-
Fototrend
ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Új hozzászólás Aktív témák
-
dqdb
nagyúr
nem tudom manapsag ki hasznalja ezt surun es nem egerrel megy a startra, ha vmire szuksege van
Kétféle ember van: az, aki csak akkor engedi el az egeret, ha muszáj, és az, aki szeret hatékonyan haladni, így a billentyűzetet akkor engedi el, ha másképpen gyorsabban megy. Az utóbbi csoportot jellemzően azok alkotják, akik sokat gépelnek, és leesett nekik az idő folyamán, hogy nagyon macerás és időt rabló minden apróságért az egérhez nyúlni, ezért ismernek egy rakás hotkey-t fejből.Egy Start menüs példa: rendszeresen szükségem van adminisztrátori jogú parancssor indítására. A Win c m d Ctrl+Shift+Enter balra Enter szekvencia másodperc alatti tempóval megy. Ennyi idő alatt az egérig nem jut el a kezem a billentyűzetről.
-
Domonkos
addikt
klikk hangja a clicky kapcsoloknak van, amikor kozel a kapcsolashoz egy mesterseges, a klakk-nal altalaban magasabb tonusu hangot ad, hogy a felhasznalo hangjelzest kapjon a kapcsolasrol.
A klakk pedig az a hang, amit a kupak es a plate, a kupak es a haz, vagy a kapcsolo onmagaban hallatt amikor teljesen benyomott allapotban van. Ez a hang letezik nem mecha billentyuzetek eseten is, de ott nem nagyon szoktak beszelni errol.
A win billentyu letiltasara meg millio mas lehetoseged van a registry atirasatol egeszen a kulon macro programokig tuti neked is lesz megfelelo. Bar tenyleg iszonyat hasznos feature lehet en nem erzem azt hogy ha hianyzik, akkor hatrany lenne. -
PixAlan
aktív tag
>Lehet, hogy ez hulyen hangzik, nem tudom manapsag ki hasznalja ezt surun es nem egerrel megy a startra
Várjunk, vannak olyanok, akik egérrel mennek a startra?
igen, nyilván hangos "click" nélkül is egy mechanikus billentyűzet, főleg ha izomból gépelsz. De a CM egy szóval sem mondta, hogy ne lenne az. Azt mondták, hogy a "click", tehát az aktiválás hangja nem hallható, ami így látatlanba ha nem clicky(kék vagy zöld, bár utóbbival nem szerel már egy ideje a CM) teljesül is.
Új hozzászólás Aktív témák
Kérlek kérdésed előtt olvasd el az Összefoglalót!
Ha kifejezetten egy modellt keresel használd a fórumos keresőt, hátha valakinek már van tapasztalata vele!
10.000Ft alatti billentyűzetekből az összefoglaló szerint érdemes választani!
Tudtad, hogy nem magyar feliratozású billentyűzettel is pont ugyanolyan jól lehet magyar szöveget bevinni, mint akármelyik magyar feliratozásúval? wow
"blue switch has paragraph sense , when you press it ,it have a "kacakaca" sound"
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
- Beszámítás! Lenovo Legion Slim 5 16AHP9 notebook - R7 8845HS 16GB RAM 512GB SSD RTX 4060 8GB Win11
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C Dock G5 docking station (5TW10AA) - 3x4K felbontás, 120Hz képfrissítés
- 122 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- Bomba ár! Dell Latitude 7480 - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Samsung Galaxy A13 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged