Új hozzászólás Aktív témák
-
huskydog17
addikt
Jönnek az AC Shadows tesztek.
Alex is már készíti a DF PC-s videót hozzá, a konzolos már kint van.
Abban minden tesztelő egyet ért, hogy ez a játék eszméletlen szép lett és korunk egyik legszebb játéka lett, továbbá az AC széria egyik legnagyobb technológiai ugrása, az Anvil motor hatalmasat fejlődött, az RTGI pedig olyan látványt nyújt, hogy nem érdemes kikapcsolni, egyszerűen sokkal szebb a látvány aktív RTGI mellett.
Nem csak GI fronton, de szimuláció és fizika terén is óriási a fejlődés, a víz és a szél folyadékszimuláción alapszik, míg fizika terén sokkal több a rombolható objektum.
A dinamikus időjáráshoz az új Anvil az említett víz és szél mellett a geometriákat, részecske-effekteket, hajat és ruházatot is figyelembe veszi, tehát ezke mind dinamikusan reagálnak az időjárásra.
Na ez a brutális, már önmagában ez egy új szint, itt azonban még nincs vége. Az Anvil kapott egy nanite-hoz nagyon hasonló auto LOD rendszert, ami szinte teljesen eltünteti a popin-t és látható LOD váltást, ez a Virtual Geometry.
A dinamikus virtuális textúrázás pedig csökkenti a VRAM igényt, részben (vagy nagy részben) ennek köszönhető, hogy a maximális grafikához még 4K-ban is elegendő a 12 GB VRAM.A játékban a felskálázók úgy teljesítenek, ahogy eddig megszokhattuk, mondhatni teljesül a papírforma. FSR borzalmasan rossz minőség, XeSS jobb, de van még ott javítani, aztán a DLSS 4 messze túlszárnyal mindent. A játék alapból DLSS 3.x-et szállít, de az NV már whitelistelte az App-ban a játékot, így override-ban mehet a DLSS4. Az AMD még nem engedélyezte az FSR4-et, a PCGH szerint FSR 3.0 van a játékban, így kérdéses, hogy ott mi lesz a későbbiekben.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- PowerColor Red Devil RX 6900 XT Ultimate (XTXH chip) - Full dobozos, gyári kártyatámasszal
- Msi Geforce Gtx 1060 Gaming X 6gb
- HP RTX 3080 10GB GDDR6X 320bit videokártya
- ÚJ ASUS TUF GAMING Geforce RTX 5080 OC Edition 16GB VRAM Ray Tracing DLSS4
- ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3060 V2 OC LHR videókártya eladó
- magyar billentyűzet - 151 - Lenovo LOQ (15IAX9) - Intel Core i5-12450HX, RTX 4060
- Mio Star Coffe One Milk Automata kávégép 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Dell Latitude 5410 - 14", i7-10610U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, garancia
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Intel i5 9500TE // Számla+ Garancia //
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

