Új hozzászólás Aktív témák
-
_Scythe_
aktív tag
Hello!
Leszedtem a gyari pasztat, lekentem vmi Nano Blue-nak nevezett akarmivel, allitolag olyan hatasfoku, mint az ezust.
Eddig alapbol (mar BIOS-ban!) ~2500RPM ventillator mellett 66C volt, most ~1600RPM-mel 47C!
Terhelve 90C-ra is felment, most 63-nal nem engedi tovabb.
Tenyleg enniyre szar a gyari paszta..., szal megoldodott. -
_Scythe_
aktív tag
Jha, az lesz, megnezem kezzel is, de az aggaszt, hogy ebben az ASUS deszkaban (is) van u.n. Q-fan, ami ugye a fordulatszamot szabalyozza, es hat hallom, hogy emeli allandoan, amugy ASUS PC-probe-bal neztem ra, megnezem meg Motherboard moitirral is, de hat gondolom, ugyanazt fogja mutatni, mert a szenzor ugyanaz

Amugy koszi mindenkinek a segitseget. -
_Scythe_
aktív tag
Le, persze.
2,8Ghz, 1MB L2 cache.
Nem, nem pasztaztam ujra, pedig szoktam, de nem talaltam, es nem is kaptam hirtelen 3 PC-s boltban sem, es hat gondoltam, azert annyira sz*r nem lehet az eredeti sem. Ezexerint megis. Nem tetszik amugy ez a 775-os huto rogzites sem. Ugye az eddigiek majdhogynem osszetortek a deszkat, ugy rafeszultek, ez meg ugy erzem, mintha nem lenne eleg erosen rajta, de egyszeruen NEM LEHET jobban ranyomni. -
_Scythe_
aktív tag
Hello!
Most vettem egy dobozos Intel P4 511 (LGA-775) procit, ASUS P5GD-2X alaplappal.
A proci _alapbol_ kb 60C on jar, terhelve (bar meg igazan nem is mertem terhelni) 73C(!!!)-ra is felment. Meghagytam a gyari huto pasztat a bordan, (amugy ezust pasztat szoktam hasznalni) es jol van rajta huto, rendesen felfekszik. Nincs a hazon kulon ventillator, de akkor is, szerintetek normalis ez a hotermeles?
Neztem az osszes intel specifikacioban, de kifejezetten ezt az 511-est nem talaltam meg. Ha vki talalkozott mar ilyennel, szoljon, legyen szives.
Koszi!
Új hozzászólás Aktív témák
- Telefon szerviz helyben - Gyors javítás, akár 30 perc alatt!
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Keresünk Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21 FE
- Eredeti Lenovo 230W töltők - 4X20Z83995
- AKCIÓ! DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2680v4 (28c/56t, 2.4/3.3GHz), 128GB RAM, 1G, áfás
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



