-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
pmonitor
aktív tag
válasz
sztanozs
#15629
üzenetére
>Alapvetően ez nem egy programozási fórum, vsz nem fogsz találni túl sok fórumozót, akit ez különösképp megmozgatná
Igazad van. De azért úgy néz ki, hogy olvassák(nem tudom, csak gondolom). Abból gondolom, hogy azért a google az első oldalon hozza az oldalam az "1D vágás" kulcsszóra(ezúton is szeretném megköszönni azoknak, akik meglátogatták az oldalam). Igaz, nem csak ezen a fórumon vagyok, de azért a legaktívabb itt vagyok.
Mondjuk azt látom, hogy itt a rendszeres válaszadók nagyon nagy többségét nem érdekli a konkrét problémák kóddal, vagy legalább pszeudokóddal való megoldása). Ez nem feltétlenül baj. Ráadásul azért van kivétel is. Egyébként az "ország legnagyobb fejlesztői portál"-jának nevezett fórumon sem volt szokásban a kód/algoritmus adása a rendszeres válaszadók között. Én kivétel voltam. Amire tudtam válaszolni, arra válaszoltam. Csak a moderátor ott is a "rizsázást" tartotta "a priori"-nak. Mondjuk részben meg lehet érteni olyan helyen, mint ez a fórum, ahol alapvetően nem a programozás a fő irányvonal. De sajnos ott is csak ez megy. Mondjuk abból a szempontból meg lehet érteni, hogy ha valaki viszonylag hosszabb kódot ad, akkor egyrészt abból ki lehet venni, hogy valóban van-e köze a programozáshoz(tehát gyakorló programozó-e). Lásd joysefke-t, aki viszonylag rövid idő alatt összeállított 1 kódot, OOP elven. Másrészt viszont az is kijön, ha valakinek lövése sincs az egészhez. Ezért nem adnak kódot/pszeudokódot, még ha tudják is a választ. Meg amúgy is könnyebb a rizsázás. De ez a felfogás szerintem nem lenne megengedhető egy magát fejlesztői oldalnak tituláló oldalon. Itt még azért jobban elfogadható.
Ugyanakkor nem tagadom, hogy az esetleges olvasók miatt linkeltem be az oldalam ide többször is. De gondolom ez nem bűncselemény.
A fórumozásnak van rossz és jó oldala is.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
- Napelem
- Feltörték a regisztrációmat vagy elvesztettem a belépési emailcímet, 2FA-t
- Gumi és felni topik
- Kés topik
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- 3D nyomtatás
- Azonnali fotós kérdések órája
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- Eladó QNAP TS-264-8G 2-Bay NAS (2x 2,5GbE LAN, 2x 2 x M.2 slot, 1x PCIe slot)
- E14 Gen5 14" FHD+ IPS Ryzen 5 7530U 16GB 256GB NVMe magyar bill ujjolv IR kam gar
- X1 Carbon 9th 14" FHD+ IPS i7-1165G7 16GB 256GB NVMe ujjolv IR kam gar
- Thinkpad T14 Gen3 14" FHD+ IPS i5-1235U 16GB 256GB NVMe IR kam gar
- Ryzen 5 4600G + ASUS alaplap egyben
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÁRI TÖLTŐK Macbook Magsafe 1 és 2 Budapest,/MPL/Foxpost
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3791
- 2000GB NVMe SSD, 1 év gar
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

A fórumozásnak van rossz és jó oldala is.
