Új hozzászólás Aktív témák
-
Fritz Teufel
addikt
válasz
waterphone
#1912
üzenetére
A ConCorde is jó választás, de én most nem akarom a véletlenre bízni, márpedig ez a ConCorde-nál is jó eséllyel előfordul csak a hozzáállásuk rendkívül korrekt és tényleg próbálnak kompenzálni. Elérhetőek és válaszolnak időben. Igen. nekik is vannak kiegészítőik.
Már a nyáron láttam ezt a márkát, csak nem néztem elég alaposabban utána, ezáltal nem vettem észre, hogy van magyarországi szervizük. Ezért nem őket választottam. A Prestigio olyan cseh cég, mint nálunk a Wayteq és Navon. Kínaiakkal dolgoznak ők is, de a minőségre nagyon odafigyelnek. A Prestigio 10 éve működik és mint korábban írtam, 63 országban forgalmazzák a termékeiket. Az egyik orosz videón bekapcsolt állapotban forgatja a koma a készüléket és látható, hogy nem invertálódnak a színek a különböző szögekből, tehát nem az első generációs TFT panelek kerültek a készülékekbe, mint itt. Saját OTA frissítésük van, saját szoftverekkel stb, vagyis elég jó körítést adnak hozzá. Mint mondtam, egész Európában forgalmaznak, a neten spanyol, cseh, orosz, német és olasz teszteket is láttam. Ott nem hiszem, hogy MyAudio (kínai) minőséggel sokáig porondon lehetne lenni. Csak nézd meg például a tokok minőségét.
TFT vs IPS: mivel már elég érett vagyok és túl vagyok a fiatalkori eszetlen versengésen, így ez a dolog számomra nem játszik. A kijelző a mobil célokra megfelelő és mint látható jobb mint a jelenlegi készülékünké. Egyébként használom/nám filmnézésre, de az egy hdmi-televízó megoldással élvezhető igazán. Ez nem játékra való, mint ahogyan a laptop vagy az asztali pc sem. Persze meg lehet oldani, megfelelő és értelmetlen mennyiségű pénzmag ellenében. Annak a fiatal kölyöknek, akinek még nem kell dolgozni eme összegekért, tök mindegy. Játékra alapvetően a PSP, Xbox, Playstation és hasonló céleszközök valók. Ott nem kell évente százezrekért cserélni a vasat, a legújabb játékokhoz, öt év múltán is megy rajtuk a legújabb jóság. Szóval ami meggyőz ezzel kapcsolatban: nem egy országban versenyeznek, hanem európa szerte, ami már feltételez egy konstans minőséget, van magyarországi szervizközpont (Budapest, Miskolc), a körítés.
Ha sikerül hozzájutnom, akkor természetesen csinálok róla tesztet...
Nah, de térjünk vissza a jelen alanyunkhoz, a MyAudio Tablet 8 808DCC készülékre, hiszen ez a topik mégis csak erről a kis csodáról szól. -
krokk
senior tag
válasz
waterphone
#1912
üzenetére
ez engem is érdekel.
mert megnéztem és szép szép de nekem még mindig a concorde play jön be inkább...
Új hozzászólás Aktív témák
- Google Pixel topik
- Gumi és felni topik
- Kedvenc zene a mai napra
- Házimozi belépő szinten
- Milyen robotporszívót vegyek karácsonyra? (2025)
- Azonnali játékos kérdések órája
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Micro Four Thirds
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4174, 94% Akkumulátor
- Realme 5i 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Karácsonyi akció! HP ZBook Firefly 14 i7-1165G7 16GB 1000GB Nvidia Quadro T500 4GB 14" FHD 1 év gar
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- PlayStation 4 Slim 1TB
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

