Új hozzászólás Aktív témák

  • Fuhur

    kezdő

    válasz antatom #69159 üzenetére

    Mostanság nagyon lelassultak. Nekem a vírus idején is egy hónapon belül megjöttek mindenhonnan a csomagjaim.
    Most meg arra lettem figyelmes a BG-nél is de több más kínai kereskedésnél, hogy azt írják "raktáron" majd eltelik egy hónap mire látom a csomagkövetőn, hogy végre tényleg feladták a csomagot. Addig csak a regisztráció látszik ami annyit tesz, hogy fel fogják adni (kértek rá csomagkövetőt).
    Volt, hogy írtam is az eladónak és akkor jött a válasz a vírusról, meg mindenről, de nyugodjak meg a mint lehet feladják :((
    Szóval türelem. A Paypalnál emlékeim szerint 60 nap (de biztosan több, mint 30 nap) a reklamációs idő. Ezt onnan tudom, hogy jártam már úgy, hogy lejárt az időm az eBay-en de Paypalon keresztül simán reklamálhattam és vissza is kaptam a pénzem.

Új hozzászólás Aktív témák