Új hozzászólás Aktív témák
-
haha megy az adok kapok: [link]
A lehető legilletékesebb ember válaszolt Galsingernek.

Ugye ő akkor volt az Intelnél és pont az említett projekten dolgozott mielött az Nvidiához átment."A külföldi sajtó arról számolt be, hogy Pat Gelsinger, az Intel vezérigazgatója, amikor korábban a Massachusetts Institute of Technology-ban (MIT) járt, azt mondta, hogy az NVIDIA sikerét a mesterséges intelligencia piacon tiszta szerencsének értékelte. , és úgy gondolta, hogy az NVIDIA sikere a mesterséges intelligencia piacon tiszta szerencse volt. A CUDA hamarosan elveszíti vezető pozícióját. Az eredmények arra késztették Bryan Catanzarót, az NVIDIA alkalmazott mély tanulási kutatásokért felelős alelnökét, hogy visszavágjon, mondván, hogy az Intel kudarca nem balszerencse, hanem a jövőkép és a végrehajtás hiánya.
Pat Gelsinger, az Intel vezérigazgatója panaszkodott, hogy ha az Intel nem zárta volna le a Larrabee gyorsítókártya projektet, akkor az NVIDIA nehezen tudna sikeres lenni az AI-piacon. Úgy vélte, hogy az NVIDIA vezérigazgatója, Jensen nagyon szerencsés volt. A vállalat teljesítménye zuhant, amikor elhagyta az Intelt , de most újra visszatért. Menj a dicsőség felé vezető úton.
Ezenkívül Pat Gelsinger nyíltan kijelentette, hogy az NVIDIA CUDA nyelv nem uralhatja örökké a mesterséges intelligencia képzési piacát. Az egész AI-ipar a CUDA felszámolásában reménykedik, és arra hivatkozott, hogy a Google és az OpenAI kezd elmozdulni a CUDA nyelvről a Python nyelvre. Egyszer az AI modell képzés befejeződött, nem akarnak többé a CUDA-ra hagyatkozni.
Az ilyen megjegyzések elégedetlenséget keltettek az NVIDIA vezetőiben. Bryan Catanzaro, az NVIDIA alkalmazott mély tanulási kutatásokért felelős alelnöke cáfolta az NVIDIA szerencseelméletét, és rámutatott, hogy az Intel kudarca a vezetők elképzeléseinek és végrehajtásának hiányára vezethető vissza. Bryan Catanzaro egykor az Intelnél dolgozott 2007-ben, 2008-ban pedig a Larrabee gyorsítókártya projektért volt felelős. 2006-ban áthelyezték az NVIDIA-hoz, hogy a gépi tanulási számítástechnikáért feleljen. Szilárd meggyőződése, hogy az Intel még akkor sem ér el jó eredményeket, ha folytatja a Larrabee fejlesztését."
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Xbox Series X|S
- Milyen videókártyát?
- Star Wars rajongók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Kész vagy fizetni az AI-ért a Facebookon és az Instán?
- iPhone-t használók OFF topikja
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- ASRock RX 9070 XT 16GB GDDR6 Steel Legend - Új, bontatlan, 2 év gari - Eladó!
- Palit GeForce RTX 3080 GamingPro V1 10GB Garanciával!
- MSI GeForce RTX 2070 VENTUS 8GB GDDR6 256bit Videokártya,frissen pasztázva
- Radeon XFX RX 7900 XTX 24 GB Alza garancia !
- EVGA RTX 3080 FTW3 ULTRA GAMING 10GB Garanciával!
- Beszámítás! Asus Zenbook 14 UX425EA 60Hz notebook - i7 1165G7 16GB DDR4 512GB SSD Intel Iris Xe W11
- SzuperÁron! 5G LTE! Microsoft Surface Pro 8 i7-1185G7 16GB 512GB 1 év garancia - hajszálrepedt
- LG 34GS95UE - 34" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- GEN5!!! 14/12GB/s 1TB Gen5x4 NVMe SSD, 1 év gar
- Dell Latitude Core i5 - i7 - 6-7-8-10-11-12. gen. üzleti kategóriás notebookok számlával
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


