-
Fototrend
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Megszámozhattad volna úgy egyszerűbb lenne végigvenni.

Én megértem a frusztrációd, nem tudom milyen munkát akarsz végezni az ipaden, de tény hogy a file kezelése még mindig elég bénácska, leginkább azért mert az appok nem férnek hozzá egymás adataihoz, ezért mindenhol a megosztást kell használni, majd bízni abban hogy az áhított másik app tudja azt értelmezni. Gdrive - GmailA google appok természetesen ritka bénák, különösen a drive. Ezzel nincs mit kezdeni, google fejleszti.

Multitaskra van némi javítás az OS17-ben, például szabadabban tudod tenni ide oda az ablakokat, nem fog azonnal egy hülye gridre ugrani, de az ablakok mérete még mindig viszonylag kötött, ezzel nem lehet mit kezdeni sajnos. Ha minden igaz a széles monitorokat is rendesen támogatja az új os.
Ugyanígy a widgetekre, itt már igazi, működő widgetek lesznek/vannak, van play/pause gomb a zenelejátszón például és igen, ki tudsz rakni majd a lockscreenre is widgeteket.
Billentyűzetből én a MK tokot használom, nem próbáltam de talán a kisegítő lehetőségek alatt lehet hozzáadni néhány extra funkciót.
És akkora faceID, nekem 99.99%-ban fektetve van a billben, és sosem volt gondom a feloldással. Konferenciára nem, csak videóhívásra használom néha haverokkal, lerakjuk szépen az asztalra egy méterre magunk elé aztán legalább mindenki belefér, nem panaszkodott senki hogy nem lefelé hanem kicsit jobbra nézünk a kamerától.

Értesítéseket nem értem, nekem szépen mutatja, beállíthatod azt is hogy ha le van zárva akkor ne mutassa, így ha más vigyorog a faceid-ba akkor nem lát bele.
Wifivel ilyen gondom eddig nem volt, és ha hosszan nyomod bead egy listát, aminek az alján ott a wifi settings ha nagyon erre vágysz.
Persze lehetne máshogy is de ez most ilyen.Gmail csatolmány: ott a file ikon, nyomj rá és megnyitja a file böngészőt.

Persze nem azt mondom hogy minden megoldható, vagy hogy nincsenek bosszantó dolgok és ha úgy van hogy rászánod magad a cserére leírhatnád mi bosszant az androidba, aztán pedig kell venni egy macbookot vagy windows laptopot és nem bosszankodni.

Új hozzászólás Aktív témák
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Porszívók - akkus és klasszikus vezetékes
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Crimson Desert
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Milyen okostelefont vegyek?
- A fényes siker is lehet szög a koporsóban: gondban a MacBook Neo gyártása
- Megszaladt az AMD új csúcsprocesszorának árazása
- Google Chrome
- További aktív témák...
- BRUTÁL ÁR / SZÉP ÁLLAPOT- Apple iPad 8.Gen WIFI 32GB
- szinte új Apple iPad Pro 12.9" (6. generációs) (2022) M2 chip Wi-Fi + cellular 128GB ezüst ajándék
- HIBÁS ÉRINTÉS NEM MEGY Surface Pro 8 i7-1185G7 16GB RAM 256GB SSD 5G LTE szép állapot
- Új, bontatlan iPad 11 2025 Wifi, üzletből, apple gyártói garanciával
- Új állapotú iPad air M2 cellular 128 GB, + Apple Pencil Pro, 1,5 év garancia
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S23/Samsung Galaxy S23+/Samsung Galaxy S23 Ultra
- Apple iPhone 16 128GB récezöld
- MacBook Pro 14" M4 16 GB RAM, 512GB SSD, Silver - 27% ÁFA (0436AB)
- MacBook Pro 13, 14, 15, 16, MacBook Air M1, M2 M3 M4 bill magyarosítás lézerrel / sapkacserével
- AKCIÓ! 4TB Kingston NV2 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Persze lehetne máshogy is de ez most ilyen.
