Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag

    Üdv!

    Biztos volt szezonnal téma most a milyen fűnyírót kérdés, de most nem láttam legutóbbi hsz-ben így feltenném.

    ~100 nm-es kert fűnyírására keresek gépet, nagyjából heti 1 használatra. Az előző fűnyírónk bírta szerintem 14-5 évig utána a következő utód (mentségemre anyám vette) elromlott 1 év alatt. Akkor inkább megjavítottam az előző hosszú élettartalmú elektromost, de most már teljesen lehalt.

    1600W körül nézegettem őket, főleg az árukeresőn a vélemények szerint, de azt tapasztaltam, hogy ártól független szinte mindről írnak negatívumot. Ennyire sz*rra tervezik a mérnökök ezeket? Aldiban láttam 30-ért úgy voltam vele egye fene 3 év gari ha annyit kibír simán jó, de nem volt belőle egy sem, így netről kell valamit nézzek.

    Tudtok valamit ajánlani? Sok pénzt nem szánunk rá, mert csak itthoni használatra kell és itt sincs dzsungel, vízszintben van az egész kert. 40-50ezerre gondoltam max.

Új hozzászólás Aktív témák