Új hozzászólás Aktív témák
-
sz_abika
addikt
válasz
AD4MINATOR
#240
üzenetére
En tegnapelott dontottem rekordot: 97%os shotgun ment mellé...de negativ csucs is meg volt mostansag. Katonat kellett kiszabaditani a kigyobol es mivel ha nem durrantok ra, akkor meghalt volna igyis ugyis. 16%ra hit

Szoval erdekesek a szamok az ujban...
-
fogtunder
nagyúr
válasz
AD4MINATOR
#242
üzenetére
van azért jópár ellenfél, akit nem akarsz slashelni, mert rossz vége lesz.
-
Shadowguard
senior tag
válasz
AD4MINATOR
#240
üzenetére
Na igen
Ugyanott visszatöltés után a gránáttal is sikerült elhibáznom másik két Adventes nyavalyást. Azt, hogy a béna rookie nem pont oda dobja a tojást ahová kell még megértem. De hogy simán elhibázza mind a két ellenfelet... Alig várom mikor jön az a rész, hogy a gyűrűt dobja el 
-
micafighter
nagyúr
válasz
AD4MINATOR
#225
üzenetére
Ez egy ilyen mazochista játék
Nem kell egyből ugrani a blacksite küldetésekre és a számláló miatt sem kell izgulni amig a feléig nem ér, utána viszont már menni kell, én most pengeélen táncolok, 1-2-3 kocka hiányzik a számláló beteléséhez már vagy 10-15 órányi játékidő óta 
Ha most kezdeném újra az előző rész satelite rushoz hasonló módon úgy a kontaktok kiépitésével kezdeném, a számlálóval nem törödnék amig a feléig ér. Afrikára fokuszálnék mert nagyon lecsökkenti az új emberek toborzásának költségét.
Fontos az is hogy legyen elég embered, legyen utánpótlás, legalább 3 csapat amit be tudsz vetni, mert az egyik legveszélyesebb dolog mikor egyszerre lesérülnek a legjobb embereid, és nincs megfelelően képzett utánpótlás.
Van amúgy egy megoldás neked, nagyon könnyen lehet szerkeszteni a doomsday számláló maximális értékét:
Megkeresed az Xcom 2 telepitési helyét, nálam igy néz ki:
D:\Steam\steamapps\common\XCOM 2\XComGame\Config
DefaultGameData.ini -re jobb katt és szerkesztés. Egyszerü notepadben tudsz benne értékeket szerkeszteni. Ctrl + F-el tudsz benne keresni, keress rá a
AlienHeadquarters_DoomMaxValue kifejezésre. A következőt fogod találni:
Alapból a számláló maximális értéke 12, ezt nehézségi szintenként külön tudod állitani, egyszerüen ird át más értékre, és bal fent fájl, mentés

Keresel egy töltést ahol még 1-2 kocka hiányzik, kitolod a max értéket és folytatod a játékot

-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
AD4MINATOR
#225
üzenetére
Nekem meg resistance kontakt nem volt elég, hogy megtámadjak blacksiteokat. Life sucks.

-
pilota
tag
válasz
AD4MINATOR
#136
üzenetére
Hehe és a játékban mert csak krik krakszok vannak valami orosz pontosan kéne hányadik menü lent ott hányadik sor
-
PhilBrick
őstag
válasz
AD4MINATOR
#113
üzenetére
Na, sikeresen befejeztem. Jól szórakoztam, határozottan fejlődés az előző részhez képest. Néhány részletet szándékosan hanyagoltam a következő végigjátszásokhoz.
1. Ha egy-két lopakodós ranger felderít nekik, meg lehet így is oldani. De a vegyes csapat szerintem könnyebb és élvezetesebb. A heavyk sokkal hasznosabbak mint korábban és egy specialista is hasznos a csapatban.
2. Kivégezni, visszatámadni nagyon jó machete. Valakivel megpuhítod, aztán odarohansz és levágod. 3 fős csapatokat simán elintéz egy kör alatt egy gránát és egy ranger.Nincs időkorlát tudtommal. Szóval főszálon gyorsan végig lehet rohanni, viszont gyakorlatilag végtelen ideig csinálhatod a mellékküldiket. Viszont ha vége, akkor vége van.

Új hozzászólás Aktív témák
● A spoiler formázás a topikban elérhető.
- Steam deck 512 Oled (100%os akku)
- Apple MacBook Pro 14 M5 PRO 15C CPU/16C GPU / 24GB / 1TB SSD (MGDR4MG/A) Space Black
- APPLE MACBOOK PRO 14 M5 MAX 18C CPU/32C GPU/36GB/2TB SSD (MGDU4MG/A) SPACE BLACK
- Üzletből, garanciával, Lenovo IdeaPad Slim 5 14IRL8 i7-13620H 16 szál /16GB RAM /1TB SSD /OLED
- DELL 5050 MT CORE i7 6700 GAMER PC 16Gb DDR4 512Gb SSD DVD GTX 1060 6GB DDR5 WIN11 1Év GARANCIA!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest





