-
Fototrend
Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsotty4
tag
válasz
4264adam #70743 üzenetére
Nem tudom melyik része a szakmaitlanság annak hogy akármelyik DX12 tesztet nézve nyilvánvalóvá vált hogy az NVIDIA erősen le van maradva az adott platformon. Egy kis olvasnivaló:
[link]Már most tiszta jelek utalnak rá hogy az AMD magas teljesítménynövekedést fog látni a DX12ből, míg az NVIDIA esetében egyelőre ködös a jövő. Külön aggódásra adhat okot hogy az Ashes of Singularity nevü DX12 játék fejlesztői nem tudták működésre bírni az "Async Computing" funkciót komoly teljesítményvesztésg nélkül, ami a DX12 egyik alappillére. A problémára az NIVIDIA csak kitérő választ adott.
Mint mondottam itt lehet kicsit többet olvasni a dologról : [link]Ha valaki kiad 60-70kt egy videókártyára az a legtöbb esetlen több évre előre tervez. Ezért mondom hogy jelenleg vagy AMD, vagy várjon egy kicsit amig az NVIDIA tisztázza a dx12 támogatást.
Új hozzászólás Aktív témák
Techpowerup VGA /GPU kiadások időrendben, valamint teljesítmény összehasonlítására alkalmas/
Játék tesztek és GPU vs GPU tesztek (Angol) Link 1 - Link 2
A GPU-k grafikus egységeinek listája: AMD, Nvidia, Intel ARC.
- BESZÁMÍTÁS! Asus H110M-K i7 6700 16GB DDR4 480GB SSD GTX 1660Ti 6GB Rampage SHIVA FSP 550W
- Xiaomi Redmi 9AT 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 35" ASUS ROG Swift PG35VQ curved GAMER monitor
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 12600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest