtam.

-
_adaml21_
őstag
válasz
szupersanyi
#10165
üzenetére
Szerintem mi más játékot játszunk, mert Draftban konkrétn minden 5. nem csaló. Undorító, nincs is kedve az embernek draftolni emiatt...
-
_adaml21_
őstag
válasz
Soulfly842
#10154
üzenetére
Nekem is van egy szuper ajánlatom PC-s FIFA17-re, ha valakit érdekel, privátban írhat

-
_adaml21_
őstag
Arra emlékszik valaki, hogy a 16 mikor lett az EA access része?

Úgy néz ki, lassan véget ér a PC-s időszakom. A 17 még megmaradna idén PC-re, de amint elérhetővé válik EA accesben, átállnék, a 18 pedig természetesen már konzolra jönne.
-
_adaml21_
őstag
válasz
bdave16
#10114
üzenetére
Ott lehet a hiba, hogy én csak a PC-s árakat tudtam megnézni, Parolo nálunk 2000, Asamoah 2200, így a többiek mellett már nem férne be a 15k-s keretbe.

Mário Ruit próbáltam, ő védekezésben marha gyenge, ezért ajánlom inkább a lassabb, de masszívabb Evrát.
Ja, és Salah megint csak egy rejtett kincs játékos, piszok jó, Berardi helyett őt erőltetném. Amúgy nagyjából ez a fő csapatom, hiába van mellette 500k-m, egyszerűen nem tudok jobbat összerakni
-
_adaml21_
őstag
-
_adaml21_
őstag
Na ellenem volt valami köcsög kis 16 éves, valami balazs1999 volt a neve... 3-0-ra vezettem, rúgott ellenem két gólt, mindkettőnél DAB gólöröm, visszanézni a szánalmasszar gólját....
Aztán....Rúgtam neki egy gólt, 4-2 ide, hazafutottam a saját kapumig, és ott nyomtam egy DAB-ot, visszanéztem a gólomat, meg komótosan szépen azt is, ahogy a középkezdéshez odaállunk.
Majd a hosszabbításban lőttem még egy gólt, és inkább kilépett, gondolom érezte, hogy mi fog következni...![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Persze, tudom, ez egy szaros játék, de azért valahol itt is létezik olyan, hogy fair play, és mindenki nagyon jól tudja, mennyire idegesítők ezek a a dolgok, szerintem marhára megérdemelte ez a hülyegyerek, hálistennek a sors (EA?) is a kezem alá játszott, hogy megbüntethessem.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
_adaml21_
őstag
Köszi a tanácsokat, próbáltam mindenkinek a javaslataiból többet-kevesebbet megfogadni, ezt a PL csapatot sikerült összeraknom. Nyomtam pár meccset velük DIV4-ben, egy benntmaradás után most pl. 12 ponttal állok 4 meccs óta, és 6 meccses a győzelmi szériám is.
Son egy baromállat, megvan október óta, és mostanáig jegeltem, de nem kellett volna, 5 meccsen 7 gól, 2 assziszt, az eddigi legtökéletesebb támadóm a szélen, jobbal-ballal k*rvajól lő, gyors is, fizikailag is egész rendben van, imádom! Welbeck untradeable lapom, megvolt Lukaku, de 3 meccs után zuhant kifele transferlistre, egy böszme anyahajó. Welbeck viszont meglepően jó, bírja végig a meccset, gyors is, legutóbb kiosztott 3 asszisztot egy meccsen, a lövéseivel még akadnak gondjaim, de lehet, hogy megbarátkozom vele hosszú távon, egyelőre nem rossz. A többiek rendben vannak, majd a védelem szorul egy kis erősítésre talán Smalling személyében, illetve Pereyra.... Na, ő nekem tavaly is borzasztó sz*r volt, hiába ajánlottátok itt mindannyian, most is csak azért vállaltam be, mert 1200 pénz, átmenetileg jó lesz. Olyan botrányos a lövése, hogy az hihetetlen, és fizikailag sem túl kiemelkedő, neki hamarosan kiadom az útját.
Itt van az első számú csapatom, őket valszeg már 30x belinkeltem nektek, de eszméletlenek, ennyire tökéletes csapatot valszeg nem fogok tudni összerakni még egyet a játékban, egyszerűen senkit nem merek (mondjuk nem is akarok) lecserélni, hihetetlen OP-k, és hát mondanom sem kell, mennyibe kerültek. Igazából ennek a méltó váltócsapatát keresem, ez a BPL csapat is csak egyelőre jókora lemaradással tudja megközelíteni. Eder meg.... Rá nincsenek szavak. A legjobb csatár idén a játékban, akit próbáltam.
Ha valakit érdekel a taktikám amúgy, elég erősen MDewC által ihletett:
75
55
org
70
55
55
ff
30
50
55
covLF, RF: Get in behind
ST: Get in behind, Agressive interception
középső CM (Fernandinho/Parolo): Stay back while attacking
LB, RB: Stay back while attacking -
_adaml21_
őstag
válasz
LendvaiFeri1
#9896
üzenetére
Köszi, de ezekkel a Xhaka-kkal meg Shawcrossokkal direkt szivatsz?

