-
Fototrend
Ez a 3DMark verzió legacy státuszban van, így a következő linken ingyenes kulcsot találsz hozzá:
Legacy 3DMark benchmarks
A 3DMark06 listára kerülés feltételei
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rover623
félisten
válasz
Templomegere
#6295
üzenetére
Lehet én vok a hülye...de szvsz rossz ORB linket adtál meg...ez inkább egy régebbi CF eredményednek néz ki...

-
rento
őstag
válasz
Templomegere
#6295
üzenetére
Gart hozzá, naon komoly! -
dokar
addikt
válasz
Templomegere
#6295
üzenetére
de komoly

-
Templomegere
senior tag
-
rento
őstag
Köszi h beraktátok az eredményem a listába
. Annyival egészíteném ki h a ramom csak 1:1-be mentek, mivel az a-data ramjaim mellett ott voltak a kingmaxok, így csak 756-on mentek. -
Mulder_
tag
nah kicsit huzogattam a dolgokat 16518 3dmark06-ban. Szerintem még mindig van benne tartalék 51foknál nem ment feljebb a videokártya.
-
Fényhozó
tag
Asus M2N-MX
AMD X2 4200+ (2442Mhz)
2x1024Mb DDR2 800 Corsair XMS2
MSI Geforce 8800GTS 640MB OC -
levill
tag
:4474 pötty
Proc: AMD san diego 3700+@2860Mhz
mem. 2x512MB kingston ~430Mhz
VGA:Sapphire 2600XT GDDR3 856/1000
OS: Windows vista ultimatevalaki majd linkelne nekem egy Ati 2600 toplistát?
-
M3kk
őstag
Egy picit javitottam, 18096 [link]
-
Mulder_
tag
válasz
Szabikaa20
#6277
üzenetére
okés

-
Mulder_
tag
válasz
Szabikaa20
#6274
üzenetére
jaja, majd holnap kiderül mit produkál, most olvasgtattam, hogy valakinek 440fsb-vel megy 9es szorzon...
és ki van akadva hogy nem tudja feljebb huzni...

-
James1986
csendes tag
válasz
Szabikaa20
#6270
üzenetére
Nah, csak kibékülünk.
És tényleg nem a rossz szándék vezérel.
Komolyan. -
szucsinka
őstag
válasz
Szabikaa20
#6270
üzenetére
én meg az apa vagyok akinél a fia lakik
hu de vén fasz mi? 
-
Szabikaa20
őstag
válasz
Core 2 Duo
#6266
üzenetére
Hat jol mondja itt a Templomegere!!!Neked Radeonod van!Azon meg nemtudom hogy mukszik.

-
Szabikaa20
őstag
válasz
James1986
#6264
üzenetére
Hát nem tudom nekem nem volt bajom semmivel mindent 1280x1024-en játszok Fullon,szaggatásmentesen!Kivéve a Crysis-t!Én meg azért vettem egy 8500GT-t mert mikor vettem akkor az egész fizetésem ráment.Ugyvoltam vele hogy "Adj Uram ,de máris!!!"Söt meg a következöhavi is!!!A harmadik is elment mert azon meg egy LCD-t vettem!Es most ugy vagyok vele hogy mindent cserelek le lassan.Ehonapban vetten egy Corsair 520W-os tápot.Jövöhonapban egy ASUS 8800GT-vel jelentkezem.Utána meg egy Core 2 Duo az uj 45nm-ek mar mindenhol kaphatok lesznek es veszek azt!!!OK
!Semmi gond,csak az a beszólás nem tetszett!!!Szerencsére még én is a szüleimmel lakom!Legalább többet költhetek gépre!

-
Templomegere
senior tag
válasz
Core 2 Duo
#6266
üzenetére
te azt ne akard ........... ez NV kártyákra vonatkozik

-
Mulder_
tag
válasz
Szabikaa20
#6262
üzenetére
procit... csak elirtam

-
Mulder_
tag
válasz
Szabikaa20
#6262
üzenetére
jaja a procit ahogy néztem másoknál 3,8on elmennek de valakinek 4 körül megy
. Hát azért dob a latba a proci is mert kirpobáltam azt hogy csak a videokártyát huzom és ugy nyomok egy 3dmarkot. kb 500 pontal lett csak több, majd a proxit is huztam ugy megy 3000e pontal
. -
Core 2 Duo
tag
válasz
Szabikaa20
#6259
üzenetére
És a Riva Tuner-ben hol kapcsolod ki te

