Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
bringasisti #30675 üzenetére
Hát azért az 1-2 hónapos üzemidőt én fenntartással fogadnám... Legyen egy kamera fogyasztása 3 Wh, az egy nap alatt 72 Wh, azaz egy hónap alatt 2,1 kWh - nincs olyan akksi, ami ekkora teljesítménnyel belefér egy átlagos kameraházba.
Ahogy többen is írták, a kamerának nincs "készenléti üzemmódja". Olyan van, hogy folyamatosan rögzít, vagy csak valamilyen triggerre (mozgás, stb.), de a kamera az folyamatosan üzemel bármelyik üzemmódban, hiszen a képtartalom változása alapján dönti el a benne lévő algoritmus, hogy az most akkor mozgás, vagy más esemény.
Az általad "készenléti üzemmódban" lévő kamera is folyamatosan elemzi a rögzített képet és dönt a rögzítés (és pl. riasztó kimenet, stb.) indításáról. Attól, hogy nem rögzít felvételt, a kamera üzemel, működik! És mivel folyamatosan elemzi a képet, így azonnal "tudja", hogy személyt érzékel-e, vagy sem (amennyiben a kamera maga tudja az emberi alak érzékelését). Nincs olyan, hogy alszik a kamera, majd valami felébreszti, aztán utána elkezdi elemezni, hogy éppen mi van a képen. Ezt folyamatosan végzi a kamera.
A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- 3D nyomtatás
- Visszafogott árazású, 300 Hz-es monitor az AOC gondozásában
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Óra topik
- Netfone
- Háborog az Apple az iPhone-ra írt első pornóapp miatt
- Milyen légkondit a lakásba?
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest