Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz FollowTheORI #137344 üzenetére

    a telefonom felso kategorias oled (amoled), es neha azon sorozatozok (5.5" kb 20 centirol), szoval pontosan tudom mirol van szo. tetejeben nalam a projektor ismert arrol, hogy nagyon sotet jelenetekkel valamennyire bajban van (bar szubjektive kevesbe, mint egy IPS tv).

    namost, vehettem volna hasonlo aron egy 55"os OLEDet. vagy vetithettem 120"en ugy, hogy le kell sotetiteni, es a feketeje ugy se lesz olyan jo.

    paradox modon projektoron pont az urcsatak, amik sokkal de sokkal jobban neznek ki, mint egy 55"os TVn. vagy ott a love death and robots, a [link] zima blue epizodot (ami felig az urben jatszodik) demonstralni hasznaltam baratokkal, hogy ezt tudja a rendszer.

    bizonyos szint felett kompromisszumos lesz minden. allitolag egy deneverbarlangban egy sim2 egy megfelelo vaszonnal siman hozza az oled TVk kepet, de ott csak a projektor 30ezer eur.

    Miklós315: barati korben egesz nyaron kb ezt toltuk nalam :DDD.

Új hozzászólás Aktív témák