Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz kurtz #9987 üzenetére

    Ez erősen proci és hűtés függő is, hogy mit fog bírni. De nagyságrendileg 4,5-5Ghz környéke.

    Tényleg nem sokat profitál, max bench progikban. Eleve nagyon jó az SB-ek ramkezelése élből kellően gyors.
    8GB felesleges lenne de ha lesz komolyabb meló akkor jöhet ennyi. Konkrétan milyet? Pénztárca függő is de egy 1600-as CL8-as kit is bőven elég. Lényeg, hogy 1,5V-os legyen. Pl Kingston Grey vagy ez most elég jó vétel szvsz (igaz ez 1,65V-os).

    Táp: ADATA Horus HM-550W vagy HM-650 esetleg Sapphire 625W (ez Enermax beles) ha találsz. Ezek jó áron vannak kellően erősek 12V-on is de összességében nem feleslegesen erősek.

    2,5" hdd ha vmi rendes 7200-es akkor ok, a notis hdd-k gyakran csak 5400-esek azok nem túl acélos sebességel döngetnek. Előnyük, hogy vmivel kevesebbet esznek így a melegedésük is alacsonyabb de nem számottavően.

Új hozzászólás Aktív témák