-
Fototrend
Spotify
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
HollyBoni
#6055
üzenetére
Ez a Puzsér már másodjára kerül elő, mégiscsak lehet valaki.
Minden tiszteletem a tiéd, hogy hajlandó vagy kétszer annyit fizetni a szolgáltatásért, csak azért hogy ne találkozz egy neked unszimpatikus valakivel, vagy valamivel. De ezt el lehet érni olcsóbban is; persze némi munkával jár, de ha fizetni hajlandó vagy érte, akkor talán dolgozni is. (Motivációként: nekem egyáltalán nem jelennek meg antipatikus szereplők vagy témák - van tudomány, éghajlatváltozás, számítástechnika, régészet, hegymászás, stb.)
Szóval a trükk elvileg az, hogy hallgass időnként olyan podcast epizódokat, ahol az előadó vagy a téma szimpatikus. Ha amúgy egyáltalán nem hallgatsz podcast-okat, akkor olyankor indítsd el őket, amikor éppen mást csinálsz, pl. tévézel, alszol, stb. (Van olyan opció, hogy ha vége az epizódnak, lekapcsol - így nem tölti le a fél netet automatikusan.) Ha minden kötél szakad, már pár nap után jelentkezik a hatás, de egy hét után bizonyosan.
Szerk: Bármilyen nyelvű podcast-okat hallgathatsz, szóval emiatt sincs szükség régióváltásra. (Kivéve persze a régió specifikusakat, mint ahogy az a zenénél is van.)
-
válasz
HollyBoni
#6052
üzenetére
Erre szerintem jogi lehetőség nincs. (Legalábbis a szolgáltatás felhasználási feltételei szerint.) A technikai akadály pedig a bankkártya. (Meg kell felelnie az országnak.) Utóbbi megkötés amúgy nem a Spotify-é (egy fórum bejegyzés szerint), hanem a lemeztársaságokkal kötött szerződés feltételeiben szerepel.
-
#20584850
törölt tag
válasz
HollyBoni
#5988
üzenetére
Azért mert nem jól csinálod, egyszer ha letöltenéd rendesen az nem törlődne le.
A telenornak van 800Ft-ért korlátlan zenei adatforgalma. [link]
A Deezer, Apple Music és Tidal esetén a korlátlan adatforgalom nem vonatkozik a nem közvetlenül választható zeneszámokra (pl. a podcast-okra).
Kivannak ezek találva, csak értünk van. -
-
szazbolha
addikt
válasz
HollyBoni
#5695
üzenetére
Köszönöm a tippet, emlékeztetőt csak létező és/vagy ismert emailcímre lehet kérni.
De a dolog megoldódott. Egy létező emailről free regisztrációval elértem a supportot valami űrlapon, megadtam a bankkártya számomat és képernyőmentést a levonásokról + azonosítót. Ígéretet kaptam, hogy egy létező emailemre átrakják az acc-ot és arra már kérhetek password resetet.
Kiderült, hogy ez egy családi előfizetés volt és még 2019-ből.... ehh., Kb 1 évig észre sem vettem, de lehet hogy valaki használta a családból. Én biztos nem...
Egyébként a "support@spotify.com" cím jó tipp volt, arról írtak már nekem az űrlap után.
-
-
-
-
Keem1
veterán
válasz
HollyBoni
#739
üzenetére
Úgy rémlik, létezik ilyen app, de telefontól is függ. Xiaomi mobiloknál ez simán gyári romban állítható. Ha fülesről akarod állítani, létezik rá gyári megoldás is: gyorsan egymás után kétszer megnyomod a play gombot, akkor ugrik egy nótát előre. Háromszori nyomásra elvileg visszaugrik, de Samsung és Nexus készüléknél nem működik (mással meg nem tudtam kipróbálni).
-
lappa86
aktív tag
válasz
HollyBoni
#651
üzenetére
House of Cards már van itthoni Netflixen is.
A Spotifynak azért lehet erősebb kínálata nálunk, mert zenestreamingből több is van, és mivel mind megegyezett a nagyobb kiadókkal, ezért nem kínálatban, hanem a szolgáltatás minőségében versenyezhetnek. A Netflixen kívül viszont nincs más globális videóstreaming, ráadásul mivel saját maga is állít elő saját tartalmakat (nem is akármilyeneket!), ezért a kiadóknak a tartalomelőállításban közvetlen riválisa, ami miatt a velük való megegyezés igen bonyolult. Amíg a Hulu vagy a Crackle, esetleg más videóstreamingek is globális terjeszkedésbe nem kezdenek, addig én nem is várok jelentős változást.
-
Keem1
veterán
válasz
HollyBoni
#542
üzenetére
Még nem találkoztam ilyesmivel, kb. 4 GB zene van most a telómon offline, de mindet flottul lejátssza.
Egy javaslat, ha épp van fölösleges fél órád: a beállítások menüben van egy olyan opció, hogy minden adat, kivéve az alkalmazás törlése (pontosan nem emlékszem a nevére, utolsó előtti). Ez lepucolja a cachet, mentett számokat, mindent. Playlistek, stb. megmaradnak a Spotify rendszerében, csak a telóról gyalul le mindent. Akkor végez, ha újból bejelentkezést kér az app. Visszalépsz, és wifi közelében nyomsz az adott playlistre egy offline gombot, újból le fogja tölteni.
Hátha ez segít.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban nem megengedett a családi csomaggal kapcsolatos hirdetés, "rokonok" keresése!
Szintén tilosak a zeneletöltéssel kapcsolatos kérdések is! Ezek automatikusan törlésre fognak kerülni!
- UTOLSÓ! 27% Áfás, Új, Bontatlan Apple Mac Studio M2 Ultra 24/60 mag, 64GB RAM, 1TB SSD
- Surface 4 - 15" 2496 x 1664 ~2k touch, i7-1185G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- iPhone 17 Pro Max Kozmosznarancs - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok !!
- Apple iPhone 15 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- ÚJ Acer Nitro V 17 AI - 17.3"QHD 165Hz - Ryzen 7 260 - 16GB - 1TB - Win11 - RTX 5060 - 3 év Gar - HU
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




