- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Andras-G: Az internet veszélyei [2. rész] - Facebook Marketpalce
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
-
Fototrend
The Crew
Új hozzászólás Aktív témák
-
Argemus54
csendes tag
Az sp1 meg amit felkínált 10-en-20on valamennyi frissítést Update-el szedte le a rendszer, és csak ezt ( Installed KB2670838) szedtem le kézileg kikutatva google-ben . Nálam is az volt hogy az X86-ot nem engedte fel mert hasonlít írt ki mint neked. A másikat engedte fel. Mindkettőt próbáltam. Az egyik 11.5 mega a másik 5.7 mega.
64 bites Windows 7 Professional-t használok. Na meg ugye értelemszerűen hogy sp1-re frissítettem most már azt is odaírja hogy Service Pack1.
Amúgy nem problémázok rajta hogy ide vagy privátba írjak. Írom ide és hátha segít másnak is. Had legyen nyoma a dolgoknak. -
Argemus54
csendes tag
Nos lássuk csak lépésről lépésre!
Win 7 újrahúzva. Ezután a legújabb VGA driver de szerintem ez nem lényeges!
Ezután feltettem a játékot (úgy 3-4x két nap alatt), de ez is csak kitérő.
Nos tehát a játék felpakolva, és a szükséges frissítés leszedédes.
Ezt követően amit csak talált a Windows Update mindent felpakoltam. Itt jobban az Sp1 volt a fontos ahogy utána néztem.
Ezután sem kelt életre.
Ekkora találtam rá az Ubi fórumán egy hsz-be hogy mi oldotta meg más problémáját és kerestem rá google-ben erre a frissítésere! ( Installed KB2670838)
Nekem a gépemen ezen a néven mászott le a telepítője. ( Windows6.1-KB2670838-x86)
Feldobtam. Gépet újdaindítottam ahogy kérte és életre kelt a játék.
Nem szórakáztam a kompatibilitással meg hogy rendszergazaként futtatom......semmi hókuszpók. Remélem tudtam segíteni! -
Argemus54
csendes tag
Na gyerekek hosszas kutatás után sikerült összetákolni a játékot!
Win 7-es rendszerem van. Sp1-re felfrissítettem és még egy update-t kellett megkeresni és feldobni.
Be is tudtam lépni és fut is! Simán csak Sp1-el nekem sem ment. Az Ubi fórumán találtam gyógyszert az egyik hozzászólónál!
oldal közepe fele!
http://forums.ubi.com/showthread.php/1329549-Cant-Start-The-Crew-anymore/page7De azért ideírom a két szükséges elemet amivel nekem megjavult!
Installed KB976932 (SP1)
Installed KB2670838(Hozzáteszem jól össze van kókányolva, hogy nekem kell itthon 2 és fél napot kutatni a megoldásért..........)
Ha nem is mindenkinek azért remélem 1-2 embernek tudtam segíteni. -
Argemus54
csendes tag
Tökjóóóó...ja nem! Olyat nem akarnak kiharcolni hogy végre meg hegesszék amit elcsesztek és végre fusson mindenkinek?
-
Argemus54
csendes tag
Most nem azért.....de szerintem sokunk kicsengetett 10 ezer forint körüli összeget a játékért. Elfut egyfajta rendszeren a többinek meg nyalóka. Ha ennyi probléma van egy frissítés után akkor logikus lett volna visszatérni az előző még működő frissítéshez. Én csak második napja szivattyúzok vele de látom hogy valaki hetek óta. Érdekes hozzá állás így a karácsonyi nagy bevásárlások előtt. Aki meg akarta volna venni az új kiegészítőt is inkább meggondolja magát ha ilyen hulladékul vannak megoldva a dolgok. Amúgy tökjó hogy most vagyok táppénzen és a felszabadult időmbe autózás helyett keresnem kell más elfoglaltságot.
-
Argemus54
csendes tag
Hali!
Lehet már kérdezték sokan sőt látom sokaknak problémája akadt a programmal.
Olyan gondom van hogy megvan a The Crew alap játék január óta. Szépen futott is eddig. Valamikor napi szinten téptem a száják, de volt amikor 2 napig se néztem felé. Utoljára 3 hónapja toltam vele. Gondoltam felrakom. utánna frissített is egy nagy csomót. Ezután hosszas töltés után nem indult. Újratettem a drivereket és akkor sem. Újratettem a gépet mert éppen volt annyi időm. Akkor is ugyan ez. Olvastam hogy valami telepítő el van szarva Ubisoftéknál. Vagy kellene hozzá a Wild Run? Bár attól még legalább a menüig elindulhatna és max nem csatlakozik fel. Valakinek ötlet? Vagy ennyi volt és lehet kidobni a kukába a telepítő lemezeket?
Új hozzászólás Aktív témák
PH-s játékoslista amire itt tudsz jelentkezni.
- Új MSI 15 Cyborg FHD IPS 144Hz i7-13620H 10mag 16GB 512GB SSD Nvidia RTX 4060 8GB Win11 Garancia
- Azonnali készpénzes INTEL CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
