-
Fototrend
Hasznos linkek
Új hozzászólás Aktív témák
-
ChromeX
addikt
-
yabba
aktív tag
válasz
Gentlelelele
#53994
üzenetére
Olyan lesz mint Yasuo. Mármint ha velem van illetve ellenem.
-
Sordoran
addikt
18 besoroló meccs letudva, holnap jönnek a "döntők".
Mindkettőben így állok, 3 win, 6 lose. (tavaly 3 win, 7 lose-al lettem silver4) Sajna nagyon sokáig húztam, aztán közbejött az élet, így idén a gold elszállt, de jövőre tényleg, most már tutira nekifutok korábban.
18 meccs alatt ez volt a harmadik olyan, ahol kezdeti gyengeség után kiafkolt egy ember 20. perc környékén, és aztán 4v5 tartottuk magunk sokáig. Szomorú, akad amikor az ellenfélnél van ilyen persze, csak most pont nem fordul elő.
Amúgy ki hogy áll? Meglett az idei évre kitűzött cél? -
kenwood
veterán
Azert a Zven-Mithy-Mikeyeung trio sokat dobna a TSM-en.
Kivi vok,mi fog tortenni.
A G2 meg gondolom a 2018-as summer splitet mar a challenger seriesben tolja az uj rosterrel. -
nepszter1
addikt
válasz
Enigma1945
#53995
üzenetére
Fogjuk rá hogy játszok vele héba hoba, rengeteg idő kimaradt kb 5-6 év
-
Gentlelelele
aktív tag
Vége a találgatásoknak ! Megjött Zoe bemutató videója. Eléggé skill based champnek tűnik első ránézésre. Tárgyak tekintetében Lich bane core item

-
nepszter1
addikt
Hülye kérdés, ne kövezzetek meg
Hogyan figyeltek mindig a mini mapra? Egyszerűen nem megy hogy azt is nézzem meg a játékra is koncentráljak -
hugi0
őstag
válasz
Darko_addict
#53990
üzenetére
Majd jon a sok balance patch.

-
Darko_addict
őstag
Főleg azoktól kérdezem, akik nálam többet olvastak a preseason-ről, játszanak PBE-n stb.
Azt tudom, hogy az új rendszer sok változást fog magával hozni, de mit gondoltok, kik fognak kiemelkedni és kik fognak alul maradni a hősök közül? Swain, Malza stb. champek végső mesterségéről tudom, hogy nem fog benne lenni az újban, de ezt kompenzálja valami, vagy szimplán gyengébb lesz a játékuk, mint korábban?
-
Chuzzlee803
aktív tag
-
Gentlelelele
aktív tag
válasz
Enigma1945
#53987
üzenetére
Yasou csak akkor op, ha ellened van, Ha veled, akkor 1/10/2-ben van, ami a jg hibája. Darius ellen pedig range hős kell, ami nem tud elkapni az E-jével. Ilyen gnar, kennen, jayce, akár még kayle is. Az 1v2t milyen hősök ellen nyerte, mert ez sem mindegy. Fizz-t én sem szeretem, mert ha tud snowballozni, akkor nagyon idegesítő tud lenni, bár anélkül is. Nagyon nem szeretek ellene játszani, ezért ha mid-en vagyok perma ban, ahogy support körben blitz (kivéve, ha én hozom). Igyekezni kell kibatielni a E-jét utána kezdeni vele valamit. 6os szint után meg a zhonya segít, vagy a script

-
Enigma1945
őstag
Hihetetlen ez a Darius..Nevetseges..Earlyben olyan eros, hogy nem lehet megverni..Jott gankelni a JG, lvl 2-es volt Darius, mind a ketten adtuk neki egyszerre, sot meg ignitet is kapott, de a vegen o szallt ki gyoztesen..Ezert kerdeztem a multkor itt hogy minden rendben a hosok egyensulyaval kapcsolatban? Haat nincs..Pro yasuok, Halhatatlan Dariusok, es persze OP Fizz mindenhol.
-
hugi0
őstag
Mit csinalt ez az SSG ? - a ket legnagyobb elenfelett lenullazta ?
-
Darko_addict
őstag
Évente egyszer van ilyen szerencsém: [Urgot R]

