-
Fototrend
DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február
Aktív témák
-
válasz
GoodSpeed
#113185
üzenetére
Értesítettek minden emelésről/változásról, de mit csináltam volna??, még ígyis a legolcsóbb legjobb opció volt.
(átrakunk, maradhat? vagy viszlát!)
Utána a második emelés előtt volt a hűséges kampány (amikor ügye "riogattak", hogy emelkedik, ha nem leszel hűséges, stb), akkor köttöttem rá egy évet... előtte meg leszartam mert olcsó volt ígyis ugyis. De ez az én "bajom".
Egyébként most, ha jól látom, el is tűnt a szolgáltatásoknál a hűségkötős menüpont... Kíváncsi leszek, hogy alakul ez a rész az átárazásokkal, mert sok hűség most jár le ügye, a nagy kampány után.
-
-
válasz
GoodSpeed
#113165
üzenetére
Amíg hibás a rendszer ki kell használni.

Valószínűleg valami hűség opció miatt átugorhatja/-atta a szűrő valahol, hogy nem nyúltak még hozzá... nem tudom mennyi ilyen lehet.Nekem is ezek a csomagok voltak TV meg internetre 2022.06.30-ig, aztán (gondolom mivel nem volt semmi hűség plusszba rajta) maguktól átraktak "2019" csomagból évszám nélkülibe... majd szépen minden emelés jött hűség kedvezménnyel együtt is utána.

kb így:
5749 Ft - 2022.06.30-ig
6900 Ft - 2022.12.31-ig (6 hónapig)
7300 Ft - 2023.04-30-ig (4 hónapig - majd inflációs emelés 2023)
8360 Ft - jelenleg (2024.04.30-ig, mert utána május már infláció emelt lesz megint)
elvileg ~9606Ft lesz a 14,9%-os emeléssel... majd kiderül mennyi lesz a tényleges.
-
Szerintem idén, ha végre eljutnak oda az adatbázisok feldolgozásával, ki fognak vezetni minden régebbi árazású csomagot, és talán mindenki egyformán lesz “végre”.
-
Nálam szerencsére mennek az oldalak, BP 3. ker.

-
Nekem se küldték most még ki az októberi ex inviteles számlát (vidéki).
Ellenben a digis budai az már a novemberi is megvan.
Szóval valami gebasz lehet, mert a másik is egy ideig szépen jött jó előre ütemezve... -
válasz
Dragon3000
#111498
üzenetére
Passz... de mostanában elég fix időszakokban pl a BF 2042-ben packet loss van esténként, ami utána eltűnik.

Illetve az időnkénti kisebb nagyobb kimaradások se voltak jellemzőek előtte.
-
válasz
iMaverick
#111496
üzenetére
Ha befizetted rendesen akkor csak türelem, majd szépen rendberakják ezeket.

Amúgy igen, sajnos amióta megy ez a 4iG racionalizálás meg beolvadás, sokkal több probléma van a szolgáltatással net oldalon is, mint azelőtt évekig. Remélem tényleg csak átmeneti amíg nem végeznek ezekkel az átalakításokkal, aztán újra stabil meg jó lesz.
Különben tényleg a "dágább" T-re kell nekem is váltani.

-
Nem tudom, de én jót nevettem, mert valami 90 forintot írtak csak jóvá...

Nem is vártam semmit, de azért vicces. El sem tudom képzelni mi lehet ez... valószínű valami 1 nap díjának eltérése a váltáskor... -
Yettel? De az csak mobil nem? Van nekik vezetékes üzlet is? Egész más szerintem, mert ott úgy veszik mobilon/tableten nézed appból alapból... teljesen más, mint vezetékes szolgáltatás, ahol a vezeték végén kell egy eszköz ami dekódol vagy IPTV esetén "átalakít" is.
Persze lehet rosszul tudom. Ha így van akkor tárgytalan.

