-
Fototrend
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Petya XT
#105726
üzenetére
Azt hittem az SSD kibeszélő topikba írsz!
De itt se rossz...Amúgy semmi nyomát nem találtam ennek a PSID kódnak, se terminal parancsos lekérdezéssel, sem a megtalált eredeti Samsung 980 dobozán ill a benne lévő füzetben sem, pedig kb 8 különböző számsor van a dobozon. Itt is említik, hogy egy 840 Pro-nál sem adta meg a gyártó a PSID-et, a linkben lévő hivatkozások se sokat segítettek... anno a sima Samsung 840 amúgy eléggé fw hibás volt, de az már hamarabb kijött volna, ill előző írásban említik, hogy a 840 Pro-nál(így gondolom a 840-nél is) az alap fw még nem is biztosította a titkosítást/törlést.
Amúgy fene tudja milyen verzió volt Manjaron a disks-ből, mert nem kéne ilyet felajánlania vagy talán a Udisks2 része csinálta, mert tényleg talált valami gubancot.
De egyébként a Samsung 840 már tényleg igen régi tipus, lehet megadta magát, plusz ott van a külső ház chipje is, ami kevésbé jó, mint a Sata csatolás.

Persze tanulság lehet, ha bármilyen lemezmanagelő program olyan műveletre akar rávenni, aminek nem pontosan tudod a következményeit, akkor gyorsan ignorálni kell. De ezt most már fogod tudni!
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Teszt Már csak két hónap van hátra a Windows 10 nyugdíjazásáig, ideje előrelépni
- Teszt [Linux] Vanilla OS, egy Debian alapú immutable operációs rendszer
- Teszt [Linux] Aeon Desktop, egy immutable operációs rendszer az OpenSUSE-tól
- Teszt [Linux] A Flatpak
- Bejegyzés MS Office365 Linuxon
- Bejegyzés [Linux] Futtassunk bármely disztrót a terminálunkban
- Bejegyzés Alpine Linux telepítés mindenféle low-end dologra
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Eladó Steam kulcsok kedvező áron!
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok : (12.13.)
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
De itt se rossz...
CPT.Pirk