-
James1986
csendes tag
válasz
Szabikaa20
#6257
üzenetére
Jajj, na ! Ne haragudj rám, tényleg nem akartalak megsérteni. Csak mikor olvastam, hogy idéztél tőlem azzal, hogy "NVIDIA FOREVER", csak úgy hirtelen ezt váltotta ki belőlem, mikor ránéztem az aláírásodra, és láttam, hogy 8500GT. Csak arra mondtam, hogy ha ennyire imádod, akkor miért..............?
Érted ugye ?
Szal nem lenézni, vagy ilyesmit akartalak én ezzel (nem vagyok az a típus, tényleg), csak ez most valahogy így jött ki. Csak arra próbáltam rámutatni, hogy egy 8600 már mennyivel jobban mutatna ott alul, mint 8500. Mert azzal legalább már lehet kezdeni vmit.
Csak onnan tudom, mert egy havernak is csak ilyenre futotta SAJNOS, és csak kínylódás neki. Szóval rossz nézni szegényt mikor azzal szenved otthon, hogy mennyire vegye egy 2 éves játékban (a DIRT-ben) a felbontást, meg az élsimítást, stb, hogy legalább 25-30 fps fölé menjen neki game közben és élvezhető is legyen.
És ha hiszed, ha nem én sem vagyok valami újgazdag valaki, az én fizetésemből is persze a kiadások mellett, (hál' istennek még a családi fészekben élek) 5-6 hónapig kellett gyűjtögetni a mostani gépemre, de sztem (így utólag is) megérte.
-
szucsinka
őstag
heló
egy kicsit még feljebb mentasus 8600gts
-
Mulder_
tag
válasz
Szabikaa20
#6259
üzenetére
thx az infót, holnap még tornászok felfele csak ma már nincs erőm vele szarakodni, szerintem még a procit is feljebb tudom nyomni.
Amugy megvagyok elégedve ezzel a galaxy gts-el, egész jól huzható és alig melegszik és jól teljesit. Árilag is jó volt 77e ujonnan számlával. -
Mulder_
tag
nah uj konfigom első tuning probálkozása [15271] 3dmark06-ban. Remélem minden ott van aminek ott kell lennie ami nincs az meg ottvan az adatlapomon
, holnap még probálkozok. -
Szabikaa20
őstag
válasz
James1986
#6255
üzenetére
Figyu!En nem is azt mondtam hogy az en kartyam jo!A 6600GT meg egy lofax nekem is volt!Sok egy X700-as meg egy X800 megy X850-em is volt kolcson!Ugyhogy nyugi!OK?Sot fel sem birnam sorolni hogy mennyi kartyam volt mar!!!A GF 2,3,4,5 os szeriabol rengeteg!Hetente cserelgettem.Sot Radeonjaim is voltak!9200,9550,9600Pro ja meg egy napig probara egy 9800Pro-is.Egy 2600XT-t is probaltam,jo az igaz hogy nem az en gepemen!Ugyhogy azert ezen teren otthon vagyok!Jövö honapban meg tervezek egy 8800GT-t.Ja es mert neked egy 8800GTS-ed van azert nem kell ''de azért ne egy 8500GT-ni!'
Amiket irtam nem sertesbol mondom!!!
-
#96302336
törölt tag
Ha elsősorban HTPC építés a cél, oda nem is csúcskategóriás holmi való. Lényegesebb a HW-es támogatás a videólejátszáshoz. És egy jó CPU.
Nekem az Ati holmiaival egy gondom van, éspedig a driver. Mivel a gépem játékra használom. fontosabb, hogy grafikai hibák nélkül tudjak játszani a játékokkal. Ezt eddig csak az NV kártyák tudták teljesíteni. Volt nekem is Ati, de elegem lett, hogy állandó drivergond volt, mert egyik játék csak az egyik, verzióval volt hajlandó hiba nélkül menni, a másik egy régebbivel. Ilyen gond sosem volt az NV kártyáival. Még a rosszemlékű FX szériával sem. -
James1986
csendes tag
válasz
Szabikaa20
#6251
üzenetére
Bocs Szabikaa, de azért ne egy 8500GT-vel. Attól tényleg jobb még egy 6600GT is, vagy ha már ATI-zunk, akkor talán még egy X800 is.

ui.: Ne sértődj meg légyszi, de tényleg iszonyat egy kártya. (A 8400-esekről meg ne is beszéljünk, akkor inkább valami integrált X300.)

-
t97eat
csendes tag
válasz
#96302336
#6253
üzenetére
Nem igazán... Mivel ATI-val simán jó, NVIDIA meg egy fos ilyen szempontból
Játékra jó, de amúgy egy rakás...
Tizenkét év alatt volt már pár videokarim (Nvidia, ATI, Matrox egyaránt) és TV-m, tudom miket beszélek... Ha gyorsabbak lennének, akkor nem is ATI-m lenne, hanem Matrox-om. -
James1986
csendes tag
Jó-jó, a Hertzeket én is vágom (be is b*szna, ha nem), és esetleg azt is elhiszem, hogy egy picit (de tényleg csak egy PICIT) jobban fogja a gépet az NV, de akkor is:
! ! ! NVIDIA FOREVER ! ! !

Mert ez az oldal elsősorban a játékosokról szól. Na meg a teljesítményről.
És az ATI..........(hagy ne mondjam).
(Bocs az ATI-soktól, nem sértésnek szántam, még ha úgy is hangzik, de: Kinek a Pap, kinek a Paplan.
-
szucsinka
őstag
helo
Rover ezt felrakod?[link] -
gjoe
addikt
válasz
Szabikaa20
#6244
üzenetére
hát igen! Az!
A link ott van Rover adatlapján. -
Szabikaa20
őstag
Lehet hogy hulye kérdés lesz,de van Radeonos toplista is?Ha van legyszi linkelje be nekem valaki!

-
t97eat
csendes tag
válasz
James1986
#6168
üzenetére
Gyári driverrel sikerült kitenni képet, és beállítani a plazmán 1920x1080-ra a felbontást 24 netán 48Hz-en? Ugye 24 vagy 48 Hz-et kell beállítani, had ne messéljem el, hogy miért kell ez a képfrissítés érték...
Nekem csak PowerStrip-pel sikerült... (azzal is csak küszködések árán)
Ati Catalyst kapásból tudta a HD szabvány felbontásokat (1920x1080p, 1366x720p)... 24Hz-enA képet nekem is kirakta a GT gond nélkül, szép is meg minden, de ezeket a felbontásokat nem sikerült a gyári driverrel rávarázsolni... Plusz csak 43Hz, 50Hz...és így tovább. Sem 24, sem 48 nem volt beállítható...
És bizony nekem a GT-vel ette procit, ATI-val annyira nem...
Hát nemtudom, valaki játszik, akkor GT (vagy a felette lévők) lehet egy jó megoldás, minden másra én ATI-t vennék....
-
Tibord
senior tag
Helló
1. Bocs ha félreértettél nekem nem ált szándékomban vitatkozni veled vagy mással.
Én leírom amit gondolok mások esetleg válaszra méltatják, vagy nem.
Szerintem erről szól a fórum, meg hogy egymást segítsük, tanítsuk.
2. Mint írtam a gépet nem csak game-re használom (bár szeretek
Egy kicsit
)
3. Én hiszek abba hogy nem egy 7-éves oprendszert kell használni egy közel 1-éves gépet).
Én sokkal jobbnak találom a Vistát de ezt had ne részletezzem, nem mindenki ugyanazt értékeli. (hóvá is jutnánk ha mindenki ugyanazt szeretné)
4. Egy haverral gyakran szoktunk hálóba játszani (COD4), neki jobban megy a Vistán mint az xp-nu.i.: Mindenkitöl bocs ha valamit rosszul írtam a Matek-szigorlat teljesen elveszi az eszem

-
Rover623
félisten
válasz
Sickboy25
#6231
üzenetére
Komolyan mondom, ledobom a szíjat...

NEM TUDJUK HOGY MILYEN GYÁRTMÁNYÚ KÁRTYÁD VAN!!!!
A screenshoton nem látszik, mert sem a BIOS-ban, sem a PCI-e adatterületen nincs ott a gyártóazonosító, csak az ATI ID, ezért a CPU-z nem mutat semmi értelmeset...az adatlapod pedig hiányosan van kitöltve...