Telekomnál is van önálló TVgo, ott sincs eszköz + díja, de az más ugye.
-
Mindenhol az első benne van az árban, nyilván máshogy hogyan is néznéd... de a továbbiakért tejelni kell, no meg csak 3 lehet max általában (persze ez ilyen first world problem már
) .Telekomnál esetleg megoldás lehetne, ha lenne minden TV-re meg android ios eszközre TVgo app... akkor kvázi bármennyin lehetne nézni bárhol extra költség nélkül, de nem fogják pont emiatt sose megcsinálni.
-
Habár ez nem internet, de nekem is ez az egyik legnagyobb előny a diginél... áldtam az eget mikor a UPC-től leléptem, hogy végre nem kell se kártya, se box a normál TV-hez, akár 3 tévét is lehet nézni mindenféle plusz kütyü meg költség nélkül.
Meg az egyik ok amiért nehezen váltanék Telekom optikára is a digiről, mert akkor kéne az a "vacak" IP box.
-
válasz
MrAlex
#111230
üzenetére
Valójábban akkor elmondhatjuk mind a kettő korrekt ár és szolgáltatás, nincs nagyon miért váltogatni egy átlag usernek (sőt igazából inkább csak eddig voltak a digisek előnyben - árban -, és most lett kb egál).

Egyébként a telekom árai csak most ilyen jók... volt az több is nemisolyan rég.
Csak néha amikor érzik kéne valami történés akkor lentebb viszik, meg akcióznak.
Énis tudom mert a család Telekom ügyfél is, és volt nem is olyan rég amikor a gigás net 9ezer meg mégtöbb volt, hát az minden volt csak alternatíva nem.
De épp most olvasom hogy a Telekom megállapodott megint a kormánnyal, és lesz talán valami frissülés a piacon "elmaradottabb" helyeken is.

Ezt a gigás feltöltést is nagyon reklámozzák most, de igazán valós use case nem sok van mögé, meg talán a 2G lefelére se, egy 1G-hez képest mondjuk. Ez annyira niche, kb a torrenthuszárokat érdekli akik "szervert"
üzemeltetnek, de valójában arra meg nem is a közinternet lenne való, hanem a business jóval drágábban (vagy bármiféle szerver jellegű feltötést igénylő dologra). -
válasz
MrAlex
#111225
üzenetére
"...mint a konkurencia."
Ez itt a lényeg, mert sok helyen még mindig nincs ilyen, szóval költői kirohanások ezek.

Melyik szolgáltató ad most neked szerinted korrekt áron gigás netet amúgy? És mennyi az a korrekt(ebb
) ár, milyen minőséggel és rendelkezésre állással? 
Csak hogy el tudjam helyezni nálad mi az inkorrekt és a korekt skála.

-
válasz
fcbarca
#111186
üzenetére
Akkor viszont ott valahol valami nem stimmelt, lehet hogy te értetted félre az akciót... meg hogy rendelted meg online? Arról valami email vagy akármi megerősítésnek csak kellett volna jönnie.... na mindegy. Akkor ez van. Végig kell harcolni, mondjuk ha a szerződésben is a magasabb összeg van, akkor nem biztos nyerni fogsz. Mert legjobb esetben is az lesz, hogy vagy elfogadod vagy nem lesz szolgáltatás, vagy kötheted újra a mostani aktuális árakkal.
-
válasz
fcbarca
#111183
üzenetére
Miért kapcsolnák le a netet?
Másrészt mi van a szerződésben, megrendelésben vagy mik a feltételek amit aláírtál (akár digitálisan), az a mérvadó.
Ha az rendben van, akkor csak légy türelemmel, majd megoldódik.
Ha amit aláírtál ahhoz képest nem jó a számla akkor addig nem fizeted, erre hivatkozva (meg amúgy sem jó, mert a fizetés általában a feltételek elfogadása is egyben).Szóval várj.

-
-
válasz
Kis Samurai
#111045
üzenetére
Azis lehet hogy a kábelek olyan értelemben rosszak, hogy nem jó az érpárok sorrendje. Azis okozhat ilyen problémákat, amellett persze, hogy rossz a krimpelés, kontakt hibás, valahol "eltört/szakadozik", stb... ha te csináltad kézzel és nem gyári, akkor pláne.
Illetve megérhet egy kontakt spray-s tisztítást esetleg mindegyik port az eszközökön, amit használsz.
Meg persze minőségi csatlakozók és kábelek.
-
-
Szerintem csak simán nem jutottak még el addig hogy ezzel foglalkozzanak.
Még mindig a számlázási rendszer meg a régebbi csomagok kivezetésével meg rendbetételével vannak elfoglalva.Mostani számla oldalain is van valami szöveg hogy rosszul számláztak bizonyos csomagokat, majd ! októberiben elszámolják plusz/minusz.
Gondolhatjuk, ha ilyen határidők vannak mekkora káosz lehet.

-
-
-
-
Szerintem csak a kábel minőségi paramétereiben és a réz csatlakozóban térnek el, úgy tudom.

Szóval használhatsz bármit ami "tetszik" csak teljesen réz kell legyen minden a CAT 6-hoz, meg, hogy tényleg hozza a követelményeket műszaki paramétereiben.
Ideális esetben még jobb a ha minden árnyékolt is, de az nem követelmény, csatlakozóknál se.
De ha én csinálnám újra a lakásom, akkor már csak árnyékoltat tennék mindenhova, csatlakozókkal mindennel együtt.

-
válasz
updog
#109059
üzenetére
Egyáltalán nem biztos, hogy ez ONT hiba (főleg, ha az idő X/99%-ban? meg jól megy), lehet egy közbenső "node" is a hálózatban, ami épp döglődik, vagy az adott portja, ahova az adott ONT kapcsolódik döglödik, vagy valami egyéb zavar van.

Be kell jelenteni a szakadozást, aztán megnézik, amikor megnézik. Ez mekkora prioritás megint más kérdés.
-
válasz
HwGuru
#108021
üzenetére
Jól, énis megnéztem mit "írtam" alá anno a neten... ott csak annyi van, hogy a mindenkori ÁSZF listaárból adnak kedvezményt 1 évre... meg mégegyszer az epack-re.
Gondolom amennyivel az árat emelték, arányaiban annyival növeltéke ezeket is, talán erre van valami jog, hogy az arányoknak kb meg kell maradni, vagy csak "jófejségből".
Szóval az nincs ott, hogy a listaár nem változhat, amiből valamekkora kedvezményt adnak. Jól ki van ez találva.

Akiknél nem változik most, azoknál valószínűleg konkrét havi össze szerepel meg más a szöveg, nem az, hogy a mindenkori ÁSZF listaárból adnak kedvezményt.
-
Jah nálam is így csináltam meg felújításkor... csak nálam nem a bejárati ajtó felett van a pont hanem a lakás közepe felé az álmennyezet felett van a koax elosztó és a routerem... és van a mennyezeten ott egy szerelő ajtó... csak onnan van minden a falban húzva (koax meg egy UTP minden szobába).
Elvileg csak annyi a feladat nálam is, új kábelt behúzzák, új kütyük mennek a mennyezet fölé és rákötni a lakás hálózataira.Nekem csak annyi problémám lesz, hogy lehet vágnom kell egy másik ajtót is rá a bejárat felett, mert ott nem tudnak most hozzáférni... hacsak nem tudják a régi kábellel behúzni az újat... mert akkor mázlim van (koaxot kihúzzák, az UTP-vel meg behúzzák az optikát. Én így tervezem. De ha elkúrják akkor vágni kell majd a gipszkartont picit.

Remélem valami értelmes ember jön majd aki megoldja és nem nekem kell megint megcsinálni mindent újra.

-
-
válasz
TeeJay
#50682
üzenetére
Itt inkább az a kérdés hw cím alapján tiltható/engedélyezhető e a dolog. Mert saját eszközzel szvsz nem menne semmi. Durva lenne ha 2017ben ne tudnák ezt.
Ha tippelnem kell nem tudnál csatlakozni alkalmazás rétegen a szolgáltatásokra saját eszmözzel, hiába lennél fizikailag rajta a hálózaton.
-
válasz
joergie
#50180
üzenetére
Diginél tudomásom szerint nem nagyon van kábelmodemes net sehol (max ideigelenesen valami régi átvett hálózaton, amíg nem fejlesztik), szóval semmit nem adnak csak a nethez. Ethernet kábel jön be és saját router a legjobb megoldás.
Ha telefon is kell, akkor adnak olyan végpontot amiből kapsz telefon kimenetet is, valamekkora havidíjért + ethernet és wifi net.
Ha meg optikait húznak be, akkor ONT végpontot kapsz és arról megy a telefon, az enthernet kimeneten + wifi a net és koaxra meg a kábeltévé.
Netszolgáltatásuk meg az egyik legjobb idehaza, szóval ez nem kérdés.
Bár a T optikával most eléggé feljött, azis jó, ha elérhető, mint alternatíva (csak ugye ott IPTV van, minden nyűgjével együtt, ha az is kéne). -
-
válasz
Patrol
#50127
üzenetére
Ez attól függ mennyi időt és energiát akarsz belefeccölni érte és mennyire/milyen ízléssel.
Amugy lehet kábelt fönt is vinni nem csak lent. Fönt stukkó mögött és a sarkokban is le lehet hozni könnyen a kábeleket.
Lehet építeni 5-10 centis állmennyezetet is akár az előszobába... rengeteg féle megoldás lehet panelben is vésés nélkül is... csak idő, pénz és befektettett munka kérdése, meg egy kis leleményesség.
-
válasz
dchard
#50084
üzenetére
Értem én, de ez nem csak ennyiből áll... ráadásul pont azon oknál fogva amit írtál is, nem mindenhova lesz FTTH... FTTB sokkal valószínűbb, főleg olyan környéken ahol sok társasház van együtt (lakópark, panel negyed/városrész... stb).
És az egésztől függetlenül, akár kell aktív központ akár nem, a többi áll és kell(het).

-
Szerintem itt az a gond, hogy ezekbe a házakba "kisközpontot/alállomást" kell telepíteni a sok/több ügyfél/végpont kiszolgálására.
Ehhez pedig az egész háznak közgyűlésen ehhez hozzá kell járulni + valószínűleg a szolgáltató kizárólagosságot is kér(het), minimum egy ideig... aka hűség, csak nagyban.
+ ugye meg kell oldani ezek tápellátását is, tehát elmű is kell hozzá stb stb.Ezért van az hogy ide nem kötik be csak úgy egy-egy ügyfélnek.
Ezt elő kell terjeszteni egy szokásos közgyűlésen és meg kell szavaztatni a lakók többségével, stb stb.

- szolgáltató telepíthet központot
- elmű kiépítheti a mérőponto(ka)t
- be lehet az egész házat kábelezni (hozzáférés a meglévő kábelcsatornákhoz, vagy új kiépítése)
... stb
(és persze ez mind pénz is az összes lakóra nézve, hacsak a szolgáltató nem vállalja át ezen költségeket vagy nagyrészüket)Én eddig akárhány társasházban laktam, midnenhol így ment/volt megoldva.
Ha a meglévő helyett új/másik szolgáltatót is akarsz azt is ugyanígy végig kell vinni.
Szerintem ezen így egyikőtök se ment végig.

(#50081) Hauptmann
Nem az a kérdés szeretnek e, sőt ők általában szeretnek, hisz ez jóval kifizetődőbb, mint egy egy kertesházba elvinni.
Csak sokkal bonyolultabb feladat. -
-
válasz
sziku69
#49981
üzenetére
WPA beállításoknál szokott lenni a key interval... tipikusan 3600 sec vagyis óránként...
De láttam már olyat hogy 60-ra volt állítva és dobálta a wifit.
Nem biztos ez a baj, csak egy tipp.
Én inkább gyanakszon interferenciára, vagy pedig a csatorna nem jól van konfigurálva... esetleg az eszköz nem tudja azt a sávszélességet amire a router van állítva, vagy automatikusan amire áll.
Néha a 20/40/80MHz csatorna sávszélesség is lehet baj... ilyenkor a visszábbvétele szokott segíteni... 20 a legkompatibilisebb, nyilván a leglassabb is cserébe. -
-
-
-
válasz
JegesEmber20
#49884
üzenetére
Ez mindig a WiFi-től elvárt teljesítménytől függ... a vezetékes résszel ritkán van nagy probléma... szóval arra az ilyen 20 ezer körüli gigabites ethernet routerek már jók lesznek.
De ha WiFi-n is akarsz minnél gyorsabbat, neadjisten vezetékest kiváltani érdemben, akkor zsebbe kell nyúlni...

Belépő szinten jó lesz ez, ha nem kell több WiFi.
-
-
válasz
Martin92HUN
#49756
üzenetére
Majd megfeleltetik valami hasonló árú csomagnak, hogy kb azonos pénzt fizess... általában így szokták csinálni (vagy újat köttetnek veled, akkor meg te választod ki).
A minőség meg gondolom majd hálózatfüggő lesz, ha bírja a hálózat akkor adják ami a csövön kifér saját csomagjaikban, ha viszont fejleszteni kell előtte a hálózatot, akkor passz... majd valami lesz, rosszabb biztos nem lesz mint előtte.

-
válasz
Martin92HUN
#49753
üzenetére
Nem fogják elsietni... majd egyszercsak jönnek, siettetni úgyse tudod.

Max arra készülj majd, hogy lesz egy nagyobb első számla.
-
válasz
wwenigma
#49740
üzenetére
Nem biztos... de mikor felmondja esetleg fognak erősködni ezzel.

Mondjuk én azt mondtam azért mondom fel mert nincs rá szükség megyek el külföldre... nem is kérdeztek többet.

(#49739) maszibmw
Alapvetően eléggé azonos a szolgáltatás minőség... talán az SD adások gyengébbek a DIGI-nél (némelyik adó elég ocsmány tényleg), de a HD adóknál elég minimális az eltérés, bár mintha ebben is picit jobb lett volna az UPC.
Nekem egyedül a Sport2 HD hiányzott az amerikai foci miatt... de hát ez van, cserébe fele annyit se fizetek az egészért hűség nélkül és gyorsabb a net nagyságrendekkel.

Szvsz megéri váltani összegészében. -
válasz
bkiky01
#49702
üzenetére
Ez a többi szolgáltatónál sem jobb általában, vagy pedig hiába a hűség, még úgy is drágább lesz.

Nyilván az új előfizetők a kedvezményezettek, a digi meg hűség nélkül is az utóbbi időkig a legolcsóbb volt... a többi szolgáltató hűség lejárta utáni/nélküli díjszabásáról nem is beszélve.
A T csak kb pár hónapja változtatott az árazásán, ezt annak köszönheted (mármint hogy olcsóbb).
Szvsz ne várd hogy a digi azonnal reagál rá üzletpolitikailag... majd ha sok lesz az elpártoló, akkor lépnek szvsz.Csak ugye az IPTV macera tényleg, pl a kötelező set top box, külön távirányító vs annyival hogy csak egy koax be a tévébe, vagy max egy kártya. Kábelt kell vinni újra minden tévéhez (ha nincs ott az ethernet ugye). Szóval jól meg kell fontolni.
(#49701) Hauptmann
Elég sok ilyen szolgáltatónál van már azis független vezeték nélkül, pl szüleimnél sincs a vonalasra kötve (és még külön fizetni sem kell érte). Egy sim kártyás kütyüvel megoldják... persze igazad van, de az sem leküzdhetetlen akadály (sőt a vezetéket sem tudják elvágni, ha profik és gondolnak erre
). 
-
válasz
bkiky01
#49693
üzenetére
Ha nem kell a telefon, azt visszamondod és máris olcsóbb.
Én sosem használtam egy szolgáltató vezetékes telefonját sem, mobil only a család.
Amugy szerintem az IPTV sokkal nagyobb kötöttség és macera, mint a digi koax... de te tudod.

Persze ha digi tv sem koax, akkor olymindegy ez a része. -
-
-
válasz
CyberPunk666
#49601
üzenetére
Van 100/100 csomag is... nálam először csak azt kötötték be és utána mégegyszer kijöttek az 1000-et kötni... de valszeg azért mert az ügyfélszolgálat is elb*szta az ügyem.

Szóval lehet rosszul kötötték be. A cat5e kábel az elég kell legyen. Ha jól van kötve.
-
válasz
CyberPunk666
#49598
üzenetére
Előtte is volt digi neted?
Először mindig 100-at kötnek csak be.A C7 teljesen jó, gigát is viszi, nekem is az van.

-
-
Akkor ezek szerint az már inkább a kerületi router lesz, a 10.1.128.145, nem az adott házé...

-
válasz
xpimpix
#49474
üzenetére
Nálam ilyen, szóval vagy a ház, vagy a III.ker központi routere... hát passz.

De packet lossom nincs, szóval másik lehetőség az, hogy az a hálózat amin vagy az túlterhelt, és ezért néha egy két csomagot elveszt... azzal viszont semmit nem tudnak csinálni, a fejlesztésen kívül (ha nem a kábelezés/csatlakozók a baj).
De a kábelezést mindenképp érdemes lenne megnézni esetleg újrahúzni minőségi kábellel legalább a lépcsőházi dobozig.
-
-
Pont ezért nem érdemes digire sem átállni... érdemesebb valami "függetlenre" váltani, amin mondjuk 2 lépcsős biztonság is van. Amugy én sem értem mi a bajod a google mail-el. Az az egyik legmegbízhatóbb és szinte minden eszközön mindenhol elérhető is.
Ha holnap megint szolgáltatót váltassz megy a digi is a levesbe.
-
válasz
Mr. Teddy
#49123
üzenetére
Mekkora a belmagasság?
Nálam úgy van megcsinálva, hogy az előszobában van állmenyezet 10 centi csak kb.
És oda van felpakolva minden, wifi router és nyilván ha nem digi lenne akkor a kábelmodem is ott lenne.
Én onnan vittem tovább a koax és a cat5e kábeleket is minden szobába még felújítás előtt.
Csak próbálok ötletet adni, hátha még meg tudod egyszerűen csinálni, ez még a legjobb megoldás szerintem és nem vészes.
Ha jól értem akkor az előszobából még minden szobába át tudnál vinni egy koax + cat5e/6 párt és utána szobán belül már mehetne a padlószegélyben a TV/számítógép/eszközökig.
Ha tudod csináld meg ezt.

Egyébként ha jól van megcsinálva a dolog akkor a 3-4 kanyar sem kéne baj legyen... koaxxal be kéne húzni egy erős fém behúzószálat és azzal az optikát. Ha netán mégis úgy akarnád.
Optikánál inkább a sugara a hajlításnak számít, hogy ne törjön meg nagyon, inkább azon bukhat el szvsz. -
-
válasz
sfdrakex
#48626
üzenetére
Ki mondta hogy nem használom ki?
Töltök fel munkát dokumentumokat, céges VPN, videó konf, töltök le játékokat (hivatalos), nézek 4K streameket... naná hogy kihasználom.
Ha nem is mindig sokat, de nem mindegy milyen gyorsan megy fel, vagy jön le a felhőből, stb.De azis igaz, nem a torrent feltöltés miatt van...

És igen azért is mert olcsó, tehát miért ne...

(#48627) bolic
Hát igen az ASZF-be benne van, innentől meg már csak a jóindulatukon múlik, kivel mikor mit csinálnak, ha "rosszalkodik".

Akkor még egész jól megúsztad.
Azért mégse a rendőrök törték rád az ajtót, hogy illegálisan megosztasz valamit nagyüzemben. -
válasz
sfdrakex
#48624
üzenetére
Azért mert 1 gigás anyagot szedtem le kb (sorozat rész fhd)... kicsit durva hogy ott hagyod egy órára és 65GB visszamegy.

Ezért megb*szhatnak, előbb utóbb keményen... én általában max 1-2 arányig tartom... de igazából nem a megosztás a baj, meg persze vigyék... hanem az hogy ha ezt 24/7-ben eljátszod tartósan. akkor lekapcsolnak, mint a huzat.

Én meg azért napi szinten szedem ezeket, így muszály önkorlátozni a dolgokat.
Persze amíg lassabb netje van az embernek ez nem probléma. -
-
válasz
sziszi-fuszi
#48616
üzenetére
Hozzá kell tenni a T csak nemrég kezdte ilyen olcsón dobálni a netjét... előtte brutális UPC szintű áraik voltak és úgy hogy csak ott akcióztak nagyon, ahol konkurencia is volt.
Pár honapja még a 120 megás csomagjuk is tizenezer volt listaáron hűségnélkül.
Mostmeg szinte minden csomagjuk 5-7k-ból megúszható hűség nélkül is.
Már csak az Invitel/UPC áraz horror szinteken ma, főleg kevés hűséggel vagy annélkül... szerintem ők is hamar kénytelenek lesznek igazodni.
(#48618) zsolt501
Jaja... bizony drágább volt.

-
-
válasz
szabonagyur
#48572
üzenetére
Mivel még hűség nélkül is olcsóbb mint bármi más, ezért bőven fel is mondhatod ha úgy kötöd bármikor.
De nem hiszem fel fogod...

-
-
Végre nálam is bekötötték az 1000-es netet... október óta vártam rá (akkor csak 100/100 Pro volt), akkor igényeltem.
Végülis 4 hónap alatt összehozták (úgy hogy 60 napra vállalták a visszaigazolásban), nem kapkodták el.


Aktív témák
Olvasd el az összefoglalót!
Társtopikok:
● DIGI kábel TV
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
Router kérdésekkel ezekbe a topikokba fáradjatok!
● Milyen routert?
● Router gondok
- Eladó Apple iPhone 12 64GB / 12 hó jótállás
- KERESEK: Poly Voyager 4320 M UC USB-C 218478-02M Part number: 77Z30AA
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LENOVO ThinkBook 13s G2 - i5-1135G7, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
(átrakunk, maradhat? vagy viszlát!)
Nem tudom mondjuk mi volt az utolsó időpont, amíg engedtek rá hűséget.
üzemeltetnek, de valójában arra meg nem is a közinternet lenne való, hanem a business jóval drágábban (vagy bármiféle szerver jellegű feltötést igénylő dologra).
) ár, milyen minőséggel és rendelkezésre állással? 


feltöltés...
