-
Fototrend
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
torma1981
veterán
Csakhogy sok mindenben változtak a jogszabályok. Nem csak nálunk. Ha kiderül, hogy változtatják a paneleket, akkor komoly büntetésre számíthatnak. Meg saját magukat szívatnák meg. Magyarázd meg ebben mi lenne nekik a biznisz? Az hogy mi volt régen engedjük el. Már nem az a világ van. Kit érdekel mi volt régen. Most a lényeg. A jövőt meg nem látjuk úgy sem.
-
torma1981
veterán
Ki tudja mi lesz 5 év múlva. Teljesen felesleges ezen izgulni. Nem lesz tuti, hogy más panelek lesznek és zsákbamacska mert ahogy írták az a vásárló megtévesztése. SOC téma meg szerintem túl van lihegve. Egy az, hogy úgy is megveszik, a másik meg mit számít az a pár százalék? Mostanában nincs nagy különbség. Nem erőgép egy telefon. Használni kell, nem tesztelgetni mennyi pontot tud, stb.
-
-
alaves
addikt
Ha otthon beüzemelted (vagy ha áruházban veszed és előtte megnézed), akkor egyszerű eldönteni:
WOLED: (sárga-fekete teszt) fehérnél minimális eltérés
Triangular RGB OLED: fehér objektum kontúrjai fekete alapon
Valóban az elég kellemetlen, ha megrendeled és küldheted vissza, mert nem azt a fajta kijelzőt szeretted volna.
-
torma1981
veterán
Ennyire nem kell borúlátónak lenni. Saját magukat járatnák, le ha nem így lenne amit leírtak. A mostani s90, s95 szériába tuti QD lesz. Miért ne lenne? Az új széria az s80 kisebb méretek az más. Miért kell mindjárt az nézni hol vernek át minket? SOC az megint más. Ott régen lehet tudni melyik régiókban mivel adják. Nem veszel zsákbamacskát.
-
ρσгτσ
addikt
VA/ADS esetében is így van Samsung -nál, de nem hiszem, hogy OLED -nél is így lesz. Majd kiderül. Az viszont biztos, hogy a 3 feljebb említett méreten kívül mindegyik WOLED lesz.
Mondjuk annyira nem is baj, mert kisebb, 42-48 -as méretben sokan szeretik monitornak használni a TV -t. Arra meg a WOLED jobb. A legnagyobb méret viszont már más téma.
Új hozzászólás Aktív témák
- Dell Latitude E7270,12.5",FHD,i7-6600U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- Lenovo Thinpad üzleti kategóriás notebookok - i5 - i7 - Ryzen - nagy választékban számlával - 03.11.
- LG 55QNED823RE / QNED / 55" - 140 cm / 4K UHD / 120Hz & 4ms / HDR Dolby Vision / FreeSync + HDMI 2.1
- BESZÁMÍTÁS! Asus Rog Maximus IX Hero Z270 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- 2000GB NVMe SSD, 1 év gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Vhiktor