Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
szaboi6512
#8598
üzenetére
#8598szaboi6512, #8599Ricsii2001
Tökéletes, köszönöm szépen a segítséget!
-
Ricsii2001
tag
Szia!
Nagyon könnyen le lehet tölteni videókat az RTL.hu oldalról, a Hege1234 által fejlesztett kis program használatával.
https://mega.nz/folder/6NoFkI4K#EpLa43nZPJembJLOrWPEXQ/folder/rZhGXaTK
Azonban ehhez már elengedhetetlen a Python. A mappában találsz egy TXT fájlt, amiben le van írva, hogy mit hogyan csinálj. Ha a telepítéssel kész vagy, akkor a programban a DRM nélküli VOD-on belül a 06-os menü szolgál az RTL.hu oldalról való letöltésre. -
szaboi6512
őstag
-
lupez
csendes tag
válasz
szaboi6512
#8594
üzenetére
Szia,
most kezdtem tölteni. Nagyon nagyon köszönöm

-
szaboi6512
őstag
válasz
szaboi6512
#8591
üzenetére
1 évad 1-52 rész. Ennyi van fent az oldalon. -
mnnorbi
tag
Sziasztok. Tudnátok abban segíteni hogy lehetne legegyszerűbben egy jobb minőségű videóra rávágni a magyar hangsávot? úgy ha esetleg más a videók fps-e is?
-
mgergo76
tag
TVGO-n 720p a maximális felbontás élőadásos visszatöltés esetén?
-
szaboi6512
őstag
-
lupez
csendes tag
válasz
szaboi6512
#8588
üzenetére
Igen az összeset szeretném kérni, ami fent van. Én negyven valahányat láttam, de bármennyi van jöhet, gyerkőc imádja
nagyon koszonom -
cof
veterán
válasz
szaboi6512
#8588
üzenetére
Talán elég ha csak átdobod neki a manifest.m3u8 linkeket, ahogy nézem nem időlimites mert mindig ugyanazt adja az oldal.
szerk.: ja de az... nem szóltam
-
lupez
csendes tag
Sziasztok,
régóta olvasom itt ezt a topikot, bár eddig mindent megtudtam oldani az itt leírtak alapján viszont,
abban kérném a segítséget, hogy akinek van esetleg tv2 prémiuma az a Ben és holly apró királyságát le tudná tölteni ?
Köszönöm előre is! -
Hege1234
addikt
válasz
danergo
#8585
üzenetére
pl. python-al könnyen megoldható
amúgy m4sport-nál az ip csak dísz az m3u8-ban..
az m3u8-ból nem azok a linkek kellenek01. valamelyik python telepítése
pl.3.10 verzió telepítése
https://www.python.org/ftp/python/3.10.5/python-3.10.5-amd64.exe
(installálásnál az add to path rész mindenképp legyen bejelölve!!)
02. nyitsz egy command ablakot
pip install requests
(csak simán beírod és enter..)
03. ha ezek megvannak innentől már mindig csak ezt az m4sport_vlc.py fájlt kell elindítanod hozzáez így összeszedi a friss m3u8 linket majd átadja a vlc-nek ami teljes képernyőn indul, amint betöltődik a stream úgy lesz fullhd..
-
danergo
csendes tag
Sziasztok! Minimálisan off, de erősen kötődik ide, hátha valaki tud segíteni:
Van az m4sport.hu/elo oldal, ahol az M4-et lehet nézni.
Ismeri valaki ennek a lelkivilágát? Chrome media-internals-ban vannak m3u8 url-ek, pl:
20000.m3u8 magyar hang, 10000-10005.m3u8 video stream (240p-1080p).Ha megnyitom egy böngészőben, és utána ezt az m3u8-at bedobom egy vlc-be, akkor a VLC lejatsza a streamet (de ugye külön van a hang, szóval csak vagy videó, vagy csak hang van).
Külföldről szeretném nézni, HD minőségben, és eléggé kalandvágyó vagyok ahhoz, hogy kiserletezzek, pl egy remux opcióval.
Amit nem értek, hogy mi indítja el a streamet. Pl ha böngészővel elindítom és utána VLC-vel is, akkor megy a VLC, es akár be is zárhatom a böngészőt, jó marad.
Ha másik Ip címről inditom a vlc-t, semmiképp sem jó: az m3u8 címekben egyedi azonosító van, ami úgy tűnik a kliens böngészőben generalodik valahogy.El lehet indítani az m4sport.hu/elo streamet a VLCben, anélkül hogy szükség lenne a böngészőre?
Köszönöm!
-
Hege1234
addikt
nem a link a lényeg, az nyílván már nem létezik...

a programmal lehetett volna adatbázist készíteni
(persze, én se csináltam, de a lehetőség ott van/volt..)
linkenként pár mp mert csak a decr...-hez szükséges adatokat szedi hozzá össze..
9999- ig nem tiltott volna le![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
amúgy nem azt írtam, hogy miért nem mentetted le a linket vagy a tartalmat, hanem csak annyit, hogy még mindig ott a szerverükön változatás nélkül...
-
cocka
veterán
-
cocka
veterán
Illetve még arra sem. Ez a vicc az egészben, hogy oké engedjük el a másolhatóságot rendben. Letöltöttem egy még RTLMost+-on elérhető videót, szépen ment offline-ban. Lefrissült ez a fos RTL+-ra ugye Active lett, de mivel csomó videót töröltek az oldalról, már az sem érhető el, így hiába van meg "offline", licencet kér a drága a lejátszáshoz és mivel azt nem tudja megújítani a már nem létező videó miatt, ezért nem tudod lejátszani, hiába offline hiába rejtett, hiába nem tudod másolni, BUKTA!
-
mystes
csendes tag
sziasztok
lehet, hogy már volt, akkor elnézést. ugye a most újrafigurált RTL csomagok közül előfizettem az RTL+ ra, ami lehetővé teszi a leírás szerint a letöltést. de nem találom, hogy hogyan. tudna valaki segíteni? köszönöm. -
Bozek
nagyúr
Ha csak az fps különböző, akkor ennyire egyszerű (a Change Tempo-nál a Percent Change érték AudaCity-ben):
23.976-os eredeti 25-ös magyar -> -4.096%
25-ös eredeti 23.976-os magyar -> 4.271%Az, hogy nem illeszkedik pontosan, nem az fps miatt van. Jobb esetben csak a jelenetek közötti szünet a gond, az egyszerűen orvosolható. De vannak olyan esetek is, amikor kimaradt jelenetek okozhatnak gondot, de még ez se annyira nagy probléma. Vagy volt olyan is, ahol még a zene is más volt az angol, illetve a magyar hangban, azonban ez is megoldható. Az egyedüli, ahol nem akartam annyi munkát belefektetni, az az volt, ahol a két verzióban a képkockák között volt különbség, és ezek nem mindig ugyanabban a verzióban maradtak ki, hanem hol az egyikben, hol a másikban.
-
skopy
tag
Sziasztok. Az rtl.hu oldalról szeretnék videót letölteni.
Ötletetek van mivel lehetne. Nem értek hozzá , ezért fordulok hozzátok segítségért. -
cocka
veterán
válasz
Smalody
#8565
üzenetére
mert van HD forrásom arra ráigazitom a hangot
Ó hát hogyne! Én is azt hittem milyen egyszerű lesz, hogy egy magyar hangot ráillesztek a külföldi videoképre. Ha különböző fpsűk a videók, akkor simán előfordulhat, hogy akárhogy nyújtod a hangfájl hosszát, nem lehet pontosan a képsorra illeszteni, mert lesz olyan rész, ahol szinkronban van és lesz olyan, ahol kikerül a szinkronból és lényegében az egész videó alatt ez váltakozik, hogy hol jó, hol nem jó. Ja igen, újrakonvertálás nélkül meg végképp esélyed nincs ilyesmire.
-
tibor998
friss újonc
válasz
Tévé Maci
#8381
üzenetére
Köszi a feltöltést az újabb m3 letöltő verzióról!
Egy filmes barátom ugyanezt a verziót használja, neki működik is. Nekem sajnos nem.
Miután rámegyek a letöltésre, kiírja, hogy "valami nem jó!"
Ez exe-ben ezt látom:
youtube-dl.exe -o "A:\a\M3\Zsebtévé - 69. rész (69. - 67).mp4"
Filmes barátomnál pedig ezt látom:
youtube-dl.exe -o "A:\a\M3\Zsebtévé - 69. rész (69. - 67).mp4" "https://stream10.nava.hu/rQlnPpEAPXpZePZo/_definst_/amlst:M3-87A48995110999596/playlist.m3u8?type=m3u8&sessid=XsdAcFiYbuPjLqxWaz7kbIThnBFguCNlUWR5p8odlQiDtXj6Ozm68GQ0XjfpkjkL&lb=FkPjQd%2FykqTEax8gEie1G2W9Pb6Mz0RateZnseSV0ks%2Fq9iwU13SMZsimg1SYyFuF5ORh6%2FT%2FfHf%0D%0ADJio4J0MhQ%3D%3D%0D%0A"
Itt lehet az elakadás, hogy a "https://stream10.nava.hu....-t nekem már NEM érzékeli a rendszer, emiatt sajnos nem megy a letöltés. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy ez mitől vajon mitől lehet? Előre is köszi!
-
meoindil
aktív tag
Üdv mindenkinek!
Nincs valakinek ötlete hogy tudnám ezt letölteni?
Destan 28. rész
Sajnos mindkét megadott link a Vidstore.me-re mutat, ahonnan nem sikerül letöltenem se böngésző kiegészítőkkel se JDownloaderrel.
Ha csak a magyar felirat kinyerhető lenne az is jó, mert az epizódot megtaláltam a YT-on is. -
mnnorbi
tag
Azt se várom el nyilván h valaki előfizessen miattam. van magyarországi ismerős és ő se akar, csak ha van valaki aki amúgy is előfizetne vagy már előfizetett és esetleg a családját nem érdekli akkor örülnék neki, de az se baj ha a családja mellett elküldi annyi h én akkor nem tudom használni mikor ők használják.
-
mnnorbi
tag
válasz
Ricsii2001
#8554
üzenetére
De akkor ott is meg kell várni míg küldenek kártyát? Egyszerűbb lenne ha valaki megosztja a fiókját nyilván nem trollkodás miatt akarom h jelszót változtassak vagy ilyenek és nem adnám ki senkinek.
-
mgergo76
tag
válasz
Ricsii2001
#8554
üzenetére
Az ingyenesnél nincs olcsóbb...
-
mnnorbi
tag
Valaki rtl+ fiókját megosztaná? külföldről nem lehet előfizetni
-
Ricsii2001
tag
válasz
Hege1234
#8547
üzenetére
Ki tudja?
Talán egy olyan rendszeren, amin eleve semmit nem lehet felrakni a Microsoft Store-on kívül, mint a Windows 11 S. Az S rendszerek agyon vannak korlátozva, és csak a Microsoft store-ból enged fel dolgokat. Az én laptopom is ilyen rendszerrel volt árulva, hazahoztam, és egyből letöröltem róla, mert számomra használhatatlan volt, és felraktam rá egy normális Windowst. -
Laci170
újonc
Köszönöm a sok segítséget Hege1234 !!!!!
-
Hege1234
addikt
válasz
Smalody
#8540
üzenetére
2 verzió is van a naván, egyik szarabb mint a másik..
[link]egyébként ezt magad is megoldhattad volna..
[link]chrome11
kb annyi, hogy egy filmet ami lenne 3-4GB
azok apró szeletekben vannak amit a böngésződ a háttérben folyamatosan letöltöget és egyből nézheted a filmet és nem kell megvárnod, amíg a 3-4GB ot letöltiazért problémás menteni mert nem arra lett kitalálva, hogy ottmaradjon a gépeden
legtöbb esetben azok számítanak problémásnak ahol a szolgáltatónak fizetsz/havonta fizetsz a tartalomért és esetleg még limit is van rá, hogy meddig nézheted vissza az adott tartalmat
itt általában egy külső szerveren vannak tárolva a kulcsok az adott tartalomhoz
ha nincs meg a kulcs letöltve lejátszhatatlan lesz..az olyan oldalak amik reklámokból tartják fenn magukat, néha ezek számítanak a legproblémásabbnak kb minden javascript trükköt bevetnek csak, hogy az oldalukon
nézd a tartalmaikat
mivel agyontömörítik a tartalmat a kisebb méret miatt
a bitrate van hogy az 1000-et se éri el
így hiába a hd/fullhd nézhetetlen lesz a tartalom mert egy gyors mozgásnál szét fog esni a kép, emiatt általában nincs is értelme kibogarászni a trükkjeiket és letölteni az ilyen tartalmakat..írj inkább egy konkrét linket ahonnan le akarsz tölteni
arra egyszerűbb példát írnunk, hogy hogyan töltheted le.. -
chrome11
csendes tag
Sajnos nincs osszefoglalo, tudna valaki linkelni magyarul leirast, hogy mi a stream lenyege es miart problemas azokat menteni?
-
Smalody
újonc
Hali valaki ezt le tudná tölteni? köszi
https://nava.hu/id/284636/
-
Hege1234
addikt
jelenleg akár 11.16 ig is vissza mehetsz
majd a jobbra balra nyilat használva bármit
kiválaszthatsz az epg-ből a már kiválasztott csatrnáhozCoF
4-5 napos a live náluk és az epg van "ráfűzve" (azzal szeletelik)
kb így működhet náluk..
én se tudok 10 napra visszamenni
csak amíg az epg van -
cof
veterán
Itt sem visszanézhető, meg MindigTV GO alatt sem. Ez valami bug, hogy így kijátszható. Gondolom minden csatornát 0-24 rögzítenek az összes szolgáltatónál ahol van ilyen műsorvisszanéző szolgáltatás, csak időbélyeg és EPG alapján dől el, hogy viszzanézhető-e. Volt már rá példa, hogy az előző műsor belelógott a következőbe visszanézésnél, pedig az nem volt visszanézhető.
-
szaboi6512
őstag
-
cocka
veterán
Most akkor ez az MVM-es cucc jó példa arra, hogy Trékomnál elérhető utólag, Vodánál meg nem?
-
cocka
veterán
válasz
szaboi6512
#8517
üzenetére
Ja vodkafon TV-n is vicces. Nem került visszanézőbe és nem tudják mikor lesz a következő. A sorozatrögzítés persze ott van, de értelme nincs, mert ha fingjuk nincs mikor lesz legközelebb (ha lesz egyáltalán), akkor mit sorozatrögzítene rajta, a semmit? LOL
-
Hege1234
addikt
válasz
szaboi6512
#8528
üzenetére
nem így kell
pedig még videót is csináltam, hogyan kell használni..az ott lévő epg linket beírod
ahova kéri a linketráböksz a csatorna logójára, hogy elinduljon a stream
látni fogod a konzolba, hogy pár mp után összeszedte az adatokat a kiválasztott streamrőlvisszalépsz egy oldalt, az epg-be kikeresed azt amit rögzíteni akarsz műsort
ráböksz és az továbbvisz egy oldalra aminek majd beírod a linkjét -
Macika66
őstag
-
Hege1234
addikt
válasz
szaboi6512
#8520
üzenetére
épp az a lényege, hogy nincs jelentősége, hogy visszanézhető-e vagy sem
csak a link kell hozzá amit kiad, ha ráböksz epg-n keresztülszerk:
[kép] -
Hege1234
addikt
válasz
szaboi6512
#8517
üzenetére
azt már megoldottam, 3-4 napig minden letöltehtő a tvgo-ról
itt írtam is, hogy hogyan:
[link] -
válasz
szaboi6512
#8517
üzenetére
Köszönöm, hogy megnézted.
-
válasz
szaboi6512
#8514
üzenetére
Itt, ha legörgetszt a tv műsorokhoz, szombaton volt az adás. A további műsorok részt le kell hozzá nyitni a hasáb alján.
-
Macika66
őstag
Köszönöm mindkettőtöknek!
Lent is van!
Szuper! -
segxpir
csendes tag
A Hege1234 féle yt-dlp batch leszedi.
Egyszerre írtunk.
-
Macika66
őstag
Ma este volt az m5-ön ez ( https://mediaklikk.hu/video/mvm-zenergia-2022/ ) , fent is van, de én azt szeretném, ha lent is lehetne.
Hogyan lehetne lehúzni?
Köszönöm előőre is. -
Laci170
újonc
válasz
szaboi6512
#8506
üzenetére
Tudom. Köszi már megoldódott.
-
Laci170
újonc
Sziasztok!
Nem tudná valaki letölteni nekem ezt a filmet az RTL+ -ról?
Zoey rendkívüli karácsonya -
mnnorbi
tag
válasz
Ricsii2001
#8502
üzenetére
írtam privátba
-
mnnorbi
tag
válasz
Ricsii2001
#8502
üzenetére
igen tudom a mostani ingyenes tartalmakhoz is mindhez kell vpn meg fiók
-
Ricsii2001
tag
válasz
mnnorbi
#8501
üzenetére
De azt ugye tudod, hogy a legtöbb Tv2 Play-es tartalom esetében VPN szükséges, ha külföldről szeretnéd nézni, még pedig olyan VPN, ami képes Magyarországhoz csatlakozni? Legalább is az ingyenes TV2 Play esetében ez így van, a prémiumnál meg gondolom pláne. Mondjuk az RTL Plusznál is így van, előfizettem rá, és külföldről nem megy semmi olyan, ami prémium. Most is olyan VPN-t keresek, ami csatlakozik Magyarországhoz rendes sebességgel, és műkködik vele az RTL, tehát nem a "M247" szolgáltatón keeresztül adja a VPN-t.
-
mnnorbi
tag
válasz
Ricsii2001
#8498
üzenetére
külföldön vagyok így ez nem megoldható csak az ha valaki ad kódot vagy használhatjuk ketten a fiókját
Új hozzászólás Aktív témák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Lexus, Toyota topik
- sziku69: Szólánc.
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Alkoholista nevelde
- Motoros topic
- Spórolós topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- További aktív témák...
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Humble szökevények 500-2500Ft
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 15% AKCIÓ
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- Eredeti Lenovo 230W töltők - 4X20Z83995
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 7 32GB fekete színben, független
- Creative Sound BlasterX G6 7.1 USB külső hangkártya
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Példaként csak:
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





