Új hozzászólás Aktív témák
-
Batman
őstag
válasz
attilam
#3037
üzenetére
Integrált intel vga-m van és eddig működött ,ugy hogy nem volt a kernelbe beleforgatva és az x11-drm csomagot feltettem, de az uj kernel óta, (2.6.20) sehogy sem megy.
Olvasgattam és láttam hogy másoknál is felmerült ez a probléma még a bugzillan is van róla infó, de azt nem igazan vágom hogy mi lenne a megoldás.
egy topic:[link]
más:
Kde-ben van valami lemezcsatlakoztató alkalmazás szép grafikus , ha egy lemezt nem csatol fel automatikusan attól még ézzel fel lehessen annak is aki nem ért hozzá.
üdv -
Sipi
addikt
válasz
attilam
#3008
üzenetére
Gondolom úgy érted, hogy LiveCD-ről bootolsz, csatolod a megfelelő partíciókat és másolgatsz.

Működni fog, de arra ügyelj, hogy a /proc, /sys, /dev dinamikus fájlrendszer, azokat ne másold. Illetve a /dev-ben, amikor nem fut az udev, van pár előre elkészített eszköz, ami kell a boothoz. Ha nem akarsz gondot, vagy ezeket is átmásolod, vagy beállítod a /etc/conf.d/rc-ben az RC_DEVICE_TARBALL értékét ''yes''-re. Ekkor elmenti az eszközöket egy fájlba, és ezt (is) használja következő bootnl.
Sipi
Új hozzászólás Aktív témák
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 15% AKCIÓ
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- PC Game Pass előfizetés
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



