-
Fototrend
A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
olisadebe
#51629
üzenetére
A hűtő faragása nekem is eszembe jutott, de az ilyen sok lemezből álló cucc, elég nehezen és csúnyán lehet csak lefaragni belőle.
Cserélni nem szeretném, mert vadiúj, és tökéletesen passzol a kicsi ITX házba, és nagyon halkan hűti a tuningolt 5800K-t.Ennyire kockázatos megforditani a bordát a RAM-on?
-
malwy
senior tag
válasz
olisadebe
#20517
üzenetére
Adjál memóriának rendesen feszültséget, ahogy tetted. Ha giga lapod van Performance levelt Standardra, MCH feszültségre is adjál 0,2 V-ot kezdésnek. Ha semmiképp nem jön össze, akkor próbáld egyesével vagy kettesével a ramokat.
Úgy általánosságban kérdezném: Ha nem tuningol az ember és Auto-ra teszi, akkor csak nem feszeli szét magát, igaz? Én úgy tudtam, tuning nélkül nyugodtan mehet minden auto-ra.
-
mcintosh
tag
válasz
olisadebe
#20515
üzenetére
mert ha nagyobb órajelen mentek akkor lehet h alacsony volt a fesz nekik
a 4 modul miatt egyébként sem lehet túl stabil magasabb órajeleken
egyébként CPU-Z nevű progival meg tudod nézni felül kattints a ram fülre és ott lesz egy órajel, na annak a duplája a ramórajeled
Új hozzászólás Aktív témák
- Plazma TV topic
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Vezetékes FEJhallgatók
- Autós topik
- Gitáros topic
- iPhone topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Intel Dual Core 2000 felhasználók barátságos offolós topikja
- Okos Otthon / Smart Home
- Robotporszívók
- További aktív témák...
- Patriot Viper Venom 32GB (2x16GB) DDR5 6400MHz CL32 - XMP - 120 hó garancia
- Kingston FURY Beast 32GB (1x32GB) DDR5 5200MHz CL40 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- Patriot Viper Venom 32GB (2x16GB) DDR5 7400MHz CL36 - XMP - 120 hó garancia
- Corsair DOMINATOR PLATINUM RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 - XMP - 99 hó garancia
- Patriot Viper Steel 64GB (2x32GB) DDR4 3200MHz CL16 - XMP - ~60 hó garancia
- Sima Vs.Windows Logitech Mx keys s plus és hagyományos Mx keys magyar bemutatása. Új videó linkkel
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
- Sony PS3/PS4/PS5 és kézikonzolok Okosítása és Szoftveres szintű javítása - RÉSZLETEK A LEÍRÁSBAN
- HIBÁTLAN iPhone 13 Mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4170
- iPhone 12 64GB 95% (3 hónap Garancia)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

fudi2002
