Új hozzászólás Aktív témák
-
hahakocka
őstag
válasz
Busterftw #9678 üzenetére
Mi a mesterséges egy 10% közeli értéket írtam mindkét NV és AMD oldaláról ami már akár érzékelhető sebesség difi, egy 1-2-3% nem annyira s az afeletti értékeket néztem ez mi a propaganda? Akár az NV is lehetne elől de itt most egy 15 vs 12 volt a 8% vagy afeletti eredmények esetén, RT tesztekkel együttesen. Én csak azon értetlenkedtem mint mondottam hogy hogy nem volt elég olcsó a 6000-7000 es széria ahogy írtátok mert ez nem igaz. Jó ár-értéke volt, mint legtöbbször az AMD nek de voltak szar generációik nekik is. Nekem volt 4 féle NV (Geforce 4 , GTX 460 nagy gépbe, és 950m, 1050m meg laptopokba ) m is s akár még lehet is ha az üzletpolitikájuk máshogy alakul, addig marad az AMD - akár INTEL vga vonal. Vagy ha az RX 5070 arányos árral jön.
8gb os kártyám amúgy a viszonylag friss Alan Wake 2 n kívül mindent vitt szépen az elmúlt 5 év alatt így 100e ft ért jó vétel volt 5 éve az RX 5700 as! Még most is sok game ajánlottjában ez a kártya vagy az XT változata van vagy egy 6600 as ami 5% al ha jobb.
Én is tapasztalatokról beszéltem. Hát az Intelt azt most már OEM be se nagyon veszikÉn imádtam előtte 5 évig, az i5690 et (s ma is működik annál akinek eladtam), de 36e ért 5 éve a 2600x szinte ingyen volt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bittorrent topik
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Eredeti játékok OFF topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Fire/SOUL/CD: INGYENES Clone és Backup-Restore alkalmazások tesztje [2024]
- Házimozi haladó szinten
- Xbox Series X|S
- Legyártotta az első wafert a TSMC arizonai gyára az NVIDIA számára
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- Új Asus 16 Vivobook WUXGA IPS Nano Ryzen5 7430U 4.3Ghz 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega7 Win11 Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3753, 91% Akkumulátor
- Medion Erazer Beast X40-hez vízhűtés (MD 60961)
- LG 32GS94UX - 32" OLED / UHD 4K / 240Hz - 480Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- iKing.Hu - Apple iPhone 14 Stílusos megjelenés, megbízható teljesítmény
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő