-
Fototrend
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Bogyó bá' #28395 üzenetére
Nem lett tökéletes akkor a visszaállítás, már az az angol nyelvú sor is furcsa volt nekm, mivel mindig 100%-osan magyar volt eddig minden sor.
(#28396) orso0355
Eddig nekem sem tűnt fel ez az opció, de most gyorsan kikapcsoltam én is. Igaz még egyszer nem hoztam így elő a keresőt.
-
SSlyTR
senior tag
válasz
Bogyó bá' #28365 üzenetére
Csak azert kerdezem, mert kb mindenhol a kicsi akksit hozzak ki gyengesegnek, pedig volt teszt, ahol eleg jol helytallt. Altalaban 3-4 oras kepernyoidot hoztak ki, ebben a tesztben meg 10,5 oran at birta, a nagyobb akksis mi9 fel oraval ment jobbat.
Valahogy olyan erzesem van, hogy 4 ora youtube utan a 4x ki is kapcsolna.
Az altalad leirt jelenseget neha nekem is produkalja a 4x, van hogy egy este alatt merul 3-4%-ot, valamikor meg 15-20%ot is. Pedig ugyanugy kikapcsolok mindent rajta, leallitok minden appot. -
siddis
őstag
-
Mercutio_
félisten
-
lócitrom
őstag
válasz
Bogyó bá' #26342 üzenetére
ja, mert Android Go van rajta. egyfajta karcsúsított Android One kimondottan belépő szintű eszközökre. a Xiaomi úgy tűnik ebbe a szegmensbe is kialakít egy szériát. nem rossz a koncepció, csak hát szerintem az ebbe a szegmensbe is az lenne értelmesebb, ha vaskos akksik lennének és a processzor meg valami friss darab, de konfigurációban kb. a 425-tel azonos.
(#26344) sharp007
vágom persze. a trendes f@szságot sajnos ismerem. csak visszaemlékezésként linkeltem be. osztozom sokak nagy fájdalmán, mert a 4X-re és elődeire emlékeztet ez a telefon a mérete miattérdekes, hogy szerintük manapság a méret képviseli a teljesítményt. ugyan váltottam már 4X-ről, de megvan és sajnos elvitathatatlan előnyei vannak, amiért egyelőre nem mondok le róla.
-
siddis
őstag
válasz
Bogyó bá' #25573 üzenetére
Sőt, már frissült is közben.. RR-O-v6.2.1-20181223-santoni-Final
-
maestro87
őstag
válasz
Bogyó bá' #25539 üzenetére
Levettem az alkalmazásokról a lakatot, hogy ne maradjanak a memóriában, így már nekem is 1,4GB szabad memória van. Viszont nem értem, hogy ha bezárok egy alkalmazást, akkor miért foglalja továbbra is a RAM-ot? Ha meg a memóriában marad, akkor miért "tiszta lappal" indulnak az app-ok minden megnyitáskor?
Én ezt a lakatot eddig arra használtam, hogy ha több app fut a háttérben, akkor ne forduljon elő olyan, hogy egy másik app-ra történő váltás esetén az újra elölről induljon. Például baromi idegesítő mikor böngészek Aliexpress-en, majd később szeretném ezt folytatni, akkor elölről kezdhetem az egészet, mert felszabadítja a RAM-ot más alkalmazásnak.Vagy ez nem erre való?
-
enzahobi
aktív tag
válasz
Bogyó bá' #25539 üzenetére
3GB nál swap és zram nélkül kb max 2.0GB használható ami gyorsan telítődik rendszer folyamatokkal így 1-1,5 marad a felhasználónak. A 2.0GB felüli rész a kernelé és a GPU-é ehhez soha nem férsz hozzá. Ha netán használt ramban mégis 2.0GB fölé mennél akkor az biztoa hogy a swap/zram életbelépése miatt van, a gyári swap partíció 1GB. A mi telónk ramba swappol ami a zram és egy f@szság mivel így olyan 1,5GB elkezd tömöríteni minden belassul energiapazarlás, érdemes kikapcsolni, viszont nekem a a közönséges swapoff nemvárt következményeket okozott... Egy magisk modul segített végül, swap torpedo a neve, ezzel bugmentes
ha valakit érdekel majd kifehthetem bővebben is
-
válasz
Bogyó bá' #25385 üzenetére
Eddig fel sem figyeltem rá, főleg ennyiért rohadt jó vétel, valóban sehol nem írja a fémházat semelyik leírás. A gyártó videóját böngésztem végig és ott az aluminium unibody ház!
Más kérdés, hogy a 4X is annyira siklik a kézből, hogy valami stabil tok kell rá....
A hátlapi ’Fenêtre’ kijelző miatt viszont erre hátlapot tenni......
Itt a fotón is elég fémesnek látszik.....
