-
Fototrend
Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.
Új hozzászólás Aktív témák
-
haiduo82
aktív tag
válasz
haiduo82 #77622 üzenetére
Megjött a Nike csuka....pffff hát nekem nagyon bejön. Igaz, csak szobában próbáltam, mert akkora zuhé jött, hogy egyszerűen nem tudtam kimenni felavatni. Na de majd holnap
Féltem tőle kicsit a tesztek miatt, de nekem nagyon tetszik. Igaz, hogy nem pille könnyű, de én szeretem érezni a cipőket a lábam alatt. Azt hittem, hogy olyan merev lesz, mint a Deviate Nitro 1, de szó sincs róla. Persze nem hajlékony, de nagyon kényelmes, nagyon sok hab van a talp alatt, nagyon klassz a gördülés. Szóval elöljáróban ennyi, nemsokára igazi teszt
.
Új hozzászólás Aktív témák
- Thinkpad T480s 24GB RAM 1TB SSD (erős, könnyű, vékony gép) Windows 11 kompatibilis
- Bomba ár! Dell Latitude 7480 - i7-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Samsung Galaxy A04 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iKing.Hu - Apple Macbook Pro 13 Touchbar M2 -2022 - Használt, karcmentes
- AKCIÓ! nVidia Quadro P4000 8GB GDDR5 videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest