Új hozzászólás Aktív témák

  • cd334

    tag

    válasz Schaf #74201 üzenetére

    Szépen ferdítesz és egybemosod az FPV drónokat. Mert ugye ég és föld egy 30-40g propellervédős whoop és egy 5" versenygép között. Igen az 5" versenygépnek nem a játszótér a helye, de azért megnézném hogy milyen kárt okoz egy 40g whoop a légiközledésben(játszótéren). (Megjegyzem egy galamb szerintem veszélyesebb a légiközlekedésre és az emberekre, mint egy whoop. Szerintem jeladót az összes városi galambra és légtér zár esetén sokkoljuk őket, nehogy repüljenek(meg az összes többi madárra)). Láttam rólad is felvételt, ahogy körberepülnek whooppal.
    Továbbra is azt mondom kell törvény, normális élhető törvény. Lehet most jobb mint, x éve, de attól még nem jó a jelenlegi. Teljesen megértem, hogy bizonyis kategóriájú gépeket korlátozni kell és biztosítás regisztráció, stb... Sajnos a nem élhető szabályozás kontraproduktív. Jössz mindig a külfölddel, de mi itt élünk.

    (Nincs is jobb annál, mikor táborban a gyerekekkel whoop fogocskát játszunk(egy kis bemutató után). Eddig a legnagyobb baleset egy prop által betekert haj volt.)

Új hozzászólás Aktív témák