Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    Minden elmeroggyant próbáljon kinézni a kis kartondobozából.
    Vajon csak és kizárólag a DDR5-ök esetében van ellátási probléma? Vagy ez csak egy újabb eset a széles körű globálisan jelentkező ellátási problémák között?
    Én ugyan nem értek hozzá, csak úgy találgatok:
    A korona befékezte a termelést, és csökkentette a beruházási kedvet. Gyakorlatilag az összes kormány rengeteg pénzt öntött a piacra, hogy a negatív hatásokat ellensúlyozza. A pénzt el kell költeni, tehát beruházásokba kezdtek. A beruházási kedv növekedése a kereslet növekedéséhez vezetett egy olyan világgazdaságban, amelyben a termelés csökkent a járvány miatt. Ez mellett épp gazdasági háború közepén vagyunk, amely elég szépen mogyorózza az ellátási láncokat. A logisztika az asszimetrikus szállítások miatt padlót fogott. Az, hogy a sok csökkent képességű mind kriptovalutát akar termelni, így szétbarmolva a hi-tech piacot csak az "i"-re teszi fel a pontot.

    Most tegye fel az a kezét aki a fentiek után szükségesnek ítél egy konteot.
    Annak így előre üzenem: Felebarátom! Már szimpla kábelből is hiány kezd kialakulni!
    De nyilván ne annak higgyetek aki rálát a dolgokra, hanem arra a szürkeállományra hagyatkozzatok, amivel rájöttetek a titkos összeesküvésre! :C

Új hozzászólás Aktív témák