-
Hamuuuu
tag
válasz
stefyY
#53977
üzenetére
Ne értsd félre...senki nem mondta, hogy hülye vagy. Még véletlen sem. Szimplán érveket soroltam fel illetve hátha tudok valakinek segíteni vele. Nem egy nehéz champion és könnyen bevethető, mivel sokan alábecsülik véleményem szerint.
Meta vagy nem meta...egyiket se vitatom és mindegy mennyi ideje jatszol vele
-
Chuzzlee803
aktív tag
válasz
olloczky
#53979
üzenetére
Attól függ, kit játszol.
Egyrészt amiatt, mert vannak olyan junglerek, akiknek nagyon erős earlyjük van (Shaco, Lee Sin, Xin Zhao, stb.), velük érdemes inkább gankelésre és counterjungle-zésre koncentrálni, az ösvényen levőket segíteni a snowballozásban. Velük jobban megbocsátható az alacsony farm.
Értelemszerűen, a másik csoport a farmolós csapat, velük inkább a szint és item powerspikeokat kell keresni (Master Yi ulti/Kha'Zix ulti etc)), mivel valószínűleg van legalább egy képességük, amivel gyorsan lehet haladni a jungleben. Velük csak akkor tudsz igazán gankelni ha a kinézett ösvénynek nagyon alacsony az életereje/nagyon torony alá szorította a csapattársad.
Fontos az is, hogy ki az ellenfél a lanen és ki a csapattárs. Például egy 2-0 Illaoit nem gankelnék soha, hátrányból is képes lenne 1v2-t megjátszani, pláne ha még meg is jelenik az ellenfél jungle.
Igazából azoknak a laneknek éri meg gankelni, akik:
-nincsenek lemaradva 50 cs-vel és 4 killel
-van elég CC-jük (egy ügyesebb Threshnek/Blitzcranknek szinte mindig megéri), vagy burstjük (mides assassinok, persze csak ha te le tudod fogni valamivel az ellenfelet)
-freezelnek (megállítják a wavet nem sokkal a turretjük előtt, így őket max diveolni lehet, de az ellenfél elég kényelmetlen pozícióban van)
-ahol 100%-ig biztos vagy abban, hogy nem jelenik meg az ellenfél jungle játékosa (láttad boton az ellenfelet, akkor értelemszerűen topnak segítesz, mivel nem fog countergank érkezni).Ha ezek közül egyik tényező sem igaz, menj vissza farmolni, hogy ne maradj le.
Hirtelen most ennyi, ha valami még eszembe jut írni fogok.

