-
Fototrend
Gyakori Kérdések
Új hozzászólás Aktív témák
-
FrezeR
senior tag
Sziasztok
Érdeklődni szeretnék, hogy aki használja a levél visszavonási lehetőséget, aminek ugye 30 mp a maximuma, az tapasztalt-e olyat mostanában, hogy ez az idő nem 30 mp?
A munkámból adódóan elég sok levelet küldök ki egy nap és bizony előfordul, hogy vissza kellene hívni a megadott fél percen belül a levelet, de az utóbbi napokban, több Gmail fiókot is tesztelve, ez hiába van beállítva 30 mp-re egyáltalán nem annyi, sőt még talán 10 mp sincs.
Ez a funkció megszűnt rendesen működni, vagy valami egyéb gond lehet?

-
FrezeR
senior tag
Sziasztok
Olyan problémám van, hogy ha pl. van egy előre megírt sablon szövegem és abban kicserélek egy szót, tehát átírom, akkor a szó elé illetve utána is berak egy "láthatatlan" szóközt a gmail amit aztán ki kell törölnöm, hogy ne tördelje szét a szöveget. Böngészőből írom a levelet, és mivel ez elég sok időt elvesz a javítások miatt elég kellemetlen a dolog.
Van ötletetek miért van ez?
-
FrezeR
senior tag
Sziasztok.
Egy már megírt levéllel kapcsolatban kérdeznék amit több partnernek is ki kell küldenem, és mint ilyen a levél 98%-a mindig ugyan az marad. Ám abban az esetben ha át kell írnom egy szót/mondatot benne, vagy kitörlöm és újat írok be a meglévő helyett, akkor a beírt új szó/mondat elé és mögé "láthatatlanul" beszúr a gmail rendszere egy-egy szóközt amit aztán mindig egyesével ki kell törölnöm. Ez elég idegesítő és időigényes, mert ha nem törlöm ki, akkor szétesik a mondat, és egymás alatt lesznek a szavak, vagy szótöredékek ha egy szónál csak betűcsere volt. Nem tudom elég érthetően írtam-e le, de tudja esetleg valaki, hogy ez miért van, és meg lehet-e valahogy oldani ez?
Köszi
-
FrezeR
senior tag
Sziasztok
Van olyan lehetőség Gmail esetében, hogy ha egy bizonyos címről érkezik levél, akkor azt automatikusan átrakja egy létrehozott címke alá, vagy mappába szóval lényegtelen csak az a fontos, hogy külön legyenek azok a levelek.
Köszi
Új hozzászólás Aktív témák
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- E-roller topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Fűnyíró topik
- Villanyszerelés
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- Elektromos autók - motorok
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- BestBuy topik
- További aktív témák...
- új akku Ár/ÉRTÉK BAJNOK! Dell Latitude 5330 i3-1215U 6magos! - 16GB 512GB 13.3" FHD 1 év garancia
- HP EliteBook 840 G7 14" i5 10210u, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Razer Iskur V2 Black gamer szék
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad Ultra Docking Station (40AJ)
- HP Pavilion 15 - 15,6" Full HD - Intel Pentium N3710 - 4GB - 500GB HDD - Win10 PRO - MAGYAR - DWD R
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