-
orso0355
őstag
válasz
Bogyó bá' #25235 üzenetére
Nekem Unicredit van, és ők vezették be úgy 3 hónapja (én nem kértem...), hogy minden internetes fizetéshez küldenek egy ilyen hülye biztonsági kódot. Oké, semmi gond, eddig működött is. Most azért kicsit zavar, hogy minden fizetés előtt újra kell indítani a telót
Mindegy, visszahívást ígértek, hátha ott is van valami gebasz.
köszi a visszajelzést! -
sxxorp
őstag
válasz
Bogyó bá' #24992 üzenetére
Köszi, de nekem az ad óriási értéket, hogy ez a legolcsóbb, és közben a legproblémamentesebb telefonom. Nehéz rávenni, h megbolygassam
Röhej, hogy akkor kellett szervizbe járnom, mikor Bp túlsó végén volt, ez meg itt van közel - de nincs rá szükség. Talán többször jártam úgy régebben, hogy egy frissítés hozott valami nem túl releváns újdonságot, de közben lényegi paraméterek romlottak. Nem hozta azt az üzemidőt, nem ment már vmi módosítás, ami addig bevált megoldás volt. Lásd a későbbi hozzászólókat. Amúgy is ha a frissesség érdekel, ez nem a te telefonod, az Android föverzió 2-vel régebbi az aktuálisnál
vince, RpPRO: igen erre gondoltam - csak egészen a 8.5-ös verzióig kellene utazni az emlékek között (azért ez több, mint 1 hónap)
Ez viszont érdekelne, h mit hoz a gcam, már rég terveztem. Van valahol jó leírás, hogy rakható fel? (azaz csatlakozom bunnyhu-hoz)
enzahobi: néhány, de fontos hasonló trükk miatt használom, nem örülök neki... (tök jó lenne, ha az alkotó frissítené, de javarészt lelkesedésből csinálta). Esetleg, ha meg tudod nézni (MIUI8 Tweaks):
- Státuszsor: A legördülő fenti menüben állítható az ikonok (wifi, GPS, stb.) száma soronként / sorok száma?
- A státuszsor simításával állítható a fényerő?
- Launcher- fül: csak Nova, nem használom
- Controls: Power gomb hosszan nyomva bekapcsolja a zseblámpát?
- Power: bővített Power menű megy?- A Gravitybox is érdekelne a Novás gesztusvezérléshez... Pl. én ezt használom a dupplakoppos altatáshoz, a launcher bármelyik oldalán: Nova gesztusvezérlés, Double tap-hoz Shortcuts / Gravitybox Actions / Go to sleep
- Adaway remélem megy... -
sxxorp
őstag
válasz
Bogyó bá' #24925 üzenetére
Hagyd... aelod-ot megtérítették...
akku: De ezután a hozzászólás után sem nagyon raktak ki normális, teljes akku screenshot-ot - és pont a gsmarena-t is csak rövid tesztre érdekelte. Én kétlem, h lenne olyan jó a 3000-es akku a jobb csíkszélességgel is, mint, ahogy pár lelkes egymást győzködő tulaj ott állítja.
MTK: nem szokták kiadni a forráskódot, ezért korlátozottan mókolható, nem? Van Redmi 6-ra Xposed, rendes TWRP, normális root?
rendhagyó indikátorként, hogy mennyi érdeklődést váltott ki: fórumaktivitás: az első poszttól 2 hó alatt 400+ ott, itt 2500
Lehet, hogy 3-4 éves telefonról előrelépés a Redmi6(A+), de 4X-ről nem igazán. -
Dr.NX
addikt
válasz
Bogyó bá' #24911 üzenetére
Tegyél fel custom ROM-ot, azok legalább naprakészek.
Amúgy én is megszállottan keresek hasonló méretű, de minimum középkategóriás telót, egyelőre a Mi A2 Lite, ZTE Blade V9, Nokia 6.1 Plus és ZTE Nubia Z18 Mini van játékban.
Illetve lenne, ha ez utóbbi kettőt lehetne kapni Európában, lenne hozzá közösségi támogatás, illetve nem lennének olyan idegesítő hiányosságok, mint az értesítő led hiánya (Nokia) vagy B20 hiánya (Nubia)... -
sxxorp
őstag
válasz
Bogyó bá' #24915 üzenetére
Akkor becsüld meg, mert ez az utolsó telefonod
Nem sok Mi 8 SE-nél kisebb, elfogadható Android telefont találtam (ha van vkinek ötlete ne tartsa vissza) pl. Meizu 15: kérdés, hogy szerzed be, mondjuk drágább még a Mi 8 SE-nél is... és a 3000-es akksi. De se ez, se az Mi 8 SE nem globál, nincs B20 (sok alig különböző tepsi Xiaomi globál, persze az Mi 8 SE nem...)
Új hozzászólás Aktív témák
- Kevesebb dolgozó kell az Amazonnak, AI veszi át a rutinfeladatokat
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Végleg lenyomta a tévét a streaming az USA-ban
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Xbox Series X|S
- PlayStation 5
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Elemlámpa, zseblámpa
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S23 256GB (garis)
- Apple iPhone 16 Pro Max - Desert Titanium - 256GB 1 ciklus 100% akku! 1 év garancia! Új készülék!
- iPhone 12 Kék 128GB
- Apple iPhone 16 Pro 1TB Fekete Titán Színben Bontatlan 12 Hó Garanciával
- Új, makulátlan állapotú Samsung Z Fold 6 256GB Tengerészkék, független, 2 év garancia
- Azonnali készpénzes félkonfig / félgép felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- DELL T40 EMC Szerver
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 1xGold 6138 (20c/40t, 2.0/3.7GHz), 64GB RAM,4x1G RJ, HBA330, áfás
- Samsung Galaxy A35 5G 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest