Új hozzászólás Aktív témák

  • kenand

    veterán

    válasz Z10N #14648 üzenetére

    Érintetlen digitális az a passthrough, de ha a digitális hang PCM, akkor PCM-ben küldi az erősítőbe, ha DTS DTS-ben, ha Dolby Digital, Dolby digitalban. Általában az erősítők a kijelzőjükön ki is írják milyen jelet fogadnak.

    (#14650) beluudj
    No root az nem erény, de egy nevesebb cég általában úgy adja ki. Mivel hivatalosan egy befejezett ROM-nek nem szabadna rootoltnak lennie, mivel akkor a halandó user bele tud piszkálni, ami nem cél. Mivel a dzsunka klón gyártók nem végleges ROM-mal adják ki a készülékeiket ezért általában rootolt. (Vagy mivel piszkálni kell a user rootolja) Szóval ezeknél a rootolt ROm inkább erény (mert ha bugos és még védett is csak plusz gondot okoz)

    De hiába áll márkás cég a box mögött az Android nem media lejátszásra lett tervezve..nagyobb procierővel, kompromisszummal talán tud megfelelően filmet lejátszani...... de egy dedikált andriod mentes cél operációs rendszer, sokkal kevesebb erőforrással sokkal jobb teljesítményt képes nyújtani

    XBMC/Kodi - amellett hogy közösségi fejlesztés annak minden előnyével és hátrányával- ezért jó, mert cél rendszer, jó teljesítménnyel, ráadásul okosítható, film lejátszás mellett sok dologra képes.

Új hozzászólás Aktív témák