-
PuMbA
titán
válasz
olloczky
#53979
üzenetére
Bénák a csapattársaid
Én sosem kérek gank-et, majd jön, ha tudja mit kell csinálni a dzsungles és azért a legtöbb esetben tudni kell tartani a lane-t, ha még egy tornyot is veszítesz. Ilyenkor szoktam szólni az ADC-nek, hogy ne játssza a menőt, mert két másodperc alatt meghal. Még ha counter matchup is van, akkor sem annyira nehéz tartani a lane-t, főleg Silverben. -
Sordoran
addikt
válasz
olloczky
#53979
üzenetére
Szerintem erre 3 megoldás van:
1: Olyan hőst hozol akivel könnyen, gyorsan lehet clearelni a jungelt, és van idő gankre.
2: Úgy vásárolsz tárgyat, hogy gyorsabb legyen a camp-ek takarítása (tiamat).
3: Nem törődsz annyira görcsösen a jungellel, sikeres gankeket tolsz, és a gold ugyan úgy jön kill/assist-ból, valamint adott az előny a lane-ednek is.Nálam is ez volt, mind a három lane kérte a ganket, viszont csak mid tett is érte, azaz nem pusholt előre. Neki segítettem, többieknek csak ha láttam lehetőséget. Szeretem Shyvana-t, igaz hogy nem meta, nem a legjobb gankes, de korai tiamat-al olyan piszok gyors a clear time-ja, hogy folyton tudom nézni merre menjek, kimozdulni objetívekre, ward-olni, és kiszedni az enemy wardokat. Vele van legtöbb tapasztalatom, így nekem ő a kedvenc.
-
olloczky
senior tag
Main jungler vagyok silver 2ben, de van egy problémám.. nem tudok rendesen farmolni, mert mindig valamelyik lane-re kell gankelnem. De van hogy többre is kéne.. ha elmegyek topra addig a mides hal meg, ha lemegyek botra, akkor topon hal meg a csapattárs.. és így össze-vissza rohangálok a lane-ek között, addig meg rengeteg farmtól esek el.. Ha meg inkább farmolnék, akkor meg jönne a cry, hogy sosem gankelek és csak még többször halnának meg.. Ti ezt hogy csináljátok?
-
Sordoran
addikt
Nesze Nasus, elég szomorú meccs lett.
Előző meccseimen mostanság nem éreztem magam hasznosnak, erősnek, itt végre igen, mégis kikaptunk. Mid-et tudtam gankelni, folyton hívott, és jó helyzetek alakultak ki, ellenben top és bot csak sírt a gankért, de folyton előre voltak pusholva (vagy már volt több killje a Nasus-nak, és 1v2 majdnem double killezett). Baron-t, sárkányt szedtünk, okosan játszottam, teamfightnál ultival ugrottam Jinx+Xerath párosra szóval itt mosom kezeim.
Lehet jobban kellett volna figyelnem a kutyára, és rene helyett is gondolkozni, mindig tanulok valami újat.
(mondjuk makro játékom még így is jó szerintem szintemhez képest, csak a mikro játékkal vannak gondjaim) -
Gentlelelele
aktív tag
Döntő spoiler
Egyáltalán nem tetszett a meccs. Független voltam szurkolás tekintetétben, de egyszerűen nem volt olyan szintű meccs, mint az SKT vs MSF volt. Ott kőkemény adrenalin löketett kapott az ember és végig izgulós volt.
Itt csak 3. meccs volt értékelhető. Másik kettőn egyszerűen le volt utasítva apránként az SKTTalálgatásokat ki nézett Zoe-ról ? Eléggé újszerű a passzívja, ha minden igaz, ami abban nyilvánul meg, hogy az ellenfél summoner spelljei után hagyott buborékokat felszedve reprodukálni tudja azokat.
-
orc88
őstag
Masszív respect a győzteseknek

-
hemaka
nagyúr
Donto spoiler
Hat ez eleg gyengus jatek volt az SKT-tol, faker is az utolsoban eleg szerencsetlenul mozgolodott. -
Hamuuuu
tag
válasz
SkiDev
#53964
üzenetére
Azért nem hoznak, mert nagyon gankelhető és teljesen hasztalan champ szerintem egyes esetekben és szinten. (ahol megjelenik az igazi csapatjáték és taktika) Riot pedig az utólsó időszakban azzal próbálkozik, hogy rövidítse a meccseket.
(#53958) stefyY : sajnos pedig Trundle teljesen counter pick rá. Ha átgondolod egy Trundle-l mit tudsz alkotni teamfightban. Illetve abba, hogy trundle képességei teljesen le tudják szedálni azt a Nasust. Dmg- csökkentés, tankosság csökkentés, mozgási sebesség csökkentés, öngyógyítás passziv és Q képességgel is. Kevesebb cd. Soroljam még?

És ha nézed vb-t...akkor ott a trundle pick

-
Ryder1
senior tag
Döntő spoiler
Samsung Galaxy vezet 2-0-ra. 
-
Ryder1
senior tag
SKT vs Samsung Galaxy döntő most kezdődik, ha esetleg valakit érdekel...

-
nepszter1
addikt
Mikor kezdődik a season 8?
-
SkiDev
őstag
válasz
kenwood
#53963
üzenetére
"Nalam Kayn 2 hete fix ban." ~ szintúgy.
Beugrik és gyakorlatilag egy skillel eltünteti az ADC-t.Más: Nem értem miért nem hoznak Nasus-t a playerek... Ilyen bitang jó champet.
Régen elég low voltam vele, a 100 stack/ 10 percet nem bírtam vele tartani, most meg ~5 perc alatt megvan simán adc (Quinn,Vayne) ellen is. Stormraider's Surge masteries + lassítás (W) maxolása másodjára + Trinity + Randuin's Omen -> nem az, hogy lassulás, szó szerint egy helyben forognak, úgy nem nehéz Q betűzni őket, amivel ilyenkor már fél élet.
Éppen a Goldért küzdök, ha nem lesz meg a besoroló Leona-ként, akkor rámegyek még a maradék időben a Nasus vonalra.
-
kenwood
veterán
válasz
Gentlelelele
#53961
üzenetére
Nalam Kayn 2 hete fix ban.
S1- G5 promo gamen kaptam egy olyan jungler Kaynt veigarral,hogy megjelent,egy komboval 0.9 sec alatt megolt. majd 90+ % hpval tavozott.
4c2 ben levertuk 70-80%ig is miutan kiszedett engem,vagy az adc-t, es atsetalt az erdon.
(persze lehet,hogy az pont valami diamond smurf/booster volt).
Midre max. akkor jo, ha be tudod pusholni az enemyt. Nincs meg,nemtom, hany counterje van miden.
Eleg mobilis,ezert lehet roamolni vele, ha nyered a lanet.
Jungleben viszont ezt a mid turret kockaztatasa nelkul is megteheted.
Top sztem total zsakutca. -
Beni97
őstag
válasz
Gentlelelele
#53955
üzenetére
Aha. Ha lesz rá pénz már csak azért megveszem mert cuki

-
hugi0
őstag
Szerintetek menyire veri el az SSG az SKT-t ?
3-2 vagy 3-1 ?
Esetleg lenullazak oket, mint a LZ-t ?
Ki kezdi holnap 7:30 -kor a napot a VB nezessel ?
-
Gentlelelele
aktív tag
wickd streamet nézve ezt találtam : Új champ ?
-
Gentlelelele
aktív tag
válasz
kenwood
#53943
üzenetére
Egy meccs alapján nehéz jól megítélni, de Shennel valahogy sikerült kiszorítani Nasust a laneről. Lvl 1en is jókat tudtam vele cseérlni a passzív pajzs miatt, illetve mert nulla stack-el a Q annyira még nem fáj. Lvl 3 után pedig egyszerűen kitudtam tessékelni a laneről. E-vel próbált volna farmolni, de az meg sok mana és mire tower alá ért a wave addigra sok q-t nem tudott kierőszakolni magából.
VIszont az hozzá tartozik, hogy nagyobb volt a jg pressure az én részemről. Nem folytonos zaklatás miatt, hanem inkább csak a free killekért jött. Viszont Enemy jg nem sok figyeltem fordított így még egyszerűbb volt a dolgom. Viszont ez csak egy meccs, ha jobb nasus jött volna ellenem, akkor esélyes, hogy nem így alakult volna
-
hugi0
őstag
-
Plata
félisten
válasz
kenwood
#53949
üzenetére
Szinte sosem hallgatok zenét LoL közben mert elvonja a figyelmem,viszont Star trek közben rendszeresen.
Általában valami válogatást,bár fleet kolasi siege destroyerrel vagy fleet kor bird of prey-el ha megyek egy kis csihipuhit akkor AC/DC szokott szólni,mert a brutális tűzerejükhöz pont passzol,ha meg velük megyek harcba úgyis hamarabb vége minthogy a számnak vége lenne.
Egyébként a Sabaton WoT-ban benne van,saját tankot is kaptak.
-
kenwood
veterán
válasz
Ganz-[HUN]
#53944
üzenetére
en 98%-ban elektronikus zenet hallgatok,de twitch streameken sokan tolnak Sabatont a lol stream ala.
Szerintem ha nem elektromos,akkor az a vonal,ami meg passzol a lolhoz.
Egy Attero Dominatusra kimondottan stilusos bevonulni az ellenfel bazisara
-
Beni97
őstag
válasz
Darko_addict
#53939
üzenetére
Talán fiora a true dmg miatt?
-
Plata
félisten
-
orc88
őstag
Szerencsére itt van nekünk Alan Walker és a Legends Never Die remix

-
Plata
félisten
válasz
Ganz-[HUN]
#53944
üzenetére
Hát bocs de ez a zene vér pocsék.

-
Ganz-[HUN]
addikt
Metál rajongóknak egy kis zenei aláfestés LoL-hoz:
Serj Tankian - Saving Us
Serj Tankian - Feed Usvárom a véleményeket

-
kenwood
veterán
válasz
Darko_addict
#53939
üzenetére
Urgot azert eleg eros early gameben,szinte barkit lemos a toprol. valszeg kaptal egy olyan ellenfelet,aki jobban vagta ornt,mint te urgotot. semmi szukseg ra,h megold 1v1. vagy varj a junglerre,vagy tpzz le botra a killer/assisert .
mid gametol majd megolik a carryk a teamfight vegen.nasus ellen pedig csak a babysit megoldas.
ranged a legnagyobb hulyeseg ellene. lvl 5 tol a passzivja miatt eselytelen a harras,1 utes es visszahealel.
ranged topnal nincs frontline. esetleg akkor,ha a supp es a jung is tankos -
Gentlelelele
aktív tag
válasz
Darko_addict
#53939
üzenetére
Ornn-nak nincs counter pickje . Legalábbis szerintem. Nagyon jól scalel és hatalmas dmg-t oszt ki még akkor is, ha full tankra építet. Általában tőlem kap egy sheen-t a iceborngauntlet és annyiban ki is merül a sebzése. A W-je AP-t tol ki magából, de azt is a te maximális Hp-d 12%-át, amit ulti+w-vel kétszer ki tol rád plusz az iceborn passzív elég komolyat szakít egy tankból is.
Illetve nasus ellen range karakter a legjobb legalábbis szerintem. Folyamatosan tudod piszkálni anélkül, hogy komolyabban tradeljen veled. Az Aoe dmg-e nagyon sok manát fogyaszt. Ellene az lenne a lényeg, hogy ne hagyd farmolni(tower alá tolod azzal csak segítesz neki, frezzelni kell olyan helyen, ahol könnyen gankelhető, ami oldalfüddő persze), illetve fontos az is, hogy a jg-t ne legyen teljesen sötét és rájöjjön, ha nem akar late-ben kettő Q-ból eltűnni akkor kicsit campel earlybe.
Más: Szerintetek hogy éri meg jobban felhasználni a vb zsetonokat. Az őrszem miatt van championship ashe chromám, championship ashe nélkül
, de a többit mire lenne érdemes elkülteni. Kulcsokat gyártani ládákhoz, vagy azonnal betörni BE-be. 180 BE jönne csak a kulcs árából, illetve nem biztos, hogy maga a láda champion shard-ot dob, illetve lehet egy Nunu/singed stb-t mellé 100+ BE, ami 143 környékén jönne ki és minuszolnék belőle.
Illetve skineket is érdemes betörni, mert azoknak is változik talán az ára talán.
-
Plata
félisten
válasz
Darko_addict
#53939
üzenetére
Nem tudom jó tank gyilkos-e,de Nasus ellen nekem Ziggs meg Karthus nagyon bejött no meg Lux.
Ziggs-el randomban párszor csúnyán hülyére szivattam.Ziggs-el a szekáló tetű harcmodor nekem bejön.
Rankeden nem játszom,ott nem tudom hogy jó-e.De tudom hogy Ziggs féle tahó szekáló stílust nem szereti,szoktak is szidni érte. -
Darko_addict
őstag
Ha már feljött a szó a tankokról, mit lehet kezdeni velünk lane-en, ha nem tudom megölni őket?
Legutóbb Urgottal voltam Ornn ellen. Hiába szurkáltam, nem tudtam alacsonyan tartani a HP-ját. Ő ütött, én ütöttem, de igazán egyikünk sem akart meghalni.
Neki nem volt elég ereje ahhoz, hogy megöljön, nekem meg ahhoz, hogy őt megmurdáljam. Mikor 20. perc körül visszajött lane-re egy intenzív all-in után (úgy, hogy egyikünk sem halt meg) 180 armorral, a Q-m sem ért semmit. Olyan érzésem volt, (ha már játszottatok stratégiai játékokkal, akkor tudjátok) hogy ameddig a meccs aktívan folyik más lane-eken, az ellenség építi a "titánját" TOP-on, amit a legvégén bevet. Csak lassítani tudtam a farmolásban, effektíven harcolni ellene nem. Aztán az is lett, full tankként tolta előre a csapatát.Egyébként Ornn nem rossz kari, 80 AD-val is nagyot tud csapni.
Szóval esetemben lehet, hogy Urgot nem volt jó pick ellene (bár ő választott később), de mi az általános taktika egy olyan karival akár Nasus ellen is, aki nem tudja poke-olni se, mert az ellenfele visszaszívja pillanatok alatt az életét a manókon / tárgyai visszatöltik? Kik egyébként a tank-gyilkosok?