Utóbbit még mondjuk nem próbáltam, de Xhakát sokat használtam kick offban az Arsenalban, mint egy tank, úgy fordul.
Az a Mahrez-Slimani duó mondjuk durván jól néz ki
-
_adaml21_
őstag
A német csapat helyett egy BPL-t össze tudtok nekem rakni? Max 50-60k-ért PC-n.
Felállás 4321, LF Lila Son az fix, Fernandinhonak mindenképp örülnék a középpályán. Szélső védőknek azért lehetőleg ne Fuchsot meg Zabit tegyük be, nekem azért ennyire nem unortodox az ízlésem
LB-nek így első blikkre Shawt raknám be, de rátok bízom.Köszi

-
_adaml21_
őstag
válasz
marcess
#9828
üzenetére
Na mondjuk Piszczek pont elég fasza, szerintem!

BPL indokolatlanul drága, én ott nem építek csapatot, ahol egy Walker 25k....
BBVA csapatom van, Turan-Gomes-Wass kb. 25k, és elég jó. Wass helyett egy Modric 90k, és kész a tökéletes középpálya.Ligue 1 tényleg nem rossz ötlet, viszont Di Mariánál rosszabb ár/érték arányú RW-t még nem próbáltam. Érte a 2k lenne a reális, ha nem lenne ekkora neve, és nem lenne ilyen magas ratingje, mert amúgy in-game átlag-1.
-
_adaml21_
őstag
Boldog karácsonyt mindenkinek!

Én karácsony alkalmából nem pakkozok/SBC-zek, inkább megajándékoztam magam egy Bundás csapattal. Az adta az ihletet, hogy megvettem Draxlert (gondolva arra, hogy már csak PSG-s lapja lesz nem sokára, ami simán lehet, hogy LM lesz), gondoltam akkor már dobok köré egy olcsó csapatot. Aztán annyira belefeledkeztem a költekezésbe, hogy 42k lett a vége
Felével terveztem kábé.
Ahogy néztem, ennek a ligának az a rákfenéje, hogy összesen 2 jó ST van, akik viszont ultrabrutál drágák. Az általatok istenített Bellarabi az előzetes várakozásaimnak megfelelően nagyon nem jön be, illetve Renato Sanches is eléggé overrated. Cserébe viszont a védelem OP (talán Schmelzer kicsit lassú, de egy Anchorral talán javítható), Castro maga a finom elegancia, és a védekezés melója sem büdös neki, Draxler meg nem sokat csinált, de a végén megmentette a p*csámat, és a végig szarabbul játszó, de folyamatos LT+RT használattal őrületbe kergető, így aztán egy potyagólt szerző ellenfél ellen sikerült megszereznie hosszabbításban az egyenlítő gólt, amivel megszereztem a 19. pontomat DIV5-ben, így továbbjutva onnan!Fejlesztési tanácsokat elfogadok a csapattal kapcsolatban, két szelet bejgli közt!

-
_adaml21_
őstag
Bellerin, Perrin, Insigne a mai felhozatal.
Insigne-nek biztos sokan fogtok örülni, a digószurkolóknak megjött a várva várt LW a Calcio csapatba
Új hozzászólás Aktív témák
- Dell G15 5511 i7-11800H / RTX 3050 Ti 4GB / 16GB RAM / 512GB NVMe 15,6" FHD 120Hz WVA
- Eladó Apple iPhone 11 128GB piros (PRODUCT RED) színben
- Samsung Galaxy S25 512GB HIBÁTLAN!ÚJSZERŰ!Kártyafüggetlen
- Iphone 13 White 128Gb újszerű állapot, független
- ELKELT - Apple MacBook Air 2025 13.6" M4 10C/8C - 256 SSD - 16GB RAM - 3 ÉV GARANCIA
- Apple iPhone 12 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 Pro Max 256GB - ÚJSZERŰ, Kártyafüggetlen, Ezüst, 100% Akku - 1 Év Garanciával
- Dell Precision 7550,15.6",FHD,i7-10850H,16GB DDR4,512GB SSD,Quadro T2000 4GB VGA,WIN11, 2 KAMERA
- ASUS ROG Z890-E Gaming Wifi lap Intel Core Ultra 7 265KF procival akciós áron garanciával eladó!
- Dell USB-C, Thunderbolt 3, TB3, TB4 dokkolók (K20A) WD19TB / WD19TBS / WD22TB4
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest










