-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
-
aleister
veterán
Nyitott vagyok a Lian-Li-től eltérő egyéb ajánlásokra is.
Ez az electric current jellegű effekt tetszik. Létezik ilyen más gyártótól is? -
aleister
veterán
válasz
tasiadam
#41979
üzenetére
Igen, csak így kvázi túlnyomás jön létre a házban, mert 2 db 14-es szívja be, de csak egyetlen 12-es fújja ki a levegőt. A plusz levegő bent reked a házban, ami az áramlást tekintve rossz. A különböző réseken, illesztési hibákon keresztül távozik a feleslegesen bepumpált plusz levegő.
Az optimális megoldás a semleges nyomás, a legjobb pedig elvileg a nagyon enyhén pozitív.Rakj fentre 2 db 120 mm-es ventit, aztán játszani kell a fordulatszámokkal (+füstölő teszt), hogy kb ugyanannyi legyen a befújt levegő mennyisége, mint a kifújté.
-
aleister
veterán
Sziasztok!
Szerintetek mennyire néz ki "bután", ha sima RGB ledes ventiket vegyítek aRGB-vel. Konkrétan elöl lenne 4 db aRGB-s, ami fújja be a gépházba a friss levegőt, fent és lent meg 3-3 db RGB-s a radiátorokon.
-
aleister
veterán
Feltételezem a technikai adatok alatt a légnyomásnál elírás az 5.31 a Silent Wings Pro 120 mm esetében. Még a 140-esnél is csak 3.64 van.
-
aleister
veterán
válasz
DravenMoral
#41261
üzenetére
Volt pár napja még 9000 körül is. Persze az sem olcsó. Ezért is kérdeztem, hogy milyen alternatívái lehetnek. Egyelőre az Akasa Apache tűnik a befutónak.
varmi2:
Előre igen. Fent még kétséges, de alapvetően a 45 a cél. -
aleister
veterán
válasz
DravenMoral
#41254
üzenetére
Megnéztem, az A-RGB-s Arctic csak 1.85 mm H₂O statikus nyomást tud. Szóval elvileg nem a legjobb radiátorhoz. Pedig hallgattam volna a józan szóra.

-
aleister
veterán
válasz
varmi2
#41251
üzenetére
Köszi! Akkor hiába kerestem a megnevezésükben.

Erre a Lian-li légkeverőre gondoltam. Az oldal legalján vannak a specifikációk.
MAX. AIR PRESSURE: 2.66 mmH2O (Maximum)
MAX. AIRFLOW: 61.3 CFM (Maximum)Akkor ezek statikus nyomásra lettek tervezve, ha jól értelmezem.
DravenMoral
Nekem állatira megtetszett a fenti Lian-linak az Eletric current nevű fénykátéka. Tudsz esetleg olyat, ami ehhez hasonló effektet csinál? -
aleister
veterán
Sziasztok!
A Lian-li ventiket egyáltalán nem láttam az ajánlott típusok között. Van ennek valami különösebb oka?
Illetve lehet, hogy láma kérdés, de honnét lehet tudni, hogy melyik venti static pressure vagy airflow? Radiátorhoz kellene.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 15 128GB Black használt megkímélt 100% akku 6 hónap garancia
- 233 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- Microsoft Windows, Office & Vírusirtók: Akciók, Azonnali Szállítás, Garantált Minőség, Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Akár Részletfizetés 0% THM ÚJ AMD RYZEN AM5 processzorok 3 év garanciával 27% áfaval
- Apple iPhone 13 Pro Max /128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:83%
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Grózi