Új hozzászólás Aktív témák
-
Vyndree
őstag
válasz
Bogyó bá'
#7178
üzenetére
Úgy kezdtem, hogy készítettem 1 perces videókat ugyanarról a témáról. Beltér, kültér szép napos időben. Használni fogod napos, felhős, árnyékos helyeken is, szóval ennek megfelelően kell majd ráérezni a megfelelő beállításra.
4k, 2.7k, 25,30,50,60fps és megnéztem a látott illetve méretbeli különbséget. Ha TV-t vagy műszerfalat is veszel akkor fontos lehet hogy ne vibráljon. 60FPS-en vibrál, 50-en nem. A 2.7k és a 4k között nincs nagy méretbeli eltérés, és a 50-60 FPS azért kell, hogy a mozgások szépek legyenek.
Butaság 1440-re gyúrni mert most épp olyan a monitorod, ezt később bánni fogod.64GB-os kártyáim vannak, erre ami ráfér videó 4k 60fps-ben az nagyjából egy akku töltés, tehát 70-90 perc anyag fél el rajta. Ez egy napra elég, este meg úgyis megy az 500-as külső hdd-re minden. Van nálam laptop amit szerkesztem, megy bele a memória és a szerkesztővel egyből a külső meghajtóra megy a megvágott anyag. Minden reggel üres kártya és full akku kerül bele. Feltételezem nem menetrögzítőnek fogod használni, és nem napi 6-7 óra anyagot fogsz felvenni, mert azt szerkeszteni, megvágni, formázni, feltölteni is kell, egy-egy motoros túra után napokat fogsz ezzel eltölteni. Bátran mehet a feljobb felbontásba a legjobb FPS-sel.
Érdemes eltenni a nyers anyagot amíg nincs kész a végleges megszerkesztett anyag, hogy ha valami nem jó akkor ne vesszenek el. Mikor kész, én mindig felteszem magamnak a youtube-ra privátban hogy ott is meglegyen, sose lehet tudni mikor purcan ki egy tároló egység.A tudást saját úgyis bőrödön fogod megtapasztalni, másképp nem lehet. Te fogod kitapasztalni a megfelelő beállítást, a szerkesztést/vágást, méretezést, mindent. Amit a vieókban látsz az csak kiinduló pont, lehet érdemes lesz - ha megvannak a megfelelő beállítások - a videószerkesztéssel is egy kicsit foglalkozni a megfelelő topicban, mert az is egy szakma.
Új hozzászólás Aktív témák
- Gamer billentyűzetek /SteelSeries/Das Keyboard/Ozone/Deltaco/DE/EN/
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- Samsung Galaxy S20 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- 127db TV/Monitor Bazár (Samsung, LG, Philips, Sony)
- LG 32GR93U-B - 32" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

