Új hozzászólás Aktív témák
-
Kiskokó
veterán
Helló
Segítsetek kérlek!
Vettem egy ASUS MX34VQ monitort nem kevés pénzért.
Oázistól van, kalibrálva kértem (kövezzetek meg tudom, de nincs időm így még gyári beállításon megy, illetve a hiba is a kezdetek óta fent áll csak most van időm írni )
2 hónapja van meg kb.
Szóval a hiba az az ,hogy teljesen random elmegy a kép a monitoron. Pár pillanat full sötétség majd vissza jön. Nincs "no signal" meg semmi ilyen csak fekete lesz.Először még a VGA ra gyanakodtam , hogy jobban kapja az ívet ugye 21:9 felbontás stb. Mert az elején csak igénybevétel alatt csinálta játék közben. De utána sima asztalon is vagy egy böngészés közben is csinálta. napi 2-3xszor előjön a jelenség.
De a VGA nem melegszik túl, meg terhelés nélkül is elsötétül így kizárnám.Na de akkor mi a baj ? Rossz a monitor? Esetleg kábel? az előző DELL gyári DP kábelét használom most nem akartam áthúzni.
Köszönöm
Helló
Új hozzászólás Aktív témák
- Dupla Óriás Konferencia Monitor Szett - 2 x 70" -Cisco MX800 (2xCisco Imola-70FPX)
- Microsoft Surface Hub 2s - Interaktiv 4K monitor/ All in one PC - I5 8. generációs - Piaci ár alatt
- Alienware AW3423DW QD-OLED monitor - 2028. 01. 24-ig tartó ALZA jótállás
- BenQ ScreenBar Halo
- WaveShare 4.3inch Capacitive Touch Screen LCD, 800 480, HDMI, IPS, Various Devices & Systems Support
- Honor 90 /12/512GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 16 Pro 128GB Desert -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3945, 92% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3747, 100% Akkumulátor
- Dell Latitude E7440 - i5, 8GB RAM, HDMI, eu bill - számla, 6 hó garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