-
Putyin90
senior tag
Az el nem költött vb zsetonokkal mi lesz a vb után?
-
hugi0
őstag
Ez a nassus . . . fergeteges.
12 percig farmolsz a torony alatt. - mert a fiora tiamat tryhard.
De mar holt idegbeteg, meg akar olni midnenaron - belehal (kapot slowot(W) 2 loves toronytol es 2 Q-t).Kint maradsz low HP (termeszetesen full tank runa es mastery) farmolgatni, mert latod, hogy a fiora meg 20 masodpercig halott. Jon a mides (TP es fel HP) egy jungler (ward-al latom) tarsasagaban, majd bejonnek toronyala es egy triplakillel kezdesz mert ultid van meg es eleg mannad is. - a 28 percben az enemy nexuxnal nyomsz egy pentat, de magadalá szarsz, mert az idiota jinx 1/8 belopja.
Most eloszor bosszantott igazan, hogy elvittek azt a nyuves kill-t.
-
Kanczy
veterán
válasz
Enigma1945
#53930
üzenetére
De nem ám, szimpla figyelmetlenség

-
Enigma1945
őstag
Pantheonon erositettek mostansag? Volt kb 5 honap pihenom, elkezdtem tolni vele, nagyon adja, szerintem op most. Vagy en nezek be valamit es ugyanolyan?

-
Putyin90
senior tag
Tudnátok ajánlani 5 db olyan hőst, ami 1350 IP-be kerül és megéri megvenni?
Cho'Gath-ot mindenképp megveszem, párat mentem vele, mikor ingyenes volt, tetszett vele a játék, rajta kívül kellene még 5 db. A support hősöket nem preferálom, leginkább sebző hősökkel szeretek menni, azokból is a varázssebzőkkel, de az 1350-es kategóriában nincs túl sok varázssebző.
Rájuk gondoltam, az volt a szempontom, hogy max. vagy közepes sebzése legyen és legyen azért valamennyi szívósságuk is.Cho'Gath
Dr. Mundo
Tryndamere
Rammus
Udyr
Evelyn -
olloczky
senior tag
Hú most rammusra nagyon rápörögtem
Múlt héten vettem meg, és nagyon érzem, jelenleg 4 win streakem van. Hátha sikerül silver tetejére eljutnom season zárásig. Silver 2 volt eddig a legjobb helyezésem az elmúlt 5 évem alatt 
-
Hamuuuu
tag
Igen, most pár meccs után majdnem ez a list jön ki nekem is. Most kipróbálás alatt van: trundle, poppy, tahm, yorick és lehet megnézem Ornn-t is. Előzőekben még ezek voltak.
Nagyon sok champet ki lehetne próbálni egyébként. Én látok fantáziát most Shyvanna topban is. De ott van pl.: Vladimir, Camille,jax,irelia
Ezekkel cska annyi a próblémám, hogy nem sok tömegirányító képességük van. Főleg nem területire.Most néztem viszont, hogy a változásokkal mennyi blue esszecia jön majd. Anno mikor szedegettem ki a runa oldalakat illetve a runákat. Kőkemény gyüjtögetés volt.
-
Enigma1945
őstag
Elkezdek játszani, kifagy a játék majd, utána ez fogad:

Úgy érzem 5 meccsig pihenek
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
orc88
őstag
Topon farmolgatni, ha van W akkor egy kis trade amig az enemy CDn van, nagyon fontos az idozites, hogy ne kapják le rólad a shieldet 0.5s alatt.
Első recall után jöhet a sunfirehoz az a lángolo item, vagy ha ap az enemy akkor az 1200as köpeny és mehetsz kicsit agresszivabbra.
2 3 tank item után senki nem tud majd hozzádnyúlni, és a W hp% dmg pont elég lesz egy thornmail/sunfire kiséretében, hogy sebezz.
Ez eléggé diohejban van, de ha érdekel konkrét matchup vagy valami megprobálhatok segiteni.
-
Plata
félisten
-
orc88
őstag
válasz
Hamuuuu
#53921
üzenetére
Én is főleg topozok, szintén plat.
Akiket szerintem most érdemes topra vinni: Nautilus, shen, maokai, gnar, j4, galio, fiora, cho.A kalsszikus toposok közül pl renekton, pantheon, kennen, nasus is jó tud lenni 1-1 helyzetben amikor nem vagy biztos az enemy counterében. Pantheon és Renekton earlyjével úgyis meg lehet oldani a legtöbbett, vagy akár Nasussal beállsz stackelni 22percig és utána gg.
De hogy írjak egy olyat is, én szeretek Aatroxal is játszani annak ellenére, hogy az esetek nagyrészében kalap sz@r
Mégis játszható, mert elég régóta a kedvenceim közt van, és az ellenfél általában nem ismeri vagy nagyon lebecsüli. -
Hamuuuu
tag
válasz
Beni97
#53920
üzenetére
Alapban TOPlaner vagyok. Sajnos érdemes ilyennel foglalkozni, hogy melyik champ erős vagy melyik éppen ami gyengécske, bármennyire is jó vagy/vagyok vele. (pl erre.: ahogy néztem pl Galio vagy Gp vagy kha'zix kifejezetten erős...de tegnapi tapasztalatom, hogy Rumble nem tartozik most azok közé akik megállja a helyét.) Pár napom van még a season-ból és nem akartam végigpróbálni, hanem tanácsotokra célirányosan azokkal játszani amivel megéri még most egy kicsit hajrázni...(hozzáteszem még most játszom végig a besorolóm.)
Hozzáteszem azért plat és silver között már van egy kis különbség és ezzel semmiképp nem sértően akarok fogalmazni. Voltam én is ott és értem mit szerettél volna közölni.
-
Beni97
őstag
válasz
Hamuuuu
#53919
üzenetére
Kb mind jó és mind rossz.
Ahogy (#53917) kenwood-is írta. Ha soloQ-ba vagy akkor nem érdemes ilyennel foglalkozni, mennyire jók ezek most. Az a lényeg, hogy neked mennyire jön be az a típus. Mivel azért elég sok fajtát felsoroltál, kb minden ösvényre írtál karaktert, azt ajánlom egyet-kettőt nézz ki magadnak és oda is hogy tank/offtank/sebzés tetszik.
Én azt mondom, hogy 2 role ahova minimum 3-4 main van + ha nincs köztük akkor a supportot is érdemes gyakorolni.Arról, hogy én mit tekintek most metának, nem akarom leírni mert felhúznám magam lehet, és 10 percig irkálni se akarok. Vagy éppen mások sírásnak tekintenék ami jogos is lenne, de azt se akarom.
Mondjuk én silverben vagyok de szerintem nem sok a különbség máshol se -
Hamuuuu
tag
válasz
kenwood
#53917
üzenetére
Köszönöm, közben átnéztem a listet.
Igazából plat szinten voltak/vagyok, csak kíváncsi vagyok mások mint tekintenek ezen a patchen metának. Elég sok változás és rework volt mióta nem játszottam. átnéztem az utolsó pár patch-t. Nem kevés időbe telt hozzáteszem.
Kb azokkal játszottam régebben is, mint amit irtál. Viszont kérdeznék akkor olyat, hogy mennyi muzsikálnak jól ezen champek:Gnar, Malphite,Poppy, Nautilus, Rumble, Vlad, Ryze, Varus, Udyr, Nidalee,Gragas,Anivia és Morganaról? -
kenwood
veterán
válasz
Hamuuuu
#53914
üzenetére
meta pick csak diamondtol van,ott is inkabb premadeben,mint soloq-ban.
alattam linkeltek egy tier listet,azt soloq-ra szanjak, de ott olyan nagy a kulonbseg az emberek kepessegei kozott, hogy sok tampontot nem ad.
Ha megnezed a god tiert,tele van olyan hossel, ami vagy meta (tehat csapat kell hozza), vagy pedig olyan, amivel baromi nehez jol jatszani.
En biztosan nem ajanlanek egy random embernek GP,Fiora topot,ahogy Galio/Zed midet,es Cho junglet sem.
Aki ezekkel a hosokkel winstreaket tud produkalni,az tutira nincs raszorulva az ilyen tier listekre
-
Hamuuuu
tag
Kellene egy kis help, egy ideje nem játszottam már....tudnátok irni pár meta picket? (mindegyik lane érdekelne.)
-
Putyin90
senior tag
Hello! Ha ingyenes hősökkel játszom PVP-ben, és pár hőssel ~2500 pontom van, akkor ha majd megveszem azt a hőst, akkor megmaradnak a már vele megszerzett pontjaim?
Szerk: Karácsonykor szokott adni a játék valami ajándékot? (hős, láda)
-
Sordoran
addikt
válasz
Ganz-[HUN]
#53907
üzenetére
Én biztos nem fogok még egyszer Rakan-t vinni Xayah mellé, szóval rám ne számíts.


Mármint, jó, én hibám hogy nem Leona-t hoztam pl. akivel talán többre mentem volna (mármint többet játszottam vele), hanem Rakan-t pickeltem, mert gondoltam majd jó lesz az. Nem lett, ilyen későn nem is kellett volna nekiállnom rankednek. Főleg nem elpazarolni a védettségem, mivel annak ellenére, hogy tudtommal besorolók alatt nincs feltöltés, mégis supportot kaptam. Bár ez meg olyan jól sikerült, hogy én hülye bejelöltem jungel helyett most, mert hátha. De egyszer volt budán kutyavásár, az a Soraka meccs szerencse volt, ez meg a csúf valóság.
A Yasuo 1v9 volt a kedvencem, sajna jogosan, egyedül ő hozta a lane-jét.
-
Ganz-[HUN]
addikt
hali!
Ma estére kellene nekem support Xayah mellé, senki sem akar jönni
casualdehid vagyok, meglehetősen kezdő, 22-ttes szintű. Soroka-val még elég jól bánok, szóval ha supportolni kell, ám legyen
-
orc88
őstag
válasz
Enigma1945
#53905
üzenetére
Minden game után honorolsz valakit a csapatból, az is segít ha téged honorolnak többen, és nem reportolnak sose. Arra készülj, hogy nem 1-2 nap mire megkapod.
-
tepenzed
őstag
válasz
Gentlelelele
#53901
üzenetére
milyen daphneról beszélsz?
A blitz, rengar és graves skinek pedig pbe-n vannak már kedd óta -
Gentlelelele
aktív tag
Mikor lesz szerintetek fent egy champ spotlight Daphneról, illetve az új skinek mikor kerülhetnekbe (PBE-re is akár) ?
Új hozzászólás Aktív témák
A játékról részletes leírás az összefoglalóban.
A RIOT Games szabályzatának megfelelően, és ahogy a Prohardver lapcsalád összes topikjában, itt is tiltott az account adás-vétel még említés szintjén is.
- Lenovo ThinkPad X13 Gen 4 i5-1345U 16GB DDR5 512GB SSD FHD+ Garancia 2027.11.10-ig
- HP EliteBook 640 G10 i5-1335U 16GB RAM 256GB SSD FHD Garancia
- Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 i5-1145G7 16GB RAM 256GB SSD FHD+ gari.l 4g modem
- MSI Thin GF63 12UDX 15.6" FHD IPS i5-12450H RTX 3050 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Dell Precision 5570! 4K Touch / i7-12800H / RTX A2000 / 32GB DDR5 / 512GB NVMe! BeszámítOK
- Apple iPhone 14 Pro 512GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C Dock Gen2 (akár 3x4K felbontás)
- Xiaomi Redmi Note 14 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone XS Max 64GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2898, 100% Akkumulátor
- Surface Pro 7+ i5-1135G7 16G 256GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Mindkettőben így állok, 3 win, 6 lose. (tavaly 3 win, 7 lose-al lettem silver4) Sajna nagyon sokáig húztam, aztán közbejött az élet, így idén a gold elszállt, de jövőre tényleg, most már tutira nekifutok korábban.
igazi veteran vagy! 




(mondjuk makro játékom még így is jó szerintem szintemhez képest, csak a mikro játékkal vannak gondjaim)


, de a többit mire lenne érdemes elkülteni. Kulcsokat gyártani ládákhoz, vagy azonnal betörni BE-be. 180 BE jönne csak a kulcs árából, illetve nem biztos, hogy maga a láda champion shard-ot dob, illetve lehet egy Nunu/singed stb-t mellé 100+ BE, ami 143 környékén jönne ki és minuszolnék belőle.




