Új hozzászólás Aktív témák
-
zhagyma
őstag
" ... visszacsatolás is legyen a rendszerben, mint a SIM kártyáknál ..."
A DVB-CI rendszer egyirányú (adó -> vevő), mivel egyirányú műsorterjesztésre lett kitalálva. Most is van olyan szolgáltató, amelyik ad a TV-be CAM modult és előfizetői kártyát is (például: TVNetwrok, Tarr). A UPC nem ilyen és nem is akar. A digitális adásuk minősége sokak szerint tényleg jó.
" ... És miért biztonságosabb, ha a szolgáltatótól adott, szintén lemásolható, vagy megvásárolható beltéri egységben használom? ..."
Azért gondolják biztonságosabb mert, a STB sorozatszám + Ügyfélkód + Kártyasorszám együttese összerendelésre kerül. A kisugárzott stream csak akkor "megfejthető" a CAM modul számára, ha mindhárom adott sorozatszámú eszköz együttműködik.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Rekord vékony lesz a Z Flip7 is
- Medence topik
- Milyen GPS-t vegyek?
- Garmin Instinct – küldetés teljesítve
- DVB-T, DVB-S (2), DVB-C eszközök
- Hálózati kábelek és szerelésük
- Home server / házi szerver építése
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! Asus Rog Strix G731GU Gamer Noti! I7 9750H / GTX 1660TI / 16GB D4 / 512 SSD
- Samsung Galaxy S21 Ultra , 12GB , 128 GB , Kártyafüggetlen
- DOKKOLÓ BAZÁR! Lenovo, HP, DELL és egyéb más dokkolók (TELJES SZETTEK)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Billentyűzet magyarosítás magyarítás lézerrel is! 10-15ezer közötti áron! Óriási betűkészeletünk van
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged