Új hozzászólás Aktív témák

  • Balikaa

    csendes tag

    Üdv!
    Kéne egy kis segítség:
    Van egy ilyen telefonom, rootolva, 9.5.4.0 (NAMMIFA) ROM-mal, xposeddel. Minden fasza lenne, de az utóbbi időben egyre több alkalmazásra azt írja a play-ben, hogy nem kompatibilis a telómmal, vagy hibaüzenettel bezáródik (a hibaüzenetben többnyire ott szerepel az xposed szó). Mivel ez egyre több problémát okoz, feltételeznem, hogy frissíteni kéne a telefont, az OTA a 9.6.2.0 (NAMMIFD)-t ajánlgatja. A kérdéseim a következőek:

    1. Ha telepítem a frissítést, megmaradnak-e az adataim, progijaim?
    2. Ha nem, van valami módja, hogy minden beállítást, adatot lementsek, majd visszanyerjek?
    3. Rootolt marad-e a készülék?
    4. Ha igen, hogy tudom ezt a tényt elrejteni bizonyos programok elől, amik nem kutiválják az ilyesmit? (Eddig erre a célra xposed modult alkalmaztam, gondolom, ez ugrott)

    Ja, és még annyi, hogyha a Recovery-be lépek, valamiért kínai írásjeles jön be, nem az a recovery, amit annak idején felraktam, és amivel rootoltam.

    Köszönettel:

    B.

Új hozzászólás Aktív témák