-
Fototrend
Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)
Új hozzászólás Aktív témák
-
V-I-D-A
aktív tag
válasz
chris-v
#36454
üzenetére
Megközelíti a gyári minőséget.

Sajnos a kijelző körül itt is van egy vastagabb fekete csík (a gyárihoz képest) , így a hozzáértő szem rögtön meg tudja állapítani, hogy nem gyári, de egy laikusnak nem fog feltűnni.
Nem sorjás, a hézagok rendben vannak, a hangszóró, vibra motor, csengőhangszóró pontosan illeszkedik az előlapba. Nem recseg, nem lötyög, nem rezonál. A hátlapon a NOKIA matrica az elég gagyi volt, azt leszedtem, és beragasztottam azt, ami a gyári hátlapon volt. (én komplett házat rendeltem billentyűkkel) A billentyűk is rendben vannak, a betűtípus a gyárival megegyező, de mattabb hatású, mint a gyári.
Öszzességében vállalható minőség.
Én innen rendeltem: [link] -
V-I-D-A
aktív tag
válasz
nokiauser
#36386
üzenetére
Ezt találtam:
"Alapesetben egyik gyári DCT-4-es telóban sincs netmonitor és nem is aktiválható semmilyen kábellel. csak ha megvan az a bizonyos netmonitoros flash(ez a telefon operációs rendszere, ha így nektek egyszerűbb). kell még hozzá egy szervízkábel ami az akkumlátor helyére megy, és a belső szervízpontokra csatlakozik, és mellé egy szervízbox, és egy ilyen szoftver: http://www.gsm-support.net/pic/hwkwd2.jpg utánna lehet megcsinálni." ForrásVan pár ismerős név ott!

-
V-I-D-A
aktív tag
Van valakinek ötlete, hogy a Logomanager programban nálam miért nem aktív a "Hálózatfigyelő" menüpont?
Nokia 6310i-hez csatlakozik a PC Bluetooth-on keresztül. Minden más funkció él (Logó, indítókép, csengőhang küldés, stb) csak a Hálózatfigyelő van kiszürkülve. Elvileg azzal lehetne aktiválni a NetMonitort a telefonban. Le kell hozzá még tölteni valami bővítést? Vagy csak kábelen keresztül lenne aktív?
(kábelem nincs) -
V-I-D-A
aktív tag
válasz
Öcsielvtárs
#36366
üzenetére
Ha az alaplap jó, az már fél siker, mert ehhez szinte minden mást be lehet szerezni. Ebay, stb...

-
V-I-D-A
aktív tag
válasz
Öcsielvtárs
#36364
üzenetére
Használni szeretném! Netán az is lenne neked?

-
V-I-D-A
aktív tag
Keresek Nokia 6310i készüléket! Ajánlatokat privát üzenetben várok! Köszönöm!

-
V-I-D-A
aktív tag
Van itt olyan kedves fórumtárs, aki be tudná vállalni egy NOKIA 8310 Magyarítását?

Természetesen nem ingyen gondoltam.
-
V-I-D-A
aktív tag
Mennyire vállalható az ilyen "refurbished" kínai cucc? [link]

Ha minden kötél szakad, rendelnék egy ilyet.
-
V-I-D-A
aktív tag
Sziasztok!
Keresek nem leharcolt állapotban lévő Nokia 8210, vagy Nokia 8850 mobiltelefont napi használatra.
Ajánlatokat privátban várom!
Új hozzászólás Aktív témák
A Hardveraprón született egy új kategória, a Retró telefon kategória, ahová feltehetitek az eladásra szánt készülékeket és alkatrészeket, valamint az ezekkel kapcsolatos keresési hirdetéseiteket. A kedvezmény számotokra az, hogy más topikokkal ellentétben ezeket a saját hirdetéseket nyugodtan belinkelhetitek ide a topikba, így mindegyikőtök számára látható, elérhető, kereshető.
Tehát a topikban továbbra is tilos a hirdetés az eddig megszokott, ide csak beírom formában. Ezt továbbra sem megengedett, és az ezt megsértők moderálásra kerülnek.
- Dell Precision 5560 i7 32GB RAM 512GB SSD NVIDIA RTX A2000 FHD+
- SMAILIO HD 5" GPS autós navigáció
- MSI GF65 Thin - 15,6"FHD 120Hz IPS - i5-9300H - 16GB - 1,25TB SSD - Win11 - GTX 1660 Ti - MAGYAR
- HP ZBOOK Firefly 16 G10 /i7-1355U/16GB/1 TB SSD/FHD+/IPS/NVIDIA 4 GB Magyar bill
- Új HP 17 FHD IPS AMD Ryzen5 7520U 4.3Ghz 8GB DDR5 256GB SSD AMD Radeon 610M Graphics Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Érdekes.