-
Tibord
senior tag
válasz
James1986
#6174
üzenetére
Helló
Köszönöm az információkat és a FPS-FSB elírásomat is javítottam.ITT SZERETNÉK ELNÉZÉST KÉRNI A "3DMARK" (REMÉLEM MOST JÓL ÍROM) ELÍRÁSÉRT.
A 85 fokot én sem úgy gondoltam hogy az természetes.
Villamosmérnöknek tanulok pontosan tudom hogy és hogyan melegszenek a félvezetö (Si) chipek. (Na azért annyira nem
de valami rémlik)
De ha jól tudom 60 max 65 fok a határ.
Egyébként teljesen igazad van a hömérsékletekkel és köszönöm az infókat.
-
hossszú
őstag
válasz
Templomegere
#6223
üzenetére
Rendesen feladtad a lecket
szep eredmeny -
Cyberbeni
addikt
a kategóriátlan ati karik között van egy x2600pro nevű, ami egy hd2600pro, és akkor már mindjárt van kategóriája.
-
fagy53
nagyúr
Üdv!
Egy Sapphire HD 2600 PRO DDR3 256MB OC vmodd eredménye: kép
Az aláírásomban szereplő konfig-gal készült.
Lehet, hogy még első helyezés lesz!
Köszönöm. -
Rover623
félisten
válasz
Sickboy25
#6227
üzenetére
Hát ez a baj...hogy "asszem"...
Az informatika egy preciz szakma...minden számnak, betűnek fontos szerepe van...hát még a komplett szavaknak...
Ha gondolod, nyomtasd ki, aztán szépen egyesével pipáld ki a tételeket. -
pedrotakax
csendes tag
Hi!
AMD 5600+ procival,
2x1GB 800MHz-s rammal,
8800GT 512MB tuning és bármilyen szabályozás nélkül
167.26(Gyári driver a karihoz)
3DMark06- ban 10090 pont
az reális eredmény? -
Rover623
félisten
válasz
Templomegere
#6223
üzenetére
Grat...

Ez már jobb eredmény, mint az eddigi PH!-s 2900XT rekord...
Felcserélődtek a szerepek a két család között...
-
hossszú
őstag
válasz
Core 2 Duo
#6220
üzenetére
Ha nem titok elárulhatnád melyik Vmodot csináltátok meg
-
Core 2 Duo
tag
válasz
Templomegere
#6201
üzenetére
Meg is mondtam volna hogy te csináltad ha még kérdezett volna "hosszú" mester bővebben valamit.

-
Mulder_
tag
nah az uj konfiggal 12883 lett a 3dmar06 első nekifutásra alapon, majd nyomok képeket meg mindent hogy hiteles legyen.

-
James1986
csendes tag
válasz
curtis2
#6216
üzenetére
Tessék : [3DMark TOP]
-
curtis2
aktív tag
hahó, hol a lista? Rég jártam erre..
-
-
bimmer
csendes tag
JPG-be akartam
gyanus volt hogy túl nagy a mérete 
Következő mérénél majd lesz ram fül is
Úgyis még mérek mert ez még csak a gyári hűtő 
-
wilkyx
tag
válasz
James1986
#6205
üzenetére
A Vmod azt jelenti hoyg a feszeket valami úton módon változtatod(moddolod bár ezzel most lehet hülyeséget mondtam..) most itt pont a videókártyán.. itt is igaz több feszültség nagyobb sebesség és persze nagyobb hőmérséklet, ráadásul itt szükséges hoyg egy multiméterrel az ember kimérje hoyg mégis menyni mégis az a fesz amit próbál belőni) pl a grafit ha jól tudom csökkenti(?) az ellenállást és így több fesz megy át rajta.. ez a pencilmod másnéven, vagy van amikor kondit forrasztanak rá vag yellenállást cserélnek, ez már egy picit talán bonyolultabb művelet, vagy vezetőezüsttel kötnek össze bizonyos pontokat, sajnos nem vagyok egy Van itt Valaki az elektromosságban de kb ennyi ha mint laikus összefoglalom...
(de uis kijavítják amit elbénáztam fentebb
) -
bimmer
csendes tag
-
bimmer
csendes tag
[L:[img]http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/8800gts512_e6550.bmp[/img]]Kép[/L]
Maradt le róla Vmi? -
-
bimmer
csendes tag
Halihó!

Csatlakozom én is az új Kártyámmal!!!
3dmark063DMark Score 13284 3DMarks
SM 2.0 Score 6333 Marks
SM 3.0 Score 6254 Marks
CPU Score 2823 MarksC2D 6550/2.33Ghz@3149Mhz,MSI P35 Neo,2x2GB Kingmax 800Mhz, Asus 8800GTS 512MB@650/972/1625@750/1070/1830,400GB Samsung Sata-II, Pioneer DVD-RW Sata,19" LG Wide
-
James1986
csendes tag
válasz
Templomegere
#6201
üzenetére
Kérdezhetek valamit ???..........
OK, akkor kérdezek !Mi az a Vmod ???

Csak azért, mert ha ezzel a Vmoddal tovább lehet húzni esetleg vagy vmi, akkor engem is érdekelne a dolog.

Új hozzászólás Aktív témák
- Dell P2419H / P2719H Full HD LED IPS 24"-27" LCD monitorok
- Használt 1TB NVME SSD-k.
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Red-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4373, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Beszámítás! Dell SE2222H 22 60Hz FHD VA 8ms monitor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Gart hozzá, naon komoly!



Ugyhogy,ha a Shadert följebb teszed,meg a procit is,lesz egy pár + pontod!




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


