-
Fototrend
Új hozzászólás Aktív témák
-
Penge_4
veterán
válasz
daninet
#18193
üzenetére
"többnyire az oldal hibája, nem az Operáé. A lassulás nálam is előfordul, de csak tumblr-nél ha már 15 perce görgetek lefelé (1200 kép, 1/5-e gif egy oldalon. Mondjuk ilyenkor már használhatatlan"
Most nem specifikusan a Tumblr-re értem, egyre több oldalon ilyen ajaxos módon van megoldva, ahol az alapötlet jó, csak nagyon gányul van megoldva. Facebook (amit én nem használok, de kaptam visszajelzéseket) vagy YouTube videók alatti több száz vagy 1000+ komment és hasonló.
Ez valóban nem kizárólag az Opera hibája, de az már a marginális részesedésnek köszönhető, hogy a userscripts.org-on is ha a többihez (Firefox, Chrome) van is userJS, az Operához nincs vagy nem kompatibilis vele a többi, ami például permalinkekkel orvosolja a problémát. Az AutoPatchWork-höz vagy az AutoPager-hez hasonlóan, hogy rányomsz mondjuk a 30-as linkre, majd az adott oldal 31. oldalától folytatja tovább, ezzel több száz mega RAM-ot felszabadítva.
-
Nobuo
tag
válasz
daninet
#18193
üzenetére
Tudni véltem többször, hogy nem az Opera hibája, de az átlag usert nem érdekli kinek a hibája, csak az érdekli, hogy nem tudja betölteni az oldalt, amit akar. Sokaknak már ennyi elegendő a váltásra. Én nem húzom le az operát, csak annyit mondtam, hogy nekem eddig a Firefox vált be tartósan és, amikor váltottam megbántam.
Mindenki azt használ, amit szeretne, ami neki tetszik, amit jobbnak tart.Sk8erPeter: Nem trollkodni jövök. Attól, hogy én firefoxot használok nem várom el mástól, hogy ős is azt használja.
Új hozzászólás Aktív témák
Kérdés előtt olvasd el az
összefoglalót!
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- Fallout 4 Pip-Boy Edition eladó
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- billentyűzetek - kiárusítás - Logitech, Corsair, ASUS
- Lenovo T480S i5 8350U, 16GB RAM, 256GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z690 i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD RX 6750XT 12GB ASUS A31 PLUS TG ARGB Seasonic750W
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- Asus 18 ROG WUXGA IPS 165Hz G-Sync i7-13650HX 14mag 16GB 1TB Nvidia RTX 4060 8GB 140W Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
