Új hozzászólás Aktív témák
-
#65675776
törölt tag
válasz
Joczeek
#3098
üzenetére
"teljesen más történet.." Mitől?
El kell keserítselek, de kis magasságú és sebességű repülésben a mezőgazdasági pilóták messze a magyar vadászpilóták felett állnak! Utóbbiak nagyrésze sajnos éppen csak arra képes, hogy a levegőben tartson egy gépet.
Persze le lehet Őket nézni, lehet Őket kukacbombázóknak csúfolni, de ez a helyzeten nem változtat.S W A T: Nem a Gripennel van bajom. Jelen esetben pedig főleg nem. A Gripen egy jó gép, a maga korlátaival. Hogy alulmotorizált, azt a svédek is elismerik. A körülötte levő lila köd és hype nem is kicsit túlzó. (Az viszont egy nagy adag baromság, hogy a technológiai szempontól vezető típus. Viccnek is rossz...)
Jelen esetben a magyar vadászpilóták hozzáállása a probléma. Ezt bizonyította mostanában több eset is. Miért nem lehet felfogni, hogy egy-egy típusnak megvannak a maga korlátai? A Gripen pl nem a legjobb manőverezőképességű gép, szintén nem kiemelkedőek a kis sebességű és nagy állásszögű jellemzői. Akkor miért kell ezt erőltetni?
A Gripen oldalán egyébként is vannak érdekes kijelentések:
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Super 6GB Rampage SHIVA DeepCool 400W
- Apple iPhone 16 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 146 - 147 - 167 - 169 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- Samsung Galaxy Watch 4 LTE 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- 27% - ÚJ Dell Alienware AW2725DF QD-OLED Monitor! 2560x1440 / 360Hz / 0.03ms / Adaptive-Sync
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
