Új hozzászólás Aktív témák
-
föccer
nagyúr
Jah-jah. Most már Én is tudom. Sajnos egy picit drága tanuló pénz lett nekem. Eléggé mélyen érint, mert éppen lakásra gyűjtök, és negyed milliós kiesés az eléggé érvágás------

Na mindegy. Még ellevelezgetek a gyerekkel, hátha <remény hal meg utoljára>.
ON:
kinek milyen nevet adtak meg, illetve kinek kellett volna postástni <ups-sel> A csomagot?
Ha találunk esetleges párhuzamokat, akkor talán lehet tenni valamit <mit
> az ügyben. -
föccer
nagyúr
Másik tiv-nek írtam már privien ugyanezzel kapcsolatban. Most beszúrom ide is, hogy mindenki lássa.
''
sorry érte, de sajna lassan 1 hónapja húzódik vele a ügylet, aminek keretén belül 1150Euró-t kellene eljuttatnnia hozzám <ez nagyon sok pénz nekem>.
És nagyon úgy veszem ki a leveleiből, hogy nem nagyon akarózik kifizetni
Innen jött az idegesség és a sértő hangvételű hozzászólás.
Igyekszem magamat tűrtőztetni.
Üdv.: föccer
''
Ami pedig mentségemre mondható, azóta teljesen visszafogtam magam. -
föccer
nagyúr
Na hy mindenki.
Felhívtáka figyelmemet a topikra, így gondoltam leíroma storit, hátha okulnak a hülyeségemből.
A történet úgy kezdődött, hogy vettem egy notit itt a PH!-n, és azt jó szokás szerint feltettem a vaterára. Telt mult az idő, nem akarták vinni <pangott a bolt, hó vége, nagy túlkínálat>+ eléggé megszorultam anyagilag.
Kaptam egy üzit a vaterán egy e-mail címmel, hogy kellene neki a noti, de el kellen küldeni nyugat afrikába.
Meglestem a címet mielött a vatera modjai törölték volna. Írtam neki, hogy jó, lehet róla szó. Írtam árat, megnéztem, hogy mennyibe kerül <UPS térfogat alapján számítja a költséget, ez esetben ~56k volt >.
Persze mielött mindenki azt mondja hgy mekkora f@*z vagyok <igen tudom, hogy az vagyok>, de úgy nézett ki a dolog, hogy rendben lesz a dolog. Western Unionon feladta a pénzt. <kaptam egy e-mailt amin értesítést küldtek a kialkudott összeg euróban történő fizetésről>. Feladtam a csomagot. Elküldtem e-mailban az igazoló kódokat. UPS azt mondta 4 nap a kiszállítási idő. WU azt mondta az igazolás elküldése után 24-48 órával mehetek a pénzért.
Elmetnem felvenni a pénzt. Itt kezdőttek a nagy bajok.
Név alapján nem találták meg az utalást <sem küldő, sem címzett >, és nigériából <mint kiderült> Nem lehet eurót küldeni csak usa dollárt.
Amikor számonkértem, akkor jött hogy Ő angliában van, de a notit az apósának küldené ajándékba. a pénzt meg azért nem tudtam felvenni, mert visszavinta az átutalást a WU-nál, mert amikor utánna nézett a gépnek akkor látta, hogy nem mobil pentium proci van benne, és neki olyan kellene. Meg azt szeretné, hogy visszavegyem azt a notit, és küldjek helyette egy másikat mobil prociva.
Valahogy így kezdődött az egész. Azóta faxom kivan vele, összesen 1/4 milliom (!) úszott.<noti ára+ups>. Aktualitást lehet követni az angol topikban.
A név amin a levelet írta: Chriss lowa
e-mail: chrislowa445@yahoo.com
Cím és név ahová a csomagot kérte:
[A cím föccer kérésére eltávolítva.]
Viktor0610
A velem történtek után óva intek mindenkit a külföldi állampolgárokkal való üzleti kapcsoalttartásra.
Arra kérek mindenkit, hogy amennyiben nem csak velem történt meg ez, úgy itt a fórum keretein belül kommonikáljunk, és vitassuk meg az esetleges megoldást.
Van nekem valami interpool-os kapcsoaltom. Ha találkozom vele, megkérdezem, hogy van-e valami lehetőség ezzel kapcsoaltban....
Új hozzászólás Aktív témák
- Mika 6EU Konvektor helyére szerelhető gázkazán (Sosem használt,Digitális,ventillátoros,zárt égéstér)
- Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciàval
- Eladó dobozos, fóliás THERMALTAKE The Tower 600 fehér ház
- GMR 16GB (2x8GB) DDR3 1600MHZ Memoria!
- Dell Alienware Nvidia Geforce RTX 2080 Super 8GB
- Geforce GTX 1050, 1050 Ti, 1060, 1650, 1660/ RTX 2060/ GT 1030 - Low profile is (LP)
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen2 munkaállomás - i7 11800H 64GB DDR4 1TB SSD RTX A2000 4GB W
- Samsung Galaxy A56 5G 8/256GB fehér használt, karcmentes 6 hónap garancia
- HP EliteBook 830 G8 13,3" i7 -1185 G7, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Új MSI MAG PANO M100R PZ Black pc ház, számítógép ház
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

> az ügyben.
