-
Fototrend
TP-Link WDR3600 - N600 router
Új hozzászólás Aktív témák
-
rrunner
csendes tag
A routerem konfiguraciojan honapok ota nem modositottam, es eddig minden mukodott. Tehat a mentes biztos nem tartalmaz olyan hibas konfiguraciot, ami a wifi megallasat okozhatna.
Jelenleg a wifi-n kivul minden mukodik, etherneten van net, transmission, minidlna rendben van. Tegnap egyik pillanatrol a masikra elment a wifi, es azota ujrainditassal probalkoztam illetve a GUI Network -> Wifi -> radio0 oldalan a vezeteknelkuli halozat disable/enable billegtetesevel. Megprobaltam ezeket a seedelt fajlok torlese utan is, hatha a maga a seedeles megeszi az eroforrasokat, de semmi sem valtozott.Ertem en, hogy a HW el tud romlani, de nem tartom tul gyakorinak, ezert kapaszkodom az utolso szalmaszalba is, hatha valami szoftvere megoldas segithet.
A mentes amit keszitettem, az a LuCI GUI System -> Backup/Flash Firmware oldalan a Download backup: szoveg melletti Generate archive gomb megnyomasaval keszult, ami egy backup-OpenWrt-2013-07-06.tar.gz nevu fajlt mentett a gepemre. A korabbi kerdeseim erre vonatkoztak.
Az a furcsa, hogy amikor megvettem a routert, es csiszolgattam meg a konfigjat, akkor egyszer ugyanez megtortent, marminthogy elment a wifi. Akkor hajnalig massziroztam, de nem valtozott semmi, majd reggel felebredve ujra mukodott. De ennek lassan fel eve, azota semmi nem valtozott es semmi baj nem volt.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRCSÖKKENTÉS LG 24" full HD LED IPS monitor (HDMI, DSUB, jack) eladó
- Eredeti Lenovo 230W töltők - 4X20Z83995
- A Panasonic Toughbook CF-54 i5-5300u i5-6300u TN, IPS touch Budapest, MPL Foxpost
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Serries X
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B450 R7 1700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 580 8GB Rampage SHIVA Corsair 450W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged