Új hozzászólás Aktív témák

  • ClioRS

    őstag

    válasz Morden24 #47 üzenetére

    Tudtommal nem kötelező, mivel a törvény értelmében csak úgy szerepelhetsz a fotó, hogy a beleegyezésedet adod. Ha ez nincs meg, akkor bizony nem használhatják fel a képedet. De szólj, ha nem így van.

    Nemzetbiztonsági kérdéseket értem, azokat nem is kérdőjelezem meg. Ugyanígy a wifi és más adatgyűjtést sem, mivel azt is rossznak tartom. De az egyszerű fényképezéssel semmi problémám nincs, ha az segít másnak egy adott szituációban.

    Egyébként érdekes felvetés ez a "nagytestvér" dolog. Nem kell ahhoz fotózás, meg hajcihő, hogy megtudjanak rólad valamit. Ha akarják, akkor még azt is megtudják hány zsepit használsz el orrtörlésre. Egy ilyen technikai világban az egyszerű ember nincs biztonságban, még a komoly biztonsági rendszerrel rendelkező nagyvállalatok se, pedig ők nem kevés pénzt költenek rá.

    GoodSpeed:
    "Arról nem is beszélve, hogy most ugyan béke idő van, de simán feltérképezik a katonai bázisokat satöbbi..."

    Azért az nem igazán úgy működik :DDD

Új hozzászólás Aktív témák