Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FehérHolló

    veterán

    válasz Cathfaern #1035 üzenetére

    Ne a Prophecies-t, hanem a Nightfallt szerezd be először. Ott nem kell Henchmen-nel (fix skill buildek) végigcsinálni a PvE kampányt, hanem lesznek hőseid, akiknek te adhatsz képességeket. Ezeket a hősöket meg tovább viheted a többi kampányba is.
    Történetben mondjuk a NF tényleg a Prophecies és Factions után van, de nem zavaró.

  • Archanon

    őstag

    válasz Cathfaern #1035 üzenetére

    Hátránynak annyi, hogy az alapjátékban nincsenek hero-k (számítógép által vezérelt botok a partyba playerek helyett - ha azok épp nincsenek elegen -, ugyanúgy mint a 'henchman'-ek, csak annyi a különbség, hogy nekik te magad állíthatod össze a buildjüket, s a páncéljukat is fejlesztheted --> ezáltal sokkal jobbak, mint a henchman-ek... sőt, sokszor még a playereknél is, hiába buták mint a +"+", bár ez egy cifra eset. :)) )

    A másik meg talán, hogy egy csomó képesség a kiegészítőkkel jár együtt, de szerintem a pvp még így sem lesz unbalanced. Azt nem tudom, hogy külön PvP-re kijelölt helyeken a Skill unlock-osoknál (ami skill unlockolva van accon belül, azt használhatod külön pvp karakterrel pl.) lehet-e másik kampány skilljeit unlockolni, de elképzelhető. Mindazonáltal a Prophecies kampányt (missionok, questek) az ott megtalálható skillekkel is bőven át lehet vinni (vagy bármelyiket önmagában; egyértelműen mindegyik úgy lett megcsinálva, hogy boldoguljon az ember).

    Ezeken kívül max. "esztétikai" hátrányok lehetnek, karakterdesign-ban pl. (nin olyan armor, amit esetleg megláttál, aztán szeretnél is). Időt nem mernék mondani. Én átlagban 50-60 óra alatt végigszenvedem 1 karakterrel a Propheciest (Factions ~30; Nightfall ~40-50; Eye of The North ~40), minden quest/mission, térkép felfedezéssel, de ez is változó. Attól függ, meddig bénázok henchman-ekkel. :B Rendes playerekkel nyilván hamarabb megvan. A missionoket meg hamar át lehet vinni, van 25 db. az alapjátékban, ha mindegyikre 40-60 (+/- 10-20 perc, attól függ..) percet szánunk (+primary questek ideje), "hamar" megvan az.

    "Raidek". Eye of the North-ban vannak ún. dungeonok, általában jó 2-3 órás játékmenettel, nagy csapatokkal, végén bazierős főbossal, és egy kincsesládával. Talán még ezt tudnám a legjobban raidekhez hasonlítani. A világ ugye instance-olt, csak városban találkozik másik playerekkel az ember, máskülönben csak party tagokkal (ill. botokkal). Factions-ben van még talán ilyen sok órás valami, többről nem hallottam (bár szerintem van még jó pár, csak én ezeket mindig kihagytam). Aztán ott van az Underworld, és a Fissure of Woe, szintén ilyen kaliberű helyek.

    Egyébként a GW1 és 2 között elég nagy differencia lesz játékmenet szempontjából. :U

Új hozzászólás Aktív témák