-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
spanglee001
#38872
üzenetére
Nezd meg a Sentry itx hazat az sem lehet rossz....
-
Seep
senior tag
válasz
spanglee001
#38872
üzenetére
Corsair SF450 vagy SF600, mind a ketto Sfx es felpassziv. Nem kell tovabb keresned.

-
HookR
addikt
válasz
spanglee001
#38870
üzenetére
A Zotac ZBox Magnus-szal nehéz méretben versenyre kelni. Mi több, a korlátozott hűtés miatt nem is érdemes. Házikók közül hirtelen ezeket mondanám:
- DAN A4-SFX v2 - Épp időben vagy, ha rendelni akarsz, de kézhez legkorábban csak fél év múlva kapod. Hacsak nem találsz valahol eladó v1-est.
- Aftershock Impulse v2 - DAN A4-SFX klón. Barebone ugyan, de konfigurálható olyasmi konfig, amit szeretnél és nem kell rá hónapokat várni.Vagy esetleg:
- Silverstone FTZ01 / ML07 / ML08 / RVZ01 / RVZ02 / RVZ03
- Fractal Design Node 202 -
HookR
addikt
válasz
spanglee001
#38864
üzenetére
Ha a monitor az elvárások miatt adott, akkor AIO-n belül marad a DIY vonal. De ha nem teljesen a saját igényeidre szabott egyedi házat készítesz, akkor nem biztos, hogy ez a megoldás a problémádra. Onnantól, hogy nincs egy házba építve a kijelző a gép többi részével, nem úszod meg a kábelezést, valamint a monitortalpra rögzíthetőséggel (példa1, példa2) is csak erősen leszűkíted a szóba jöhető alkatrészeket.
Ha meg vagy elégedve a laptop teljesítményével, akkor a legegyszerűbb, ha csak azt dugod a monitorra. Minden más megoldás több helyet foglal és nehezebb. Ha sem ez, sem az egyedi ház építése nem opció, akkor tisztázni kellene, hogy pontosan milyen konfigurációnak is kellene házat találni.
-
Seep
senior tag
válasz
spanglee001
#38864
üzenetére
Ha repulon keszulsz utazni akkor ne valassz olyan gepet amiben viz huto van. Azt nem engedik fel pogyaszkent, mert tobb benne a folyadek mint 100ml. Ez a Zotac magnus viz hutesu ha jol tudom. Amugy nagyon jo darab.
Ha egy cipos doboz belefer akkor a Silverstone SG13 megfelelne. Belefernek a nagyobb VGA-k is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium használt, karcos kijelző 91% akku - 6 hó garancia
- CÉGEK FIGYELEM!! iPhone 11 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - 27% ÁFA-S SZÁMLA Kártyafüggetlen, 100% Akks
- Legjobb kijelzős!!! HP ZBook Power 15 G8 i7-11850H 32GB 512GB Nvidia RTX A2000 1 év garancia
- Xbox One S 512 GB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Bomba ár! Dell Latitude E6430 - i5-3GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 14" HD+ I